18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zabójstwo 20 latki w Ząbkowicach

GlassEdi • 2017-01-10, 15:52
Morderstwo młodej kobiety w Ząbkowicach Śląskich, które miało miejsce 9 stycznia, wstrząsnęło społecznością lokalną. O wstępnych informacjach na temat zdarzenia informuje prokuratura.

Do zdarzenia doszło w jednym bloków na ul. Strzelińskiej w Ząbkowicach Śląskich. Zwłoki 20-latki zostały znalezione na klatce schodowej przez sąsiadkę.

- Oględziny na miejscu zdarzenia wykazały dużą ilość ran kłutych i ciętych zadanych kobiecie. Natomiast przyczynę zgonu poznamy po wykonaniu sekcji zwłok – mówi Doba.pl Mariusz Pindera, naczelnik Wydziału I Śledczego Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

20-latek, który w tej chwili traktowany jest jako sprawca, był partnerem kobiety. Mężczyzna sam zgłosił się na policję i nie bardzo był w stanie wyjaśnić, jakimi motywami się kierował.

Mężczyzna został dziś doprowadzony do prokuratury w Ząbkowicach celem przesłuchania, ma być także wystosowany wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu dożywocie.

Moje miasto takie piękne :D
http://dza.doba.pl/artykul/ofiara-miala-wiele-ran-klutych-i-cietych-prokuratura-o-zabojstwie-20-latki-w-zabkowicach/9028/15

mygyry

2017-01-10, 15:57
Ciekawe czy szło by zawrzeć umowę z Brazylią i tam wysyłać do więzienia takich zjebów, koszta utrzymania na pewno niższe niż u nas i tak by go prędzej czy później zaj***li

GlassEdi

2017-01-10, 15:59
@up obawiam się że nie :(

białykiel

2017-01-10, 17:04
To jak? Będą podobne zamieszki jak w Ełku? :amused:

Tomikchomik1

2017-01-10, 17:52
Na górnym śląsku to jest patologia, nie to co Śląsk Cieszyński.

GlassEdi

2017-01-10, 18:12
@up Ząbkowice Śląskie są na Dolnym Śląsku. Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice na Górnym

ziemniaki_z_koperkiem

2017-01-10, 19:30
Tak k***a, pewnie dostanie najnizszy wymiar kary, bo mlody, bo całe życie przed nim... Takie scierwa powinno się utylizowac w trybie natychmiastowym, oko za oko...

Kosmodysk

2017-01-10, 20:25
Od tego czadu odpie**ala im.

białykiel

2017-01-10, 20:44
Kosmodysk napisał/a:

Od tego czadu odpie**ala im.



Czadu? Jesteś pewien?
Chyba smogu :-|

manson__

2017-01-11, 00:50
Otwarto nowego kebaba, młody podpie**olił dwa napoje, a że już po sylwestrze - nie było petard - więc właściciele poszli na układ. Ot co.
:krejzi:

pedofeels

2017-01-11, 01:15
Tak poza tematem, jak kątem okaz spojrzałem na Twój avek to myślałem, że tam ktoś wali konia. A to jednak nie...