18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Macierewiczem dot. Smoleńska i filmach z wybuchem

Alien_12 • 2013-04-04, 21:45
Dalej uważacie że ten człowiek pie**oli głupoty? Radzę posłuchać zanim zaczniecie hejtować. Dla gimbów: nie wchodźcie, nie ma nic o Palikocie. Do lewaków: NIE TYKAĆ!!! Do normalnych sadoli: uwaga, długie.



mare30ks

2013-04-06, 09:30
o prosze, nawet macierewicz jest lewakiem :) a myslalem ze bardziej na prawo od antka jest tylko sciana
widze ze lewak to ogolne okreslenie kazdego przeciwnika politycznego pisiakow i innych patRYJotow tego typu. trzeba dodac jeszcze zeby byl lepszy wydzwiek: parchaty, zydowski albo cos w tym stylu

Ork.Fajny

2013-04-06, 10:04
mare30ks napisał/a:

o prosze, nawet macierewicz jest lewakiem :) a myslalem ze bardziej na prawo od antka jest tylko sciana
widze ze lewak to ogolne okreslenie kazdego przeciwnika politycznego pisiakow i innych patRYJotow tego typu. trzeba dodac jeszcze zeby byl lepszy wydzwiek: parchaty, zydowski albo cos w tym stylu


Lewak idioto to określenie człowieka któremu przyświecają socjalistyczne idee ekonomiczne. Czyli m.in. wysokie podatki, przymus ubezpieczeń, szkolnictwa, składki zdrowotnej, podatek dochodowy, podatek od darowizn, regulacja pracy i handlu, płaca minimalna, związki zawodowe z jakimiś przywilejami większymi od pojedynczego pracownika etc.
Postawa dotycząca narodu, religii czy obyczajowości nie jest wyznacznikiem strony politycznej inaczej by podziału nie było wstanie się sensownego utworzyć.

mare30ks

2013-04-06, 13:56
idiote to sobie synku znajdz w rodzinie, moze jeszcze jakis oprocz ciebie jest

Ork.Fajny

2013-04-06, 14:39
Serio...? Odezwałeś się na temat tego co jest lewicą a co nie, wykazałeś się żadną sensowną wiedzą i teraz jeszcze będziesz dyskutował o tym...? Jeśli jesteś wstanie ripostować i jakimś cudem uznać tego świra za prawicowca to zapraszam w innym wypadku nie masz co się bronić czy głupi jesteś czy nie bo to się samo okazało...

mare30ks

2013-04-06, 15:01
odezwalem sie bo mam do tego swiete prawo, a takie prawicowe ciecie jak ty wszystkiem ktorzy sie z nimi nie zgadzaja najchetniej by pozamykali geby.
rozmawialem juz kiedys z debilami twojego pokroju i niestety jestes doskonalym przykladem ze w swoim zacietrzewieniu takie zjeby jak ty przebijaja wszystko. i najgorsza obelga jest dla was "lewak". wkoncu kazdy kto sie z wami nie zgadza to lewak. wychodzi na to ze w polsce nie ma prawicowcow tylko same lewaki k***a sie paletaja.

wiec zamknij tu morde i jak szukasz poklasku to sp***alaj na fronde albo inne gowno dla rownych tobie

twoj kolejny post-odpowiedz bedzie tylko dowodem na to ze bedziesz o swoje walczyl do upadlego, jak jarus i inni twoi idole

Ork.Fajny

2013-04-06, 17:34
mare30ks napisał/a:

odezwalem sie bo mam do tego swiete prawo, a takie prawicowe ciecie jak ty wszystkiem ktorzy sie z nimi nie zgadzaja najchetniej by pozamykali geby.
rozmawialem juz kiedys z debilami twojego pokroju i niestety jestes doskonalym przykladem ze w swoim zacietrzewieniu takie zjeby jak ty przebijaja wszystko. i najgorsza obelga jest dla was "lewak".


