18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie przez policję

baanaan • 2013-11-06, 11:10
Zwróćcie uwagę kiedy włączyli koguta..


:jezdziec:

TomekF06

2013-11-06, 11:38
Cytat:

Zwróćcie uwagę kiedy włączyli koguta..



no faktycznie...9 sekund im to zajęło!

rysiek0

2013-11-06, 12:34
rejestracja - jest
numer radiowozu - jest
data - jest
godzina - jest

nic tylko cwaniaków zgłosić na komendę.

Sixsoul

2013-11-06, 12:36
Jestem ciekaw jak by się tłumaczyli jak byś im zaorał cały bok... Koleżance się szczać zachciało i musieliśmy szybko dojechać do WC...

verdus

2013-11-06, 12:42
Albo mi się wydaje albo za kierownicą siedzi kobieta,jeśli tak to zapewne do kuchni jej się spieszyło :-D

le...........65

2013-11-06, 12:42
Happy Meal'a komendantowi wieźli to musieli się spieszyć

Puszczalska_Wiola

2013-11-06, 12:42
Lepiej spij z otwartymi oczyma bo kto wie kiedy popełnią za Ciebie samobójstwo. ;)

fabiothethird

2013-11-06, 12:43
Ja tak kiedyś kumplowi dupę uratowałem w Tychach. Akurat jechałem jako pasażer i zauważyłem, że radiowóz wyjeżdżający z osiedla coś nie ma zamiaru się zatrzymać i tylko dzięki mojemu krzykowi udało mu się uciec na zatoczkę dla autobusu. Oczywiście kogutów nie mieli, tak samo jak ci z filmu.

naczelny

2013-11-06, 12:54
a trzeba było im się wpakować w auto...

eekz

2013-11-06, 13:09
Kiedyś miałem praktycznie identyczną sytuację tyle że z karetką pogotowia. Jechałem sobie za dziadkiem a tu sru na czerwone wlatuje karetka bez sygnału, bez świateł, bez niczego. Finał był taki że dziadek wyhamował ledwo ledwo, a ja zatrzymałem się na jego dupie (tj. tylnej klapie Seata Ibiza). Obok nas jechał radiowóz, zatrzymał się. Polizmajster wyjrzał przez okno, zaśmiał się i pojechał.
A co do filmu to morał jest taki że suka suki nie umie prowadzić.

A skoro już mnie na wspominki wzięło to rzucę jeszcze jedną.
Sobota, czas około 3 w nocy. Wyjeżdżałem spod bloku na główną ulicę. Przytrzymałem się i widzę z lewej że coś jedzie ale jest lata świetlne stąd. Skręcam więc spokojnie w prawo na swój pas i po przejechaniu może 50m przelatuje obok mnie granatowe mondeo, a mijając mnie zaczyna zdrowo hamować i zajeżdża mi drogę. Zrównałem się więc z debilami, otwieram szybę a tam obsrajgnoje po cywilu ryja na mnie palą że im zajechałem drogę. Mówię im że po pierwsze to ja już spory kawałek wyjechałem, po drugie to jest ulica obok której są bloki i tutaj się nie lata z taką prędkością. Jeden z debili wysiadł, złapał mnie przez otwartą szybę za rękę i mi wykręcił wrzeszcząc że oni się na interwencje śpieszą... Bez kogutów, cywilnym autem, dwa tępe ch*je. Interwencją był pewnie McDrive czynny do 4.

solight

2013-11-06, 13:26
baanaan napisał/a:

Zwróćcie uwagę kiedy włączyli koguta..



Dzieki ze to napisales... inaczej bym chyba nie zwrocil uwagi :P

wikto

2013-11-06, 13:39
pewnie naj***ni...

sk.

2013-11-06, 13:39
Spust fetyszystów jebiących policję za 3.. 2.. 1..

Polak88

2013-11-06, 13:42
W nocy trąbić?Mandat się należy za zakłócanie ciszy nocnej :)