18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagazowania, kradzieże, włamania - Czyli życie kierowcy

Rifu11 • 2013-11-14, 19:56
Rozmowa z kierowcą ciężarówki na temat przypadków włamań do kabin i kradzieży, to nie tylko jazda jak to niektórzy myślą. Ciekawy materiał polecam.



kwiatusheck

2013-11-14, 22:14
Jestem motocyklista, ale wrog mojego wroga jest moim przyjacielem :)

karmazynowyimperator

2013-11-14, 22:17
Cywilizowany świat, odczuwam coraz większy respekt do kierowców mimo, że duża część z nich to ku*asy 8)

go...........ek

2013-11-14, 22:22
k***a w tym kraju każdy narzeka i każdy płacze jaka to jego praca jest niebezpieczna i ciężka... k***a w biały dzień na ulicy mogą cię opie**olić pobić i zgwałcić. W każdej pracy są niebezpieczeństwa jak każdy zacznie kręcić o tym filmiki to internetu nie wystarczy na te pierdoły.. tyle miałem do powiedzenia.

pakicito

2013-11-14, 22:25
@up
to wychodzi na to, że cię przed kompem gwałcą i biją, skoro pracujesz w biurze?

AleToNieDoMnieTak

2013-11-14, 22:29
mój ojciec jest kierowcą zawodowym, więc ze swojej strony mogę wam powiedzieć że bywają naprawdę niebezpieczne akcje...zwłaszcza ze strony cyganów jeżdżących po parkingach bandami po kilkanaście osób...

ponury windziarz

2013-11-14, 22:31
bardzo się ciesze ze złożonych dla złodziei życzeń - Wam również połamania nóg złodziejskie k***y - jak Wy opie**alacie swojego pracodawcę na tysiące złotych miesięcznie na paliwie - to jest ok - jak ktoś zabierze Wam laptopa czy tablet kupiony za złodziejskie pieniądze - to wielki problem. k***a, ile to firm zbankrutowało tracąc płynność finansową przez takie k***y jak Wy.

Sorry za generalizowanie, ale ze swojego doświadczenia wiem, że wszyscy kradną. Jedni mniej inni więcej - ale takich, co mają czyste sumienie można na palcach ręki policzyć.

go...........ek

2013-11-14, 22:32
pakicito napisał/a:

@up
to wychodzi na to, że cię przed kompem gwałcą i biją, skoro pracujesz w biurze?



nie ale kawa może mi się wylać na ku*asa, za to ty możesz być spokojny mama nie pozwoli ciebie skrzywdzić nikomu:)

sc33

2013-11-14, 22:32
Piwko za temat! Moj stary jezdzi od 20-tu lat na tirach i autokarach po calej europie wiec znam ten temat. Takich opowiesci albo i nawet wiele ciekawszych nasluchalem sie sporo.

Kw...........NY

2013-11-14, 22:33
Tiry na tory

pakicito

2013-11-14, 22:36
Cytat:

ty możesz być spokojny mama nie pozwoli ciebie skrzywdzić nikomu:)


po takim ułożeniu zdania, sądzę, że jeszcze chodzisz do szkoły, więc nie pie**ol o takiej a innej pracy

Rifu11

2013-11-14, 22:37
ponury windziarz napisał/a:

bardzo się ciesze ze złożonych dla złodziei życzeń - Wam również połamania nóg złodziejskie k***y - jak Wy opie**alacie swojego pracodawcę na tysiące złotych miesięcznie na paliwie - to jest ok - jak ktoś zabierze Wam laptopa czy tablet kupiony za złodziejskie pieniądze - to wielki problem. k***a, ile to firm zbankrutowało tracąc płynność finansową przez takie k***y jak Wy.

Sorry za generalizowanie, ale ze swojego doświadczenia wiem, że wszyscy kradną. Jedni mniej inni więcej - ale takich, co mają czyste sumienie można na palcach ręki policzyć.



Myślisz, że pracodawcy są święci ? To są dopiero k**y, które żerują na kierowcach wysyłając na ch*j wie ile tygodni w trasie za pensje, która nie jest odzwierciedleniem tej pracy w żadnym stopniu.. A z tym twierdzeniem, że wszyscy kradną mając na myśli kierowców położyłeś mnie na łopatki.

ponury windziarz

2013-11-14, 22:50
Rifu11 napisał/a:



Myślisz, że pracodawcy są święci ? To są dopiero k**y, które żerują na kierowcach wysyłając na ch*j wie ile tygodni w trasie za pensje, która nie jest odzwierciedleniem tej pracy w żadnym stopniu.. A z tym twierdzeniem, że wszyscy kradną mając na myśli kierowców położyłeś mnie na łopatki.



Dzięki tym pracodawcom kierowcy mają co robić. Każdy jest mądry w gębie jak krytykuje kogoś, niech sami spróbują zorganizować i utrzymać w ryzach taki bajzel jak firma transportowa. Zresztą nikt tu nikogo na siłę nie trzyma - nie podoba się tutaj - spadać do DE, FR jeździć za trochę lepszą kasę, ale z "normalnym" pracodawcą...

Ale odpowiadając na Twoje pytanie - nie, pracodawcy nie są święci - nie wszyscy, ale jeśli chodzi o kierowców, to tak się składa, że zajmuje się zawodowo obsługą takich przedsiębiorstw. Robimy m.in. audyty paliwowe i wierz mi, właściciele przecierają oczy ze zdziwienia jak widzą wyniki. przykład z zeszłego tygodnia - dobrze prosperująca, rodzinna firma, ojciec i dwóch synów, 30 ciężarówek. Kula się, choć lekko nie jest, 3 audice pod firmą stoją. Wiesz jaką mieli roczną stratę na zaj***nym paliwie? ~550-600tys zł. Po sprawdzeniu kilkudziesięciu firm średnio na ciężarówce zasuwającej po UE jest nie mniej niż 300litrów zaj***nego paliwa. Normą jest 500-600, asiory potrafią spokojnie 1000 litrów opie**olić.

Więc kto tu jest większym ch*jem - pracodawca organizujący możliwość uczciwej pracy, ryzykujący całym swoim dobytkiem by prowadzić firmę, czy jego pracownicy, rozkradający firmę?

hsl

2013-11-14, 22:57
Dokładnie mój dobry kumpel pracuje u ojca i wykręca najlepsze wyniki spalania bez większego wysiłku - ale wiadomo ojca nie okrada...

Co do j***nia pracodawców - za małe płace to trzeba podziękować rządowi a nie pracodawcy bo jak kierowca na rękę weźmie te 4 k to drugie tyle rząd zajebie do tego w każdym j***nym produkcie VAT, łatwo można sobie policzyć ile zarabiasz a ile z tego leci na świnie w sejmie.