A ja mam święte prawo nazwać ciebie debilem kiedy piszesz debilizmy...
Czy "lewak" to obelga czy nie, to nie był sens mojej wypowiedzi. Sensem jej było że Alien_12 (i najwidoczniej ty) nie ma pojęcia czym się różni lewica od prawicy a używa tego zwrotu.


mare30ks napisał/a:

wkoncu kazdy kto sie z wami nie zgadza to lewak.


A skąd takie rzeczy o mnie wiesz...?
Poza tym. Jeśli Macierewicz czy kto inni stoi przeciw ideą prawicowym wyznając zasady socjalistyczne które opisałem wcześniej to nie mogę go inaczej nazwać jak lewakiem. "Osoba o poglądach lewicowych" cię zadowoli? Bo nie wiem jak ty to odbierasz ale dla mnie słowo lewak same w sobie nie jest obraźliwe. Chodzi o te że ci ludzie wyznają poj***ne idee które się nigdy nie sprawdziły i spowodowały śmierć wielu ludzi zniszczenie wielu kultur.

mare30ks napisał/a:

wychodzi na to ze w polsce nie ma prawicowcow tylko same lewaki k***a sie paletaja.


Nie wychodzi na to że mamy samych lewaków. No chyba że mówisz w uproszczeniu o polskim sejmie/senacie. Wychodzi na to że nie masz pojęcia czym jest lewica/prawica a ciągle o tym mówisz.


mare30ks napisał/a:

wiec zamknij tu morde i jak szukasz poklasku to sp***alaj na fronde albo inne gowno dla rownych tobie


Fronda? To jest serwis katolicki, narodowy, konserwatywny. To nie ma nic do lewicy czy prawicy...


mare30ks napisał/a:

twoj kolejny post-odpowiedz bedzie tylko dowodem na to ze bedziesz o swoje walczyl do upadlego, jak jarus i inni twoi idole


Jaruś? Masz na myśli Kaczyńskiego? Gościu. Ile razy trzeba ci w twój tępy łeb wbijać że to lewak? A lewaków nie lubię bo mają chore ideały które tylko śłużą im w niszczeniu wszystkiego dookoła...
Daruj sobie teksty o walce do upadłego. Nie powiedziałeś nic mądrego i rzeczowego by sprawę "lewaka" uargumentować, więc nie mów mi o tym że ja się miotam. Jednym który sie miota ejsteś ty. Zero konkretów. Hektolitry lania wody.

mierzeja

2013-04-06, 18:15
Tak, ten człowiek pie**oli głupoty!

mare30ks

2013-04-06, 18:36
ja pie**ole wszedzie te lewaki, molestuja biednych prawakow :shock:



Ork.Fajny

2013-04-06, 18:50
Dziękuje ci za potwierdzenie moich słów.

kaktuz

2013-04-09, 12:44
haahahah jak czytam te komenty ze to napewno nie zamach bo polska jest za maluczka dla ruskich itp itd to ja pie**ole moim zdaniem za duzo jest niescislosci niedociagniec i pomylek zeby to byl przypadek

grzess777a

2013-04-09, 19:40
Odnośnie pierwotnego i niewypaczonego podziału na lewicę i prawicę, rozróżniamy lewicę jako partie popierające idee socjalistyczne, socjalne - interwencjonizm państwowy. Prawicę jako pochwałę kapitalizmu, liberalizm gospodarczy.

Śmieszy mnie, rzucanie lewakami na prawo i lewo.
Natomiast pochwalam związaną z tym wolność słowa, Dlatego ja jestem gotów szydzić z pedałów (bo nienaturalne), z katolików jak i z każdej innej religii (bo to głupota) z partii politycznych takich jak PIS (za spiskową teorię dziejów) z Żydów (za antysemityzm i za negowaną prawdę w FOKUS HISTORIA), z łysych z ONRu udawających SA (Niemcy się śmieją się z tej bandy lumpów) w ramach mojej wolności słowa.