18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakupy dla teściowej

BongMan • 2015-03-26, 11:17
Teściowa wysyła zięcia do warzywniaka:
- Pamiętaj, żeby czyste były! Żebyś mi nie kupił żadnych warzyw, które były nawożone. Nie chcę jeść żadnych azotanów, czy innych świństw!
Facet rad - nierad poszedł do sklepu, napakował pełne siaty warzyw, podchodzi do kasy i pyta:
- Proszę panią, czy te warzywa nie zawierają żadnych azotanów, czy innych trucizn? To zakupy dla teściowej.
- Nie zawierają, proszę pana. Musi pan dodać je we własnym zakresie...

cys23

2015-03-26, 12:04
Moja teściowa jest jebnięta na punkcie zdrowej i ekologicznej żywności. Wszystkie warzywa bierze z rynków - nawet ogórki czy pomidory zimą, a słowackie mirki jej wciskają, że hehe pod szkłem rosły do teraz. Gardzi innym żarciem.
Kiedyś żona zaprosiła ich do nas na obiad. Zupa, pstrąg, ziemniaki, sałatka...Po obiedzie wychwaliła, że jakie dobre warzywka i rybka ze słowackich rzek. Powiedziałem jej na to, że nie jestem pewien skąd, bo w Lidlu wszystko kupione a nie patrzyłem na etykietke. Zbladła, a potem się skarżyła, że to było fe i jej zaszkodzioło (o dziwo 5 innym osobom nic się nie stało). Dwa tygodnie potem popiłem, a rano tradycyjnie żyganie i sranie. Według niej to też z tej lidlowej ryby i pryskanych ziemniaków, które dwa tygdodnie czekały w moich jelitach żeby zaatakować. Ona już parę lat funkcjonuje w ten sposób, i teraz za każdym razem jak zje coś gdzieś w restauracji to sra tydzień. W sumie to nie było by tygodnia żeby nie miała kilkudniowej sraki. Do czego zmierzam? Bio żarcie jest ok, nie zaprzeczam, ale trenujcie żołądek fastfudami i czipsami, bo stare larta spędzicie na kiblu.

zincum

2015-03-26, 12:09
A do dupy ten wywód. Za mało nawstrzykiwałeś. I tak się będziesz męczyć z tym babsztylem do końca swoich dni. Bo pewnie Ciebie przeżyje. ;)

lukaszq15

2015-03-26, 21:40
cys23 jezeli ma bardzo porwysowany beret moze zachodzic ,,placebo'', a jej zoladek jest git

mieszambeton

2015-03-26, 21:49
Facet rad - nierad poszedł do sklepu
?

Pa...........ć

2015-03-26, 21:52
zincum napisał/a:

A do dupy ten wywód. Za mało nawstrzykiwałeś. I tak się będziesz męczyć z tym babsztylem do końca swoich dni. Bo pewnie Ciebie przeżyje. ;)



Kolego, jak już tak się przypie**alasz do wszystkiego to spróbuj zminimalizować to do jednego komentarza na post

wojtus9393

2015-03-26, 21:59
Dlaczego przeczytałem, że do WaWrzyniaka ?

pav87

2015-03-26, 22:31
dobre, usłyszałeś ten suchar podczas niedzielnego obiadu od Karola Strasburgera?

zincum

2015-03-26, 22:33
ZapachPalonegoPaznokcia napisał/a:


Kolego, jak już tak się przypie**alasz do wszystkiego to spróbuj zminimalizować to do jednego komentarza na post



Coś mi tu jebie palonymi racicami. A jeśli nie zauważyłeś, że ja tu się do nikogo nie przypie**alam - to kopć się dalej, smrodu narób. Mam wrażenie, że w tym jesteś dobry.

el...........wy

2015-03-27, 02:08
zincum napisał/a:

Coś mi tu jebie palonymi racicami. A jeśli nie zauważyłeś, że ja tu się do nikogo nie przypie**alam - to kopć się dalej, smrodu narób. Mam wrażenie, że w tym jesteś dobry.



Coś tu jebie bezrobociem zincum od ciebie i to srogim. Siedzisz całymi dniami na sadolu, czytasz i krytykujesz dosłownie wszystko co ci się nawinie, co miesiąc dostajesz bana i to zawsze z tego samego powodu i za każdym razem wracasz i robisz dokładnie to samo.

Do tego piszesz tak pokrętnym i prostackim językiem, że w ogóle się tego czytać nie da

zincum

2015-03-29, 20:45
"Komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta."

Sam się pacanie sprowokuj. Do dyskusji. Choć raz merytorycznej ciołeczku głowniutki sadolusia, z mlekiem pod nosem.