18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie odszkodowania

sm...........ka • 2015-04-19, 01:35
Poj***ny zapie**alał na rondzie i nie wiem czego się spodziewał.
Ewidentnie nagrywający to pojeb.
Proszę o opinie innych :amused:

Barles

2015-04-19, 01:40
Ale to trzeba byc k***a j***nym debilem. moze slepy jest, cholera go wie :roll:

fyrku

2015-04-19, 02:19
Chciałbym napisać jakiś dobry komentarz, ale w sumie wszystko zawarłeś w opisie. Dziś masz farta, nikt Cię nie pociśnie.

lukaszdzi

2015-04-19, 06:19
W sumie jak ma furę do malowania na przykład to czemu by nie przyj***ć jak jakiś debil widzi, że jedziesz a i tak wyjeżdża na rondo.

qbswwa

2015-04-19, 06:34
Twoja stara to pojeb.

CiociaPestka

2015-04-19, 08:08
Tylko szkoda, że osoba znajdująca się na rodzie ma pierwszeństwo ;)

catering_0

2015-04-19, 08:21
@up
To nie jest rondo.

feniks9408

2015-04-19, 09:14
@up a zobacz co gość ma namalowane na drodze jak wjeżdża na to skrzyżowanie ;) ewidentnie wymusił no ale tak czy siak pierwszeństwo miał.

olodur

2015-04-19, 09:16
@catering_0 A co jeśli nie rondo? Nie dziwię się, że tyle wypadków jest na rondach, skoro ćwoki takie jak ty nie potrafią ich odróżnić od zwykłych skrzyżowań. Sprawa jest jasna, winę za wypadek ponosi ten zdziwiony jak baca kierowca srebrnego szrotu. Przepisy są jasne; pierwszeństwo dla kierującego zjeżdżającego z ronda. AMEN>

mijagii

2015-04-19, 09:39
Często spotykam takie sytuacje, wystarczy że pieszy przechodzi przez pasy. Jedni, którym udało się wbić na rondo zaczynają chamować inni, którzy wjeżdżali za nimi nie widzą że ktoś przechodzi. Moim zdaniem uderzony myślał że da rade i pewnie dalby rade gdyby nie ktoś na pasach, wszystko stanęło i BANG !

Lukasan

2015-04-19, 09:56
Zdaje się że to radom jest. Jeśli tak to wszystko jasne , dobrze że się do 60 nie zdążył rozpędzić. Swoją drogą w opisie napisał że nie dało się na lewy pas uciekać bo był autobus ,nieźle tam muszą zapie**alać jak zdążył ten autobus z początku po puszczeniu L dojechać na lewym pasie i mu uniemożliwić ucieczkę :lol: Ja to bym się wstydził opublikować taki film :-)

dawidhyl

2015-04-19, 10:34
Bardziej w p*zde trzeba bylo dac na tym skrzyzowaniu.

nightclaw

2015-04-19, 10:43
poczekam az reszta specy sie odezwie ale jak dla mnie to jadac prawym pasem nie powinien byl nagle zrobic mega skretu w lewo z taka predkoscia zwlaszcza scianajac 1 pas ruchu. jezeli to bylo rondo to tym bardziej ( rondem jezdzi sie po wewnetrznej zjezdzajac na prawy pas tyko przy zjezdzie ), jak skrzyzowanie to wykonal niebezpieczny manewr i nie dostosowal predkosci.

~Velture

2015-04-19, 10:49
Brutalna prawda jest taka ,że typ który nagrywał jest na straconej pozycji. W świetle prawa skoro tamten już wjechał na rondo całym samochodem to jest traktowane jako kolizja z winy tego który nagrywał.

Podobną sytuację miał mój ojciec dawno temu i policja która przyjechała stwierdziła winę babki która w nas przypie**oliła na rondzie (sytuacja dokładnie taka jak na filmiku) i uzasadniał to policjant tym ,że skoro już wjechał ojciec całym samochodem na rondo to był już w ruchu a nie włączał się do ruchu i wina babki (na podobnej zasadzie jakby wam ktoś wjechał w dupę podczas hamowania).

booore

2015-04-19, 11:13
@Velture napisał jak jest.