18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wychowanie syna na artystę

ASAKKU • 2014-04-30, 19:05
Ojciec starający się wykrzesać z syna artystyczne zdolności:
- William Shakespeare palił opium i zobacz jakie wielkie dzieła pisał.
Kurt Cobain szprycował się heroiną po kablach i tworzył wspaniałą muzykę.
A ty k***a nawet butaprenu nie chcesz powąchać... :maryska:

Piotruc

2014-04-30, 21:26
Cobain to gowniany przyklad, jak i jego muza, nie zrobil totalnie nic o jakis walorach muzycznych, przypuszczam ze gdyby zyl juz nikt by o nim nie wspomnial to smao tyczy magika, ale to ze ich cpansko doprowadzilo do samobojstw, i wlasnie tu jest ich wspanialosc, bo gdyby nie to nikt by o nich juz dawno nie pamietal ;P ale jebac to!!! wracajac do zartu to piwa bym nie dal, sredniawka, sadoli nei zadowolisz tak latwo ;P

ASAKKU

2014-04-30, 21:36
Piotruc napisał/a:

Cobain to gowniany przyklad, jak i jego muza, nie zrobil totalnie nic o jakis walorach muzycznych, przypuszczam ze gdyby zyl juz nikt by o nim nie wspomnial to smao tyczy magika, ale to ze ich cpansko doprowadzilo do samobojstw, i wlasnie tu jest ich wspanialosc, bo gdyby nie to nikt by o nich juz dawno nie pamietal ;P ale jebac to!!! wracajac do zartu to piwa bym nie dal, sredniawka, sadoli nei zadowolisz tak latwo ;P



Masz niecały tydzień stażu i już się uważasz za naturalnego "sadola"...
Ale odnosząc się do twoich bzdur wyj***nych w kosmos... Kurt vel Strzelba, niestety miał sposo dobrych kawałków, w których nie chodziło o zajebiste riffy i wyj***ne w kosmos solówki, tylko to "coś" co sprawia, że z 4 akordów i kilku slidów jest hit, który po latach ludzie grają na swoich wiosłach jak się uczą szarpania...
Z kolei jaśnie olimpijczyk z blokowisk też miał niestety zajebisty hicior jakim jest i jeszcze długo będzie "Jestem bogiem"... Choć nie trawię obecnego polskiego quasirapu, to daję ukłon temu kawałkowi...

Reasumując moje niekoniecznie składne wywody... Murzyński ch*j ci w dupę za brak jakiegokolwiek gustu muzycznego...

Piotruc

2014-04-30, 21:59
ASAKKU
co Ty wiesz o moim guscie? to jest raz, dwa nawet w polskim rapie sa setki kawalkow bijacych migika na glowe, ale ich nie uslyszysz dopuki ich autor nie jebnie z 10 pietra morda o kraweznik, a co brzedkania kurta to dlaczego sie uczą grac jego piosenek poczatkujacy, bo to najlatwiejsze gowno jakie mozna zagrac na gitarze, a brzmi to racja, nie odbieram mu jego legendy, w nirvanie umial grac tylko i wylacznie perkusista, reszta cpunow sie z nim zamknela w garazu i stali sie legenda, ok zgoda, ale ich tworczosc nie ma nic do przykladu jakiego kolwiek artyzmu, a to chcial przekazac autor tego suchara.

PiotrekMMA

2014-04-30, 22:45
A Magik wcierał sobie marihuane w pięty i zobaczcie jakie gówno tworzył. A Wy dalej pie**olta, że to takie zajebiste

cys23

2014-04-30, 22:57
To magik nie żyje?! o.O

sn...........r9

2014-04-30, 23:23
Cytat:

po latach ludzie grają na swoich wiosłach jak się uczą szarpania...


To zależy od gustu, bo np jak ja zaczynałem brzdąkać to już wolałem grać "pajączki" i skalę durową niż te hity sortu Nirvany. Przynajmniej jakiś progress był.

akwamarynarz

2014-04-30, 23:23
Piotruc napisał/a:


"dopuki" "jakiego kolwiek"



Co jest strażnicy rodzimego języka już śpią?

Mam jeszcze pytanie grasz Ty wgl na gitarze , że wiesz co jest łatwe a co nie?

asior34

2014-04-30, 23:26
Fakt, ze narkotyki stymuluja do tworzenia dobrych rzeczy, ale tylko k***a inteligentynch ludzi, a nie debili co cpaja, zeby cpac :x

Jankes360

2014-05-01, 00:05
@asior34 Inteligentni ludzie nie potrzebują ćpańska, żeby tworzyć dobre rzeczy.

Piotruc

2014-05-01, 00:42
akwamarynarz napisał/a:



Mam jeszcze pytanie grasz Ty wgl na gitarze , że wiesz co jest łatwe a co nie?



tak gram, moze wirtuozem nie jestem, ale nirvana napewno tez nie byla. Kurt gral na poziomie kazdego harcerza przy ognisku. tylko on samobojstwem zasluzyl sobie na legende, a ten harcerz jedynie by zasluzyl na kielbaske dr*cha nekrofila. uwierzcie za kazdy taki przychlast by to zagral, moze nie dalby rady gdyby byl gluchy lub nie mial rak. dlatego stwierdzam tylko fakt ze bardzo niszowy przyklad ;P

Rihard

2014-05-01, 23:16
A Magik palił zielsko i jest jednym z najlepszych skoczków zaraz koło Małysza.

Dawidoxxl

2014-05-05, 14:05
już wiem jak wychowywać moją chrześnicę :D