18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabił się z powodu Facebook'a

raistpol • 2012-11-23, 23:36
Cytat:

W Rzymie odbył się pogrzeb 15-latka, który popełnił samobójstwo z powodu drwin na jego temat zamieszczanych na Facebooku. - Nie spocznę, dopóki nie znajdą się winni śmierci mego syna - powiedziała podczas uroczystości w kościele matka chłopca.

Andrea był postacią oryginalną i barwną. Nosił różowe spodnie i na taki sam kolor malował sobie czasem paznokcie. Autorzy jego fałszywego profilu na Facebooku wyciągnęli z tego wniosek, że chłopiec miał skłonności homoseksualne. Andrea śmiał się z tego, ale do pewnego momentu. We wtorek popełnił samobójstwo.

Rodzina, nauczyciele, koledzy i duża część opinii publicznej przekonani są, że powodem targnięcia się piętnastolatka na życie były drwiny z niego w internecie.

Według stowarzyszenia włoskich gejów, to typowy przykład homofobii, panującej także wśród młodzieży szkolnej. W przesłaniu do obradującego właśnie w Rzymie zjazdu stowarzyszenia, prezydent Giorgio Napolitano wzywa do walki z przejawami homofobii, które naruszają prawa i godność człowieka.



Kto noszący różowe spodnie i malujący paznokci na tenże kolor nie pie**olnął by sobie samobója? No kto?! :idzwch*j:

ilves

2012-11-23, 23:56
Z rozpędu przeczytałam Andrea była, a nie był. No nikt mi nie wmówi, że nie ociekał homosiostwem na kilometr. Nawet nyan-cat nie sra aż taką tęczą.

Co...........er

2012-11-24, 00:12
raistpol napisał/a:


Giorgio Napolitano wzywa do walki z przejawami homofobii, które naruszają prawa i godność człowieka.



Homofobie trzeba leczyc? trzeba z nią walczyć? bo to przeciez takie normalne kiedy jeden facet posuwa drugiego w jego kudlata dupe prawda? precz z pedalami! a homofobie popieram!

Aruś

2012-11-24, 00:22
Winni tutaj są rodzice, że dopuścili do tego aby tak ich syn się ubierał/malował...

hejcior

2012-11-24, 00:25
Dawniej taki gówniarz dostał by pare razy sromotny wpie**ol od ojca i by się skończyło babci sranie i różowe paznokcie.

yoshi88-88

2012-11-24, 00:32
tutaj to powinni dzieciaka leczyć , ch*j z tym że był waginosceptykiem , czy kim tam sobie myślał .
Ale k***a te j***ne bydlęta co go do tego popchnęły powinny zgnić w jakims Sosnowcu

BongMan

2012-11-24, 00:52
Cytat:

Ale k***a te j***ne bydlęta co go do tego popchnęły powinny zgnić w jakims Sosnowcu


Dlaczego akurat w Sosnowcu? :D

fr...........07

2012-11-24, 01:06
ch*j z tym czy był pedałem czy nie. Za sam pomysł noszenia różowych spodni i malowania paznokci wysłałbym go na sybir. Ale na całe szczęście problem rozwiązał się sam.

K-...........an

2012-11-24, 03:38
Za moich czasów (tak wiem jak to brzmi) jakby chłopak założył jakiś nawet lekko pedalski strój to mógłby się więcej nie pokazywać na podwórku, a tak jakaś pedałociotoemodz**kogimbaza łazi bez ukończoych 18 lat z pomalowanymi paznokciami... future, what RU doin' future stahp!

ul...........rt

2012-11-24, 04:52
Jak to mawiał pan Silny



Andrea się nie umiał bawić i ch*j go strzelił :-/

KurwaRomantyk

2012-11-24, 06:38
raistpol napisał/a:



Kto noszący różowe spodnie i malujący paznokci na tenże kolor nie pie**olnął by sobie samobója? No kto?! :idzwch*j:


No to chyba nie twoja sprawa jak się ktoś ubiera, prawda?

miczel1

2012-11-24, 09:20
czepiacie sie...r*chanie w dupe jak r*chanie tylko trzeba od czasu do czasu kolesiowi podgonic kuca :)

ul...........rt

2012-11-24, 10:18
@up
Nie każdy ma podobne doświadczenia do Twoich :-/

bezimienny90

2012-11-24, 11:25
Autor tematu wyczerpał wątek własnym komentarzem.