18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

"Z pozdrowieniami od wuja Adolfa" - kartka Amazonu

SkaczacaMałpka • 2017-01-16, 13:40
30-letnia kobieta, z pochodzenia Żydówka, zamówiła w Amazonie zestaw zabawek dla swojego dziecka. W środku była tam ręcznie podpisana karteczka "Z pozdrowieniami od wuja Adolfa", którą dla żartów włożył jeden z pracowników!

Więcej na ten temat.

NafazowanyKoleś

2017-01-17, 17:12
Yuuita napisał/a:


Siedzę na tym portalu dłużej niż ty skarbie, a jeśli nie widzisz różnicy między inteligentną ripostą a postem pana wyżej, to proponuję, byście oboje zajrzeli do regulaminu i przeczytali go ze zrozumieniem




Ktoś ci tam kazał wyżej wracać do garów. Posłuchaj go. Było tu już dziesiątki takich popie**olonych wieśniar które myślały że jak mają cycki to będą kogoś ustawiać po kątach i sypać z torebki jakieś żenujące pseudo riposty. Nie rób z siebie większego błazna i wracaj na wizaz.pl

A to że masz datę rejestracji 2011 to dla ciebie jakiś przywilej że się z tym wozisz? "siedzę na tym portalu" chyba k***a poczekalnię przeglądasz.

Nic ci do tego co tam napisał do typa, loaloa jak będzie chciał to sam mu odpisze, wątpię by potrzebował takiego pajaca jak ty.


PS: jest jedna rzecz do której możesz się przydać:

http://www.sadistic.pl/pokaz-swoja-dupe-zbiorczy-vt327510,120.htm

Ma...........gw

2017-01-17, 17:14
Yuuita napisał/a:


Siedzę na tym portalu dłużej niż ty skarbie, a jeśli nie widzisz różnicy między inteligentną ripostą a postem pana wyżej, to proponuję, byście oboje zajrzeli do regulaminu i przeczytali go ze zrozumieniem



Najdroższa Yuuito,

Jesteś na sadisticu od 2011 i ominął Cię chyba pewien temat , do którego Cię serdecznie zapraszam i polecam go przeczytać ze zrozumieniem, oraz zastosować się do podanych tam instrukcji. Sądzę, że jesteś już wystarczająca rozwinięta (na pewno bardziej, niż 6 lat temu) aby tam zabłysnąć ;-)

Pozdrawiam cieplutko

Twój Majkizrpgw

el...........wy

2017-01-17, 17:26
PabloEskobar napisał/a:



Japa tam i do garów prostaczko! A co do tematu to pozwólcie moi drodzy milusińscy, że odpowiem starym, znanym Polskim porzekadłem- "j***ć żydów" mianowicie.



To być może jest stare i znane porzekadło, ale u ciebie w po PGR-owskiej wsi zabitej dechami i zamieszkałej przez takich prostaczków jak ty :ok:

BTW Tylko przypomnę hipokrytom że ostatnio był ból dupy, że amazon sprzedaje wycieraczki z flagą Polski ;)

elokaczy997

2017-01-17, 21:56
gambler od kiedy w lodzi macie dostep do internetu??

~Velture

2017-01-18, 00:48
Yuuita napisał/a:


Jak ci dziewczyna nie dała, to sobie zwal, a nie wyżywaj się na innych przez pisanie komentarzy na tak niskim poziomie.


Jak wyżej wspomniano - myj gary i zrób kanapkę.

Jeśli dla ciebie staż na sadolu jest wyznacznikiem czegokolwiek, jak wspomniałaś później, to pucuj mi glancę bo jestem dłużej od ciebie tutaj.

el...........wy

2017-01-18, 00:50
elokaczy997 napisał/a:

gambler od kiedy w lodzi macie dostep do internetu??



Odkąd twoja matka zrobiła hot spota.

~Velture

2017-01-18, 01:18
gambler1 napisał/a:



Odkąd twoja matka zrobiła hot spota.


O k***a ale pocisk. W podstawówce dałby ci +10 do zajebistości.

el...........wy

2017-01-18, 01:51
@UP
Musisz sobie nie zdawać sprawy ze stanu własnego sp***olenia.

Cytat:

Wysłany: Wczoraj 6:52


Velture napisał/a:


Wystarczy, że twoja stara ma traumę do końca życia, że nie użyła, wtedy po pijaku jak się r*chała z żulem w alejce, prezerwatywy i urodziłeś się ty.


Loaloa

2017-01-18, 17:14
Cytat:

Japa tam i do garów prostaczko! A co do tematu to pozwólcie moi drodzy milusińscy, że odpowiem starym, znanym Polskim porzekadłem- "j***ć żydów" mianowicie.



Kolejny polacki prostak. Dobrze wam dziewczyna napisała, wy nawet komuś ubliżyć w inteligentny sposób nie potraficie.

hypertonic

2017-01-18, 21:55
Wujek ją pozdrawia, a ona sobie w ch*ja leci :nazimaja: