18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zbiorowi kandydaci do nagrody darwina

~Velture • 2017-02-16, 10:36
No tego jeszcze nie grali moje urocze panie i obleśni panowie.

(jak zwykle tłumaczone luźno)

Kapłan nakarmił zebranych trutką na szczury aby udowodnić im, że są nieśmiertelni... Umarli.




Ten kapłan chciał udowodnić wszystkim zebranym, że śmierć ich nie dopadnie podając im trutkę na szczury ale rezultaty okazały się fatalne w skutkach.

Kapłan Light Monyeki z Soshanguve, Południowa Afryka, wziął sobie za cel aby udowodnić, że jego wyznawcy są nadludźmi i są nieśmiertelni.

Zadeklarował on zebranym, że nie powinni się bać śmierci, ponieważ nie umrą. Zrobił to tuż przed wlaniem im w usta wody zawierającej trutkę na szczury.


Cytat:

Nie musimy głosić wiary dlatego, że wierzymy. Śmierć nie ma nad nami żadnej władzy.



Wielu z jego wiernych pobiegło do przodu aby napić się zabójczego napoju.

Kapłan wziął łyka zabójczego płynu zanim zaczął poić nim innych.



Jak można się było spodziewać uczestnicy tego wydarzenia zaczęli się skarżyć na bóle brzucha a wieczorem pięć osób zmarło.
13 pozostałych zabrano do szpitala. Bambo jednak nie poczuwa się do winy.

źródło: http://www.unilad.co.uk/viral/priest-feeds-congregation-rat-poison-to-prove-theyre-above-death-they-all-die/

lexusx

2017-02-16, 10:41
sadol a nie kapłan

is...........ay

2017-02-16, 10:53
Nie mogą zwątpić jeśli wszyscy będą martwi. :D

kamuha

2017-02-16, 11:01
DiKarpio napisał/a:

"Nie rozumiem co poszło nie tak"



wszystko pod kontrolą i w należytym porządku.
5-tka tych która padła po prostu nie modliła się wystarczająco gorliwie i nie przeszli próby.

nowynick

2017-02-16, 11:32
Ciekawe czy ta nowa religia się w Afryce przyjmie?

To ci debile, akcja oddemoniania (chyba?) w stylu Benny Hill (inaczej tego nazwać nie potrafię :D ) od 13:20 :mrgreen:

krzyks

2017-02-16, 11:32
czesiek99 napisał/a:

Widocznie ch*jowo wierzyli.



Atu ci, co wierzą w takich kapłanów...



Potem się dziwić :homer:

~DMT

2017-02-16, 11:40
Jim Jones vol2, tylko na mniejszą skale.

~Velture

2017-02-16, 11:42
krzyks napisał/a:



Atu ci, co wierzą w takich kapłanów...



Potem się dziwić :homer:


Ja pie**olę... Błagam! BŁAGAM! Powiedz mi, że to jest nałożony dźwięk na film o zupełnie innej tematyce. Proszę.
No nie wierzę, że w tych czasach mogą być tak prymitywni ludzie którzy w to wierzą.
k***a.

~Nei

2017-02-16, 11:58
Ludzie lubią wierzyć w różne cuda

ejtsteptuhepines

2017-02-16, 12:07
Piękna akcja społeczna. Oby więcej takich inicjatyw.

Ma...........gw

2017-02-16, 12:09
Niby zabawne...ale ponad połowa polskiego społeczeństwa co jakiś czas wpie**ala na mszy okrągły krążek z ciasta, wierząc, że facet w sukience przemienił go w kawałek ciała jakiegoś kosmicznego, nieśmiertelnego żyda 3 w jednym.

TB303

2017-02-16, 12:10
Kiedy już przyzwyczajam się, że 3/4 gatunku ludzkiego to idioci... widzę takie coś :homer:

hellbwoi

2017-02-16, 12:21
Nie zapominajmy o pionierach gatunku...