18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na motocrossie

~Nei • 2016-09-13, 13:04
Kiepska miejscówka na leżakowanie


Przeżył :kawa:

petru23

2016-09-13, 13:06
jak wyłączyć tryb poklatkowy w sadolowym odtwarzaczu?

IOI

2016-09-13, 14:00
petru23 napisał/a:

jak wyłączyć tryb poklatkowy w sadolowym odtwarzaczu?


kupic sobie normalny komputer, a nie jakies gowno z promocji w tesco

TT4

2016-09-13, 14:13
Ale go otłukują dzisiaj... :krejzi:

CeTek

2016-09-13, 14:46
o j***niutki, ile ma spraw na głowie xd

Al...........go

2016-09-13, 15:42
Jakby mieli naklejkę "Uważaj, motocykle są wszędzie" to nie byłoby tego zdarzenia. A tak sami są sobie winni.

pogromcazlublina

2016-09-13, 15:55
Wypadek wypadkiem, ale rozpie**ala mnie to, że Ci goście na bank wiedzą, że przejechali leżącego rywala i chuuuj tam po co się zatrzymać jadę dalej, bo "zawody muszę wygrać!". Rozumiem zawody zawodami, przygotowania, oczekiwania etc, ale no kurva...

Mors_Nigra

2016-09-13, 16:03
@pogromcazlublina ty masz jakieś papiery, żółte np.? A co ma k***a zrobić? Zatrzymać się i usta usta? Nawet jak by chciał się zatrzymać to możliwe by było spowodowanie kolejnego wypadku, nie każdy zauważy, że ktoś tam leży, nie będą wiedzieć o co chodzi ani spodziewać się hamowania i wpie**olą się w niego. Tak ma jechać dalej, to wszystko jest wpisane w zawody, po to są obserwatorzy i widzowie, żeby zareagować, bo oni widzą i wiedzą.

Al...........go

2016-09-13, 16:12
Mors_Nigra napisał/a:

@pogromcazlublina ty masz jakieś papiery, żółte np.? A co ma k***a zrobić? Zatrzymać się i usta usta? Nawet jak by chciał się zatrzymać to możliwe by było spowodowanie kolejnego wypadku, nie każdy zauważy, że ktoś tam leży, nie będą wiedzieć o co chodzi ani spodziewać się hamowania i wpie**olą się w niego. Tak ma jechać dalej, to wszystko jest wpisane w zawody, po to są obserwatorzy i widzowie, żeby zareagować, bo oni widzą i wiedzą.



Tyś się chyba z ku*asem na łby pozamieniał. Widzowie są od tego? Jak sama nazwa wskazuje widzowie tylko oglądają. To, że w różnych tego typu imprezach zarówno motocyklowych jak i samochodowych pomagają w takich wypadkach to inna sprawa, ale to ich dobra wola i nadstawianie własnej dupy dla kogoś, kto ryzykuje własną dupę dla kasy.

bomba245

2016-09-13, 17:18
Nauczka na przyszłość , żeby nie zasiadać na Crossa ;-)

Kaaal

2016-09-13, 17:38
a gdzie k***a był flagowy?! (taki gość który patrzy czy za wzniesieniem nikt nie leży, a jak leży to napie**ala chorągiewką jak głupi żeby nie zrobili leżącemu z dupy lądowiska). :roll:

RmX

2016-09-13, 17:56
Lukiuu napisał/a:

"Na drodze się nie leży"



:smiechzula: Za tą wstawkę z ZF Skurcz należy się +100 piw ;) idealnie wpasowane

beeveer

2016-09-13, 21:23
IOI, ja też mam tryb poklatkowy. minuta przerwy co 70 klatek. uprzedzam co do łącza z biedronki - z YT w 2 oknach bez problemu 4k idzie. może k***a czas trociny w serwerowni wymienić?

de...........sz

2016-09-13, 21:30
A mógł siedzieć przed kompem... zachciało mu się motop*zdowania :amused: