18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zapominalski ksiądz

Kadoon • 2012-10-07, 22:42
Usłyszane od znajomego, podobno true story

Uroczystość zaślubin w kościele. Każdy czeka już na najważniejszy punkt mszy, czyli uznanie pary małżeństwem. Widać po minie księdza, że coś jest nie tak, okazało się, że zapomniał jak Pan Młody ma na imię, a więc nie może przystąpić do formułki: 'czy Ty [imię] bierzesz sobie [imię] za żonę'.
A więc ksiądz pyta:
- Jak ma Pan na imię?
A zesrany Pan młody odpowiada:
-Pan Jezus.

Domorad

2012-10-07, 23:27
Ciut sucharne...

Charles_Manson

2012-10-08, 02:49
Rozumiem, że puenta dowcipu zawiera się w tym, że pan młody się zesrał. Spoko, nawet zabawne. Piwko :>

dashadow

2012-10-09, 07:21
taaaa, mój znajomy jak mi to opowiadał to też podobno "true story".... albo ten świat jest taki mały, ale ktoś tu z kogoś robi idiotę

furion

2012-10-09, 08:07
Jak dla mnie kawał dobry :D Życiowy, bo zapewne jak ktoś będzie brał ślub to będzie tak samo osrany przed ołtarzem :P

maly88

2012-10-09, 08:34
Tylko, że każdy ksiądz zapisuje sobie imiona i nazwiska na kartce. No ale ten akurat może zapomniał jak się czyta i dlatego wyszło tak zabawnie.

crazy

2012-10-09, 09:16
spałiłeś dowcip k***a, cała dowcip zawierał jeszcze to że zestresowany młody przed ślubem razem z drużbą zajarał kilka skrętów

Stygmat

2012-10-09, 09:20
efekt napie**alania na pamięć katechizmu

Pleso93

2012-10-09, 10:19
Słyszałem o pannie młodej, która rąbnęła formułkę: "i, że Cię nie dopuszczę aż do śmierci" :D

Sa...........is

2012-10-09, 14:32
Wow! Gratuluje! Pierwszy chyba kawal z ksiedzem na sadolu, w ktorym nikt nie nawiazuje do pedofili...
Tak, ale w komentarzu juz inaczej.

gekon79

2012-10-09, 18:50
Spalony!!!!!!!!!!!!!!! Jak można zajebisty dowcip tak spier..... Tych autentykó coraz więcej na necie...

Oryginał:

Miejsce akcji: spora podwarszawska miejscowość, kościół
Uczestnicy akcji:
Panna Młoda - uczestnik bierny
Ksiądz - słynący z tego, że zapominał imiona tych, którym udzielał wszelkich sakramentów
Pan Młody - ponieważ był w kompletnym stresie, ktoś wpadł na pomysł, żeby go napompować hydroksyzyną, która podziałała jak najlepsze dragi z Berlina.
Tuż przed przysięgą Ksiądz zrobił to, co zwykle - zapomniał, z kim ma do czynienia. Opuścił mikrofon i zapytał:
- Jak pan ma na imię?
Długa chwila ciszy, Pan Młody nie zajarzył, a może nie usłyszał. Ksiądz zapytał jeszcze raz, bardzo wyraźnie i już do mikrofonu:
- Jak pan ma na imię?
Piętnaście sekund ciszy, z których każda - jak to w kościele - zdawała się wiecznością. Nagle spojrzenie Pana Młodego ożyło i zaczęło płonąć. Schwycił mikrofon i bardzo poważnie przemówił:
- Pan ma na imię Jezus.

Thanatophiliac

2012-10-09, 23:38
Ja słyszałem o sytuacji w której ksiądz zaczal podnioslym glosem nawijac"imie ojca" a pan mlody w odpowiedzi wypalił "Witold"

LubiePlacky

2012-10-19, 14:18
a tam pie**olicie smuty..