18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wybory w USA

Himmler • 2016-11-09, 09:31
Do godzin popołudniowych prowadziła Clinton, później wszystko zaczęło się zmieniać gdy wyborcy Trumpa skończyli pracę. :idzwch*j:

tekkit

2016-11-09, 09:33
:D Dokładnie JEB AĆ nierobów !!! Trump zmieni tą amerykę. Koniec z masonerią, mam nadzieję że go nie odstrzelą.. :/

zonk

2016-11-09, 09:55
tekkit napisał/a:

:D Dokładnie JEB AĆ nierobów !!! Trump zmieni tą amerykę. Koniec z masonerią, mam nadzieję że go nie odstrzelą.. :/


Ta i całe cebulactwo zacznie masowo wypie**alać przez amerykański sen.

Kumalski

2016-11-09, 11:33
SQT napisał/a:


Ta i całe cebulactwo zacznie masowo wypie**alać przez amerykański sen.



Jeżeli siedzą w Ameryce nielegalnie to z czym masz problem? Zapewne masz problem z tym, że UE chce przyjmować uchodźców/nielegalnych imigrantów/capiatych/nierobów czy jak to się ich teraz nazywa, więc z punktu amerykańskiego każdy Polak przebywający nielegalnie nie powinien tam przebywać. Ci, którzy mają obywatelstwo nie mają się czego obawiać i jak dla mnie to akurat jest dobra rzecz, ponieważ wprowadzi to jakiś porządek z całym tym syfem.

Maxi96

2016-11-09, 11:38
Ciii! Słyszycie to? Tak, to ból dupy lewactwa z całego świata :mrgreen:

drektor

2016-11-09, 11:42
Ktoś tu wrzucał kiedyś taki filmik co niby przesądzało już o wygranej trumpa, antychryst czy coś takiego.

Mindfuck

2016-11-09, 12:31
@Black Sheep

Smarujesz?

Hochsztapler

2016-11-09, 14:44
SQT napisał/a:


Ta i całe cebulactwo zacznie masowo wypie**alać przez amerykański sen.



Jeśli chodzi Ci o to, że Trump zacznie deportować polaków, to raczej się nie masz o co martwić. Anglicy też mieli wyganiać polaków i jakoś tego nie robią. Dlaczego? Bo emigranci ze wschodniej Europy w większości pracują i tylko mały procent patologii siedzi na samym zasiłku. Gdyby wyj***li polaków, swołocz ukraińską, rusków itd., to by się im gospodarka wyj***ła na plecy, bo przecież spasione angole wolą zrobić stado bachorów i żyć za socjal, niż iść do pracy. Trump meksykanów i innych emigrantów też tak łatwo nie wypie**oli. Najwyżej postara się o to, żeby nowi nie przyjeżdżali.

lukaszq15

2016-11-09, 14:47
Tylko czekać, aż dostanie pokojową nagrodę Nobla :D

ojcieckogut

2016-11-09, 15:29

dobre bo prawdziwe.

Trumpa wybrała klasa pracująca - powinien być ulubieńcem lewicy w starym stylu - czyli ruchu który walczył o prawa pracownicze ( na plakatach z okresu miedzywojennego socjaliści domagali się 8 godzinnego czasu pracy, czyli tego co dziś powinno być normą).

Niestety lewica poszła w socjal dla nierobów, prawa dla dziwaków i elitaryzm bogaczy. Dlatego, nie tyle nie zgadzam się, co wręcz gardzę dzisiejszą lewicą.

Black-Sheep

2016-11-09, 17:21
Od dawna wam wbijałem do głów, że Trump i Clinton to z grubsza jeden pies poza tym, że Clinton w przeciwieństwie do Trumpa nie odda imperializmowi rosyjskiemu Europy, Ukraina raczej może się pożegnać z niepodległością, a my za parę lat będziemy mieli za Odrą Rosję.
Żadnego bulu dupy nie słychać, jedyne co słychać to fapanie prawackich sp***olin do tego zjeba, ale coś mam wrażenie, że skończy się to równie gwałtownie co zaczęło. ;)

Tassadar

2016-11-09, 17:26
Trump zapoczątkuje falę przesterowania na prawo, która rozpocznie się od francji.

jackass_tomek

2016-11-09, 17:59
Black-Sheep napisał/a:

...będziemy mieli za Odrą Rosję


Wy, niemiaszki jedyne co będziecie za Odrą mieli to czysto, w przeciwieństwie do was i waszych lewicujących sp***olin, które sukcesywnie zapełniają gównem wasz kraj i resztę Europy.

sezamkowyRozpierdol

2016-11-09, 18:11
@Black-Sheep

Podziękuj euro-sp***o-socjalistom z Brukseli, genialnych pomysłów stworzenia tygla Unijnego o charakterze multikulti, nieintegrującym się muzułmanom młodego pokolenia a zwłaszcza genialnej komunistce k***eli Makreli, która dała na tacy zwycięstwo ruchom prawicowym zapraszając muzułmanów i nie tylko po socjal :-D
Ta polityka po prostu musiała się rozpie**olić :-D
Tak jak to wahadełko po rozpie**oleniu monarchii, rewolucji francuskiej, bolszewickiej poleciało na lewo, tak teraz leci na prawo.
Lewica niestety będzie musiała się pożegnać z polityką na kolejne 200-300 lat :-D
A ch*j jej w dupę, nie większe zjeby od prawaków, jednych mniej :mrgreen: