18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wycieczka po Wyspie Man

sc33 • 2015-03-22, 00:12
Za 69 dni rozpocznie się kolejne tourist trophy. Zapraszam na ekspresowe zwiedzanie wyspy z kamerą na pokładzie motocyklu TYCO Suzuki Gay'a Martin'a z 2014 roku, a tusz przed nim zwycięzca tego wyścigi Michael Dunlop. Jak ktoś się jara tymi wyścigami to polecam. Chłopaki nie odpuszczają nawet na moment jadąc na krawędzi. Sezon przed nami, mój Fire Blade już prawie gotowy do rozpoczęcia sezonu więc śledzę wszystko co dzieje się w świecie motocykli bo juz nie mogę się doczekać kiedy wsiądę na swój sprzęt . Wypadków nie ma jest tylko czyste zapie**alanie więc jeśli cie to nie interesuje to scrolluj dalej.





:noga:
Ciekawe czy ktoś zginie w tym roku :dead:

Zenonaniema

2015-03-22, 01:35
Lubię motocykle, ale nie lubię szlifierek. Tu przynajmniej nikt nie musiał patrzeć w lusterka bo motocykle są wszędzie. Tylko za to piwo.

Rax

2015-03-22, 03:20
za ten 'tusz' to powinni ci przypie**olic bana na zycie

Tw...........em

2015-03-22, 04:52
o k... ale szybko zapie**alaja, ciekawy jestem co by sie stalo gdyby ktos sie wypie**olil :D

koreapłn

2015-03-22, 09:02
Goście mają wielkie cohones.
90% zakrętów to potencjalna śmierć.
Jestem ciekaw co mówią swoim rodzinom w domu przed wyjazdem na tą imprezę:
-Kochanie jadę na wyspę się pościgać
-Ok kotku. Gdybyś przypadkiem przeżył to kup bułki.

IPeIPe

2015-03-22, 09:24
Skąd oni wiedzą kiedy i gdzie skręcać? Przecież to jest jeden wielki motion blur.

bleblebator1

2015-03-22, 10:13
Wyścigi na wyspie man to jedyne miejsce, gdzie z przyjemnością ogląda się zapie**alaczy na szlifierkach.
A ci wszyscy motucykliści jeżdżący na jednym kole na drogach publicznych na wyścigu na wyspie Man nie zdążyliby zrobić jednego okrążenia a zostaliby zdublowani. Tacy z nich k***a kozacy prostej.

Ehoo

2015-03-22, 11:27
bleblebatpr1
Masz 100% racji piwo dla ciebie

Shadok

2015-03-22, 12:21
sc33 napisał/a:

Gay'a Martin'a



Chłopie...jak już coś wrzucasz, to popatrz co piszesz, tym bardziej, że w tytule filmu masz poprawnie nazwisko. Tak poza tym browar.

Bronek_Komar

2015-03-22, 12:49
Przecież człowiek ma za mało FPS'ów aby tak szybko jechać

Err501

2015-03-22, 12:53
Z tego co wiem średnio co roku statystycznie ginie więcej niż jeden człowiek na tym wyścigu, dlatego został usunięty z kalendarza GP...i stał się wyścigiem w swojej klasie - w zasadzie przeznaczonym dla świrów. Pewnie i w tym roku ktoś umrze. W końcu wyścigów "głównych" jest pięć (5).

Dołącze do reszty... "Gay" "tusz"? k***a! Ręce opadają!

sc33

2015-03-22, 13:09
Wybaczcie za te błędy, ale na fazie robiłem ten temat

wut

2015-03-22, 13:19
Pierwsza myśl idioci dawcy itd. ale po chwili zastanowienie człowiek dochodzi do wniosku że przecież to są profesjonaliści, znają trasę, swoje umiejętności, swoją maszynę i są w pełni świadomi śmierci(CHYBA), jedna mała pomyłka to nawet nie będzie czego zbierać, natomiast jeśli chodzi o kibiców to też są ( a przynajmniej powinni ) być w pełni świadomi że może się nich wpie**olić jakoś jakiś motocykl co w konsekwencji zamieni ich w papę albo puzzle dla zaawansowanych :D

sc33

2015-03-22, 13:47
wut napisał/a:

natomiast jeśli chodzi o kibiców to też są ( a przynajmniej powinni ) być w pełni świadomi że może się nich wpie**olić jakoś jakiś motocykl co w konsekwencji zamieni ich w papę albo puzzle dla zaawansowanych :D



Kibice mają wydzielone strefy w których mogą przebywać i wszelkie info na ten temat znajdziesz na stronie iomtt.com, a tutaj link jak to wygląda http://www.iomtt.com/~/media/Files/2014/Downloads/Prohibited-Areas/ProhibitedAreas2014_Part1.pdf