18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wujek oszalał

Legalize_It • 2017-08-17, 20:49
Google zarażone niezdrowym zboczeniem.



Niestety nie fejk :samoboj:

Tafariel

2017-08-17, 21:20
Przecież google to razem z youtube i facebook'iem największe lewackie machiny do rozsiewania tej ich popie**olonej propagandy :idzwch*j:

Ma...........ke

2017-08-17, 21:57

nelbox

2017-08-17, 22:04
aż sprawdziłem i to prawda. Ale nie taki jednak google zły, bo dał w pierwszej dziesiątce białą parę


:amused:

du...........ck

2017-08-17, 22:34
marksistowskie sk***ysyny

ps: gender was zeżre

pakicito

2017-08-17, 22:35
white couple należy stwarzać a nie szukać na googlach !!

KlinikaAborcyjna

2017-08-17, 23:00
a jak się wpisze black couple to same węgliczki wychodzą :kawa: przypadek? No nie sądzę! :idzwch*j:

JPablo

2017-08-17, 23:30
Wpiszcie "white scientist" już tyle czarnych gęb nie wyskakuje ciekawe czemu :coffe:

raynor

2017-08-18, 00:17
a sprawdźcie sobie "black man working" i "white man working" lol

Batlook

2017-08-18, 00:21
Ale po wpisaniu ''normal couple'' wszystko jest w normie :-)

Biały_Orzech

2017-08-18, 00:55
Polecam duckduckgo, jakaś alternatywa by nie sponsorować google.

BenderXXX

2017-08-18, 01:54
A oto przykład dyskryminacji na tle rasowym, który nie dawno znalazłem (białych nie ma, czarni są - jak by było odwrotnie to...):





natking

2017-08-18, 01:57
Takie są efekty nierozumienia działania wyszukiwarek internetowych. Google szuka dwie frazy "white" i "couple", a następnie znajduje te zdjęcia, które są najpopularniejsze. W tym wypadku opisane np. tytułem "Black And White Couple". Akceptuje zatem z tytułu słowo "Black". Polecam zamiast tego wpisać np.: "white couple" -black

Samo windowanie na górę zdjęć par czarno-białych świadczy wyłącznie o naszym zainteresowaniu tym ewenementem. Czyli właściwie nawet przez sam fakt publikowania takich rzeczy, jak tutaj, podbijacie pozycję zdjęć przedstawiających pary różnorasowe. W tym momencie 4 i 6 zdjęcie w google (oba widnieją w tym temacie) pochodzi z Reddita. Jeśli nazwałeś temat "white couple" i wwaliłeś do niego masę zdjęć kobiet z czarnym, to nie ma się czemu dziwić, że takie wyniki pojawiają się w wyszukiwarkach.

Sami tworzycie lewactwo, mówiąc o nim w necie.

Mogę dodać jedynie to, że ludzie zazwyczaj interesują się rzeczami odbiegającymi od normy lub dziwnymi. Kto i po co miałby szukać lub pisać o białej parze skoro są wszędzie dookoła? Tak więc sam fakt pojawiania się tego typu zdjęć świadczy raczej przeciwko słuszności ideologii lewicowej. Cokolwiek słowo "słuszność" miałoby tutaj oznaczać ;)

Poza tym, na ch*j Google miałoby robić takie rzeczy? Ludzie są ślepi, będą myśleć, że zdjęcie przedstawia białą parę, gdy widzą na nich czarnego? Jest jednostka do zadań specjalnych, która siedzi i selekcjonuje wyniki, by podawały wizję zgodną z ich prawda? Nie róbcie jaj. Na Polskę chyba nie starczyło kasy od żydów, bo "biała para" zwraca zdjęcia butów, kotów, gołąbków i kaczyńskiego z żoną :D

BenderXXX

2017-08-18, 02:00
@up

...powiedział koleś z bambusem w avatarze. Niggerlover?

natking

2017-08-18, 02:03
@up, tak. Wszystko prawda i poważnie, podobnie jak tytuł "administracja kwejka" i podpis "Pedicabo ego vos et irrumabo".