18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Żarty kolegów z pracy

Agnes90 • 2013-05-27, 15:25
Tekst znajomego żonatego faceta, więc na pewno nie było:

"Gdyby kobieta miała trochę godności to sama by odeszła po 5 latach"

I kawał kolegów z pracy, też żonaci:

Siedzi dwóch kolesi przy barze i piją piwo z kostkami lodu. Jeden mówi do drugiego:
- Ty, wiedziałeś, że w kostkach lodu są dziury?
- Od 20 lat mam taką w domu.

Moby_Dick

2013-05-27, 16:01
"Tekst znajomego żonatego faceta, więc na pewno nie było:" - Ten facet tutaj te kawały przeczytał, albo i gdzie indziej i Tobie opowiedział. W każdym bądź razie, to nie jego tekst i tamtych żonatych też nie - bo to są jedne ze starszych kawałów tzw małżeńskich.

andyq

2013-05-27, 16:26
Agnes90 napisał/a:

...Siedzi dwóch kolesi przy barze i piją piwo z kostkami lodu...


Nie kolesie tylko PEDAŁY. Bo jaki facet pije piwo z lodem? To jak by k***a wody dolać.

preliator

2013-05-27, 17:21
Ło ho ho pozdrów kolegów z pracy

MCL

2013-05-27, 20:48
k***a, znajdźcie jeden z drugim PORZĄDNĄ kobietę, a nie pie**olicie smuty jeden z drugim. Nikt wam każe być z jedną jedzą całe życie k***a. Życie jest za krótkie by się użerać z kimś, kto powinien być twoją drugą połówką, twoim uzupełnieniem, nie chłodną jędzowatą księżniczką od siedmiu boleści.

Gebofon

2013-05-27, 20:50
k***a opisujesz tych żonatych jak jakiś ewenement z innej planety...

abdul

2013-05-27, 20:50
ktos wam wybiera te zony>?

BongMan

2013-05-27, 21:40
Agnes90 napisał/a:

"Gdyby kobieta miała trochę godności to sama by odeszła po 5 latach"


Gdyby facet miał trochę mózgu to by się nie żenił, zwłaszcza jeśli potem ma jęczeć, jak mu wielce źle.

Sorg

2013-05-27, 23:04
andyq napisał/a:


Nie kolesie tylko PEDAŁY. Bo jaki facet pije piwo z lodem? To jak by k***a wody dolać.



A w pubie, barze czy klubie płacisz 3x tyle za 25% roztwór piwa z wodą. Pedale. :P

@Bongman: Ty to jak pie**olniesz to się żyć odechciewa.

andyq

2013-05-27, 23:33
Sorg napisał/a:



A w pubie, barze czy klubie płacisz 3x tyle za 25% roztwór piwa z wodą. Pedale. :P

@Bongman: Ty to jak pie**olniesz to się żyć odechciewa.


Teraz wiemy kto pije z lodem.
Ja zawsze biorę butelkowe. I tak już od 1997 z tym że wtedy brałem 10,5 teraz go nie robią ale ty pedziu wtedy jeszcze mleko piłeś.

Gebofon

2013-05-27, 23:44
Piwo z lodem????? Ale k***a jak?????

klocek_666

2013-05-27, 23:54
Ja tam pije piwo z kolegami, a nie z kostkami lodu... przyjaźń do kostek lodu musi szybko przemijać

WuJot

2013-05-28, 11:14
A cidera w upalny dzień nigdy nie piliście?? Jego najlepiej podawać z lodem i i mega schłodzonego. Orzeźwia lepiej niż standardowy browar.

smyndryl

2013-05-28, 14:39
Jednak cydr od piwa trochę się różni nie sądzisz?

Kilka lat temu byłem na podhalu, okolice Nowego Targu jeśli chodzi o ścisłość, z kumplem i jego żoną. Zaszliśmy sobie do okolicznej mordowni, wielkiego niebezpieczeństwa nie było, bo to rodzinne strony małżowiny mojego zioma, a i on młodość na podhalu spędził. Piwka by się człowiek napił, ale lanego to nie pije nawet u siebie, a co dopiero na jakimś wyjeździe. No to co macie w butlach? Oj, mały wybór. No to Zywiec 0,33, żeby szybko wypić i wyjść nie uraziwszy gospodarza. Zaordynowałem małego Żywca w butli, panna zza baru Żywczyka otworzyła, przelała do pokala 0,5 i.... dolała wody do pełna, tak prosto z kranu, po czym bez żadnego zażenowania postawiła to „piwo" przede mną. Podziekowałem, zapłaciliśmy i wyszli.
To jest rozwadnianie piwa. Niech mi jakiś baran powie, że piwo w knajpach jest mieszane z wodą.
Uprzedzając pytania dlaczego więc nie pijam „u siebie" piw lanych. Ano dlatego, że nie jestem w stanie zdzierżyć dwutlenku węgla, którym to piwo jest nasycane. Wyjątkiem jest Tyskie z Tanka, które w ogóle nie jest gazowane, ale to inna historia jest.