18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zanim dasz złotówkę

Sushy • 2013-11-06, 22:37
Czyli jak wyrwać kasę na frajerach udając kalekę :roll:


Podobno został ukarany za żebractwo w miejscu publicznym i oszustwo :hitler:

Arathnmor

2013-11-06, 23:00
Na Waszych oczach dochodzi do cudu, jednak ślepi powiedzą fejk, oszust. A wystarczyło że On przez chwilę spojrzał na kalekę i poszli na piwo.

Czary

2013-11-06, 23:52
Przypomniał mi się filmik który również był tutaj na stronce jak w Chinach lub Japoni też niby człowiek bez nóg żebrał w jakiejś tam bocznej uliczce i nagle zza rogu wybiegli mężczyźni z nożami/maczetami bo gonili jakiegoś typka. Kolo żebrający jak k*** wstał (nagle mu nogi urosły i zaczął sp***alać).

me...........wa

2013-11-07, 03:39
Nie wiem, czy gdybym siedziała z podkulonymi nogami cały dzień, to bym później wstała

Michael_Myers

2013-11-07, 06:41
Liczy sie sam gest że sie wrzuciło bilon, a nie to ze nas wych*jano ...

Psilocke

2013-11-07, 09:55
Parę ładnych lat temu w przejściu podziemnym przy Ząbkowskiej dość często siedziała taka baba. Raz z dzieciakiem raz nie ale praktycznie codziennie była. Czasem coś tam jej wrzuciłem.
Któregoś razu gdy szedłem od dziewczyny na ostatni pociąg (22 z minutami) zatrzymałem się przed przejściem żeby przypalić fajka. Przypaliłem, ruszam i widzę jak ta baba z dzieciakiem na ręku udaje się wgłąb ulicy. Nie wiem czemu coś mnie tknęło żeby za nią pójść. Jakieś 50m od przejścia baba zapakowała się do nówki sztuki merca i pojechała w p*zdu.

Inną akcję widziałem w tramwaju 9 pod Starym Miastem. Na przystanku przed mostem wpie**ala się do tramwaju baba z dzieciakiem na ręku. W garści jakiś styropianowy kubek po kawie i "na mliko" dla dziecka zbiera. Coś tam dostała, aż doszła do połowy wagonu. Tam siedziała inna baba z siatami zakupów i mówi, że jak na mleko zbiera to ona jej da. Wyciąga z torby karton mleka i jej podaje. Ta szmać wzięła to do ręki, popatrzyła a potem rozj***ła babie pod nogami i powiedziała "w dupę se wsadź".

Od tamtej pory nie daję nikomu nawet złamanego grosza. Niezależnie od tego jak źle może mieć.

Browaryt

2013-11-07, 11:15
@up a brawa dla ciapaka były?

Hemoglobina24

2013-11-07, 11:43
co on tak k***a smaruje te paluchy? j***ne k***a brudasy jak ja ich nie nawidze ;/

Polak88

2013-11-07, 12:35
Debile z Zusu naoglądają się takich filmów i później nie chcą dawać dożywotnich rent ludziom bez rąk,czy nóg bo myślą że im odrosną albo dojdzie do cudów jak tutaj

nudziarz

2013-11-07, 12:48
Skóra w kolorze gówna. Nic dziwnego.

Galian

2013-11-07, 13:19
A podejść i mu kubek z kasą zaj***ć, ciekawe co zrobi. Jak zacznie się awanturować i wstanie to możemy go wyśmiać, a jak zdecyduje się udawać dalej to mamy bonusową kasę ;-)

Goger

2013-11-07, 14:30
Powinni uciąć mu nogi