18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrównana walka

endione • 2012-08-26, 23:32


swoją drogą, ciekawe czy go firma zaj***ła...

Po...........ł

2012-08-27, 10:56
Otwiera mama: Tak słucham Panów ?
My do Pani syna :) :) :)
Mama: A co będziecie robić jeżeli można zapytać... ?
Aaaaa taka mała imprezka zapoznawcza :) :) :)
Mama: Miło mi, że w końcu syn znalazł kolegów.... właśnie siedzi w pokoju. Proszę tam iść - schodami do góry.
Dziękujemy ale my tylko na chwile za 10 minut będziemy wychodzić.

Swoją drogą tak ode Mnie dostał karę bo groził- tak to jest jak się komuś za dużo wydaje, ale też jest druga strona medalu.... Przecież on miał z 16 lat góra a dostał wpie**ol gorszy niż jeden mój kumpel z osiedla w bójce na mieście... Przynajmniej młody się nauczy i pewno już kompa nie dotknie ;)

~Conscribo

2012-08-27, 11:00
że dostał wpie**ol za napinki w necie? Ja jebię! stało się! :D

Dajcie namiary, gdzie można ową firmę nająć, mam ok 3000 userów do uciszenia :trollencjusz:

K-...........an

2012-08-27, 11:09
Zadźgam Was wszystkich!!!



Tylko jak zrobicie mi wjazd na chate to przynieście browary, ale nie wylewajcie jak te cioty na filmiku, jakoś się wtedy dogadamy :)

zderealizowany

2012-08-27, 11:28
Kiedyś miałem podobną sytuację, tyle, że u mnie było 4 i wpadli w odwiedziny nie przez hejty w internecie... Tak się składa, że z osiedla pojechali prosto na oiom, po chwili, ze mnie jednego było 40 typa pod blokiem, większości nie znałem :)

deseo

2012-08-27, 11:42
Niech firma zajebie wszystkich hejterów D:

maciukrk

2012-08-27, 12:08
wyglada na anglie zreszta widac pensowki na szafce

Din

2012-08-27, 12:09
Wpadają komuś na chatę, robią burdel, napie**alają typa i to nagrywają! Mało tego, oni chcą to wsadzić do jakiegoś teledysku... No idioci jakich jeszcze nie było! Chciałem porównać tą sytuacje do innej, ale nie znalazłem odpowiedniej o podobnym natężeniu idiotyzmu. Weź kamerę i nagraj jak popełniasz przestępstwo.
Wsadź to do internetu i później teledysku aby pokazać masom ludzi jaki tępy jesteś, bo policja na pewno nie zainteresuje się pobitym typem. Czasami mi się wydaję, że oni robią tak specjalnie. W jakiś sposób wiedzą, że ich popularność się kończy to starają się ją uratować ostatnimi podrygami idiotyzmu. A tak w ogóle ta cała firma to banda wielkich, zepsutych bachorów. Bardzo łatwo się denerwują jak coś nie idzie po ich myśli i nienawidzą jakiejkolwiek formy krytyki. "Możesz komentować, ale tylko pozytywnie! A jak nie będziesz komentować tak jak chcemy to zrobimy ci wjazd na chatę jak tamtemu typowi w teledysku".

Przynajmniej wiem kogo unikać jeśli wiem, że ten ktoś słucha Firmy.

sola1992

2012-08-27, 12:49
Ale ogolnie slowo k***a na wszystko

ScrappyCoco

2012-08-27, 14:27
zygi0808 napisał/a:

Kiedyś miałem podobną sytuację, tyle, że u mnie było 4 i wpadli w odwiedziny nie przez hejty w internecie... Tak się składa, że z osiedla pojechali prosto na oiom, po chwili, ze mnie jednego było 40 typa pod blokiem, większości nie znałem :)

Takie opowiastki to możesz wkręcać swojej siostrze, a nie poważnym ludziom...

Oto cała ta durnowata firma. Zwykli prostacy i bandyci...

Pan Mularz

2012-08-27, 14:31
Ja bym ich na policje podał. Jest nagranie jako dowód.

Kwejkii

2012-08-27, 14:32
Ich najlepszy argument na wszstko to "k***a"

Wiswer

2012-08-27, 15:10
Ja jestem z Krakowa i w sumie racja że Firma to tu rozpie**ol robiła, pewnie nadal robi choć większość to już stare byki ;d

Kieroownik

2012-08-27, 16:00
No i dorwali Kaliego ...

Dżoker

2012-08-27, 16:02
ScrappyCoco napisał/a:

Takie opowiastki to możesz wkręcać swojej siostrze, a nie poważnym ludziom...




hahahha, że niby na sadisticu poważni ludzie? :D teraz tutaj to większość osób z gimnazjum wyzywająca innych od ludzi z gimnazjum i w dodatku robią z siebie wielkich sadystów i rasistów, komu by tu nie wpie**olili i słuchają tylko zajebistej muzyki, a reszta jest ch*jowa...

Co do filmiku to widocznie ktoś trzyma się w złych grupach, oni raczej do każdego do domu nie wchodzą i nie napie**alają... Jeśli ktoś nie szuka afery z takimi debilami jak na filmiku to ich nie znajdzie, proste. No ewentualnie jeśli te głąby wyjdą spod swoich klatek na miasto...

yommek

2012-08-27, 17:20
Ynteligencja, haha! Tak hip hop wychowuje swoje dzieci. Dali filmik do neta bo myślą, że są bezkarni:P W sumie Byli pokrzywdzeni, bo groźby słowne też są karalne:) Ciekawe czy sprawa jest już w prokuraturze:P