18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie...

MihauIC • 2015-12-09, 22:34
Dziadek podnosi mi ciśnienie na drodze jadąc swoim passerati...
Materiał własny.

mp0011

2015-12-09, 22:42
Ale o co biega?

1) Ograniczenie do 70, to dziadek zwolnił.
2) Zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe.

ColaOrginal

2015-12-09, 22:59
Pokaż jak długo wcześniej jechałeś lewym pasem.

j.b.n

2015-12-09, 23:03
MihauIC napisał/a:

Dziadek podnosi mi ciśnienie na drodze jadąc swoim passerati...



Specjalnie dla Ciebie zacznę chyba postulować do moderacji o stworzenie przycisku "wiadro gówna na głowę" albo "zaHIViony wielki murzyński w oko".
[Najpierw napisałem: "cwe*u", ale doszedłem do wniosku, że nie chcę Cię nazywać tak brzydko, więc edytowałem]:
Bąbelku, zbliżało się skrzyżowanie, więc wypadałoby zwolnić (PRZYNAJMNIEJ do przepisowej prędkości)!
Obtrąbiłeś jadącego w miarę dobrze "passeratiego", więc nie dziw się, że dodatkowo zwolnił. Być może zwolnił złośliwie a być może wypatrywał rzekomego zagrożenia zasygnalizowanego przez Ciebie!
Naucz się odrobiny cierpliwości za kółkiem!
Nie wrzucaj więcej na Sadola swoich frustracji i niespełnionych marzeń o pustym pasie zarezerwowanym tylko dla Ciebie!

MihauIC

2015-12-09, 23:14
Ale ja lubię zapie**alać. A wymuszenie to wymuszenie :D

j.b.n

2015-12-09, 23:18
MihauIC napisał/a:

Ale ja lubię zapie**alać. A wymuszenie to wymuszenie :D



To proszę: zapie**alaj na odludziu, żebyś nikomu, poza sobą, krzywdy nie zrobił.
Jeśli jednak po prostu trollujesz, to moje postulaty do moderacji o przycisk: "wiadro gówna na głowę" nadal aktualne.

MihauIC

2015-12-09, 23:23
A Ty jeździj dalej taczką po bezdrożach!

j.b.n

2015-12-09, 23:47
Oj, bąbelku... prawdopodobnie nigdy nie zdobędziesz uprawnień na wszystkie pojazdy i statki, którymi ja poruszam się na lądzie, na wodzie i w powietrzu, więc nie pie**ol mi o taczkach, które Ty powozisz!
Nadal jednak apeluję: zapie**alaj sobie na odludziu po bezdrożach, żebyś nikogo nie skrzywdził (nagrywaj wszystko, żebyśmy mieli co oglądać na hardzie, jeśli znalazca nagrań będzie łaskawy).
NA PUBLICZNYCH DROGACH PO PROSTU SZANUJ INNYCH!
(tu zgrywam wk***ionego, żeby nakarmić ewentualnego trolla).

esenel

2015-12-09, 23:49
Filmik ucięty bo poszedłeś pasem do lewoskrętu? ;)

kaiel

2015-12-10, 00:28
zapie**alasz tym pksem , z tyły zdrowyś Mario było słychać