18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa w słoneczko w panoramie

miedziak • 2010-05-20, 16:11
Jakież było moje zdziwienie kiedy oglądając panoramę na TVP2 zobaczyłem reportaż o zabawie w "słoneczko" :-P



A teraz przyznawać się sadyści który kiedyś się w coś takiego bawił ;-)

i tym razem drodzy moderatorzy proszę nie przyklejać tego materiału do jakiegoś tematu w stylu "a ja słyszałem..." z przed 2 lat! Nikt tam tego nie zobaczy!

Bartolomeo

2010-05-21, 11:18
Jezu!
Słyszeliście panią "psycholożkę"? To my, dorośli dajemy im przykład.

Ja nie chcę wiedzieć, co się stanie, jak Two Girls One Cup wpłynie do polskich gimnazjów.... o one man one jar już nie wspominając.

:samoboj:

miedziak

2010-05-21, 14:49
Cthulhu napisał/a:



Ja pie**ole uważasz ze ktoś to przeczyta? :facepalm:



a wiesz co, od połowy nawet ciekawa historia warta przytoczenia tu i ówdzie, według mnie warto przeczytać

pozeracz_kotow

2010-05-21, 14:49
Cytat:

gimnazjaliści nie wiedzą jak bo w szkole nie uczyli, a wręcz przeciwnie - na religii zabraniają.


Hm, to ja chyba jakiś poj***ny jestem... :roll: Mi jakoś nikt nie musiał mówić, ani uświadamiać, że trzeba kondoma na ch*ja zakładać, jeżeli się nie chce dzieci. Zawsze logiczne wydawało mi się, że spuszczając się do pochwy jest wysokie prawdopodobieństwo wpadki. Widać dzisiejsza młodzież jest tak tępa, że trzeba ich uświadamiać i uczyć zakładać kondomy. :facepalm:

Pan_Jan

2010-05-21, 15:55
Niech się bawią dzieci. Przynajmniej przy kompach nie siedzą tyle.

Apiro

2010-05-21, 16:37
k***a, gdzie ja się uganiałem za małolata, że się tak nie bawiłem...

joanaef

2010-05-21, 17:35
powiem krótko: świat się kończy...

krzysiek1991

2010-05-23, 11:40
Ludzie, zapytajcie się swoich starszych co oni robili.... Te wszystkie zabawy w doktora jak mieli po 13-15 lat, od kiedy Jezus umarł na krzyżu dzieciaki już kombinują, żeby zamoczyć, tym razem posunęli się o krok za daleko :emo:

Zdunkov

2010-05-23, 12:53
kicolek napisał/a:

Mi jakoś nikt nie musiał mówić, ani uświadamiać, że trzeba kondoma na ch*ja zakładać, jeżeli się nie chce dzieci. Zawsze logiczne wydawało mi się, że spuszczając się do pochwy jest wysokie prawdopodobieństwo wpadki. Widać dzisiejsza młodzież jest tak tępa, że trzeba ich uświadamiać i uczyć zakładać kondomy.



wiesz, ale mogą za to myśleć, że wystarczy potem p*zdę wypłukać, albo że jak pełnia jest to nie zajdą, albo zajebiście źle kalendarzyk zinterpretować, albo że wystarczy potem wypić surowe jajko. mitów na ten temat jest w p*zdu, a dzieciaki będą wolały powiedzieć kumplom: "e tam pie**olisz ja mam zajebisty sposób żeby nie zajśc w ciąże a nie jakieś gumki".

Wilczex

2010-05-26, 12:04
Ja pie**olę, nie róbcie z gimnazjalistów upośledzonych umysłowo niedorozwojów. No błagam Was, nie zdają sobie z tego sprawy? Jak nie zdają, jak się trąbi o tym na prawo i lewo? Jak? Nie wyobrażam sobie, w jaki sposób można w dzisiejszych czasach być nieuświadomionym. Powpadali a teraz się tłumaczą, ze nie wiedzieli, ot, cała zagwózdka. Ja też się bawiłam w doktora z kolegą , nawet zanim poszłam do przedszkola i jakoś żyję - więc się zgodzę zawsze tak było i bedzie, że zabawy, że tak powiem " w poznawanie" będą się odbywać. No i raczej każdy wie, że jak już kisić ogóra to raczej się zabezpieczasz. KAŻDY TO WIE. A że kiedyś nie było dostępu do Inetrnetu ( ahh te kupowanie za 20 zł płyt ze ściągniętymi z netu utworami... Łezka w oku się kręci) to i durnot się takich nie robiło. Ci, którzy to robią są po prostu głupi a nie niedorozwinięci - bardzo dobrze wiedzą, co się z tym wiąże, ale wychodzą ze szczeniackiego zalozenia " będzie dobrze" albo " pożyjemy zobaczymy" czy jak to się tam teraz mówi. I cała filozofia.

Norbias

2010-06-03, 00:08
Rok 2020

Ania Lat 8: Marta To ty jeszcze jesteś dziewicą ?
Marta Lat 9 : Nooo
Ania: LoooL GTW GZ LOl444 Jaka Kolesiówa ? Ja to już od półtora roku nie.

I taka bedzie rzeczywistość :idzwch*j:

marinis

2018-03-23, 08:36
Po pierwsze słoneczko i podobne zabawy okazały się bzdurą.
Po latach przyznano się, że to było kłamstwo.

Jednak odnośnie tych ciąż to ja nie rozumiem jednego.
Jak można rodzić niechciane bachory?
Co za popieprzony kraj ta Polska.
Normalnie jak nastolatki nie chcą dzieci to dokonują aborcji.
A w zasranej Polsce?