topic

Zabawa w tramwaju

307
piwo
orisuniek  @ 2017-06-19, 19:44
Hej
NA filmiku możemy zauważyć wyższe szczeble zdobywania awansu przez płeć piękną.
Bez obrazy dziewoje,takie życie :lol:




lakeroll 

6
2017-06-19, 19:56 [link]
co to za tramwaj, połączenie warszawa-berlin?

pogromcababilonu 

13
2017-06-19, 19:58 [link]
Toż to skandal! Nie przytrzymał jej włosów burak jeden!

mygyry 

81
2017-06-19, 20:10 [link]
Jakoś mnie takie sensacje nie ruszają, nigdy wam nie było dane przeżyć miłosnych uniesień w miejscu publicznym?
Kogo ja k***a pytam... :amused:

manson__ 

4
2017-06-19, 20:37 [link]
@up:
Gr*cha na przystanku tez sie liczy?
[brak pl klawiatury - pc nie moj wlasny]

pg0922 

2017-06-19, 20:45 [link]
Co z tą cenzurą... :-/

MasterExploder666 

3
2017-06-19, 20:58 [link]
Trzeba było ze smutkiem pogratulować gościowi w duchu, a nie, jak idiota, kręcić filmik i publikować w internetach.

WinterWolf 

2
2017-06-19, 22:27 [link]
k***a wszyscy taki och ach jakie to nie na miejscu, dzie to tak jak zwierzeta...
sam bym chcial zeby mi jakas panna opie**alala gale. niestety jestem uzytkownikiem sadistica. 500 kg +, dziewiczy wasik, postura anorektyka i skarpety w sandalach. nawet dz**ka odmowi :(

johny77777 

2
2017-06-19, 22:30 [link]
Spróbuj kupić jej kwiaty. Może nie odmówi :krejzi:

Pan_Doktur 

2017-06-19, 22:37 [link]
Po co zamazany pysk?

Weź tu jedź z dzieckiem i słuchaj całą drogę: Też chce spróbować :roll:

tranzystor 

2017-06-19, 22:38 [link]
orisuniek napisał/a:
NA filmiku możemy zauważyć wyższe szczeble zdobywania awansu przez płeć piękną.



Na filmiku niewiele możemy zauważyć, bo nie dość, że jakość beznadziejna, to jeszcze jakiś debil ocenzurował cała akcję.

bimaczow 

1
2017-06-19, 22:46 [link]
Podobno nie miała biletu a to był kanar :-D

smyndryl 

13
2017-06-19, 23:03 [link]
WinterWolf napisał/a:
k***a wszyscy taki och ach jakie to nie na miejscu, dzie to tak jak zwierzeta...
sam bym chcial zeby mi jakas panna opie**alala gale. niestety jestem uzytkownikiem sadistica. 500 kg +, dziewiczy wasik, postura anorektyka i skarpety w sandalach. nawet dz**ka odmowi :(


500kg+ i postura anorektyka? Gdzie Ty to mieścisz? :)

Clarx 

3
2017-06-19, 23:24 [link]
Powiem tak.

Ja bym się do tego poziomu nie zniżył.

Nie jestem napalonym dzieckiem które nigdy nie miało styczności z kobietą żeby się tym jarać.
Nie chciałbym zadawać się z kobietą która klęczy przed jakimiś dresikami.
No i najważniejsze... autobusem? Jak jakiś plebs? :lol:

admiralsuchy 

1
2017-06-20, 08:09 [link]
Clarx napisał/a:
Powiem tak.

Ja bym się do tego poziomu nie zniżył.

Nie jestem napalonym dzieckiem które nigdy nie miało styczności z kobietą żeby się tym jarać.
Nie chciałbym zadawać się z kobietą która klęczy przed jakimiś dresikami.
No i najważniejsze... autobusem? Jak jakiś plebs? :lol:


Jak już będziesz miał styczność z kobietą (koleżanka siedząca w ławce obok się nie liczy) i będziesz w stałej dłuższej relacji to zrozumiesz, że kochanie się tylko w łóżku staje się po prostu nudne.
   Popularne tagi
kościół  ślina  sokołów  talib  taczka  śmierci  niepełnosprawni  porshe  szczupak  genitalia  sesja  wiewiórka  noworodek  melina  ogromny  nekrofil  prawa  fotomontaż  talerz  solo  odsiadka  przypał  zapierdalać  służba  doniczka  laseczki  paralotniarz  kulturysta  nato  głosowanie  odpady  szwy  budowla  koprofilia  bila  kolce  znęcanie się
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]