topic

Zabawa w tramwaju

310
piwo
orisuniek  @ 2017-06-19, 19:44
Hej
NA filmiku możemy zauważyć wyższe szczeble zdobywania awansu przez płeć piękną.
Bez obrazy dziewoje,takie życie :lol:




lakeroll 

6
2017-06-19, 19:56 [link]
co to za tramwaj, połączenie warszawa-berlin?

pogromcababilonu 

14
2017-06-19, 19:58 [link]
Toż to skandal! Nie przytrzymał jej włosów burak jeden!

mygyry 

81
2017-06-19, 20:10 [link]
Jakoś mnie takie sensacje nie ruszają, nigdy wam nie było dane przeżyć miłosnych uniesień w miejscu publicznym?
Kogo ja k***a pytam... :amused:

manson__ 

4
2017-06-19, 20:37 [link]
@up:
Gr*cha na przystanku tez sie liczy?
[brak pl klawiatury - pc nie moj wlasny]

pg0922 

2017-06-19, 20:45 [link]
Co z tą cenzurą... :-/

MasterExploder666 

3
2017-06-19, 20:58 [link]
Trzeba było ze smutkiem pogratulować gościowi w duchu, a nie, jak idiota, kręcić filmik i publikować w internetach.

WinterWolf 

2
2017-06-19, 22:27 [link]
k***a wszyscy taki och ach jakie to nie na miejscu, dzie to tak jak zwierzeta...
sam bym chcial zeby mi jakas panna opie**alala gale. niestety jestem uzytkownikiem sadistica. 500 kg +, dziewiczy wasik, postura anorektyka i skarpety w sandalach. nawet dz**ka odmowi :(

johny77777 

2
2017-06-19, 22:30 [link]
Spróbuj kupić jej kwiaty. Może nie odmówi :krejzi:

Pan_Doktur 

2017-06-19, 22:37 [link]
Po co zamazany pysk?

Weź tu jedź z dzieckiem i słuchaj całą drogę: Też chce spróbować :roll:

tranzystor 

2017-06-19, 22:38 [link]
orisuniek napisał/a:
NA filmiku możemy zauważyć wyższe szczeble zdobywania awansu przez płeć piękną.



Na filmiku niewiele możemy zauważyć, bo nie dość, że jakość beznadziejna, to jeszcze jakiś debil ocenzurował cała akcję.

bimaczow 

1
2017-06-19, 22:46 [link]
Podobno nie miała biletu a to był kanar :-D

smyndryl 

13
2017-06-19, 23:03 [link]
WinterWolf napisał/a:
k***a wszyscy taki och ach jakie to nie na miejscu, dzie to tak jak zwierzeta...
sam bym chcial zeby mi jakas panna opie**alala gale. niestety jestem uzytkownikiem sadistica. 500 kg +, dziewiczy wasik, postura anorektyka i skarpety w sandalach. nawet dz**ka odmowi :(


500kg+ i postura anorektyka? Gdzie Ty to mieścisz? :)

Clarx 

3
2017-06-19, 23:24 [link]
Powiem tak.

Ja bym się do tego poziomu nie zniżył.

Nie jestem napalonym dzieckiem które nigdy nie miało styczności z kobietą żeby się tym jarać.
Nie chciałbym zadawać się z kobietą która klęczy przed jakimiś dresikami.
No i najważniejsze... autobusem? Jak jakiś plebs? :lol:

admiralsuchy 

1
2017-06-20, 08:09 [link]
Clarx napisał/a:
Powiem tak.

Ja bym się do tego poziomu nie zniżył.

Nie jestem napalonym dzieckiem które nigdy nie miało styczności z kobietą żeby się tym jarać.
Nie chciałbym zadawać się z kobietą która klęczy przed jakimiś dresikami.
No i najważniejsze... autobusem? Jak jakiś plebs? :lol:


Jak już będziesz miał styczność z kobietą (koleżanka siedząca w ławce obok się nie liczy) i będziesz w stałej dłuższej relacji to zrozumiesz, że kochanie się tylko w łóżku staje się po prostu nudne.
   Popularne tagi
wyspa  niemcy  pasztet  mikser  perkusja  okulista  redbull  mamusia  alko  sonda  combo  pornografia  szczęka  t-shirt  wygrana  kapeć  mąka  elektryka  mocher  sam  budka  tuńczyk  wycieraczka  informacje  twarze  żebra  pralnia  rękawiczka  pończochy  kaskaderzy  fuck off  siłacz  likwidacja  bile  zawalenie  handel  kierownik  zlodziej  najlepszy  demokracja  szympans  ied  auschwitz  robić
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]