18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wpierdol w markecie

~LegendarnyZiom • 2013-03-12, 11:07
Nie ma takiego siedzenia. :szczerbaty:



Akcja miała miejsce w Czechach. Sprawca zaatakował drugiego mężczyznę bez żadnego powodu, grozi mu do 10 lat więzienia.

niewierny

2013-03-12, 11:11
nie no k***a bardziej sadystyczna jest chyba ta parka po lewej stronie co sie lize jak tego typa napie**alaja xd haha padlem

Smutas

2013-03-12, 11:16
To już własnej babie wpie**olić w sklepie nie można?

BuCy

2013-03-12, 11:22
Super reakcja ze strony przechodniów oraz innych gapiów. A tak nawiasem to ładny wpie**ol:P

kaelem

2013-03-12, 11:25
Pewnie powiedział mu wcześniej, że na Donka znów zagłosuje.

BongMan

2013-03-12, 11:38
Poczciwe pepiki i napie**alańsko... Nijak mi to nie pasuje :D

miczel1

2013-03-12, 11:58
baton gaz baton gaz :)

maxvolumePL

2013-03-12, 12:05
A ochroniarze "przypadkowo" mieli interwencję na parkingu, bo ktoś wyrzucił papierek. pie**olone lamusy, i dziadki z 36 grupą inwalidzką. Przypie**alają się, kiedy czują się bezpieczni, to wtedy są szeryfami marketu. Jest grubsza akcja, oczywiście nie ma nikogo. A swoją drogą to wpie**ol zacny, mam tylko nadzieję że nie tak bez powodu.

snik0

2013-03-12, 12:12
żaden wpie**ol, już konia mocniej wale. Koleś go otwartą ręką napieprza.

go...........ss

2013-03-12, 12:12
ochroniarze dzwonili po ochrone

~LegendarnyZiom

2013-03-12, 12:16
snik0 napisał/a:

żaden wpie**ol, już konia mocniej wale. Koleś go otwartą ręką napieprza.



Otwartą nogą też? :roll:

Kubarj

2013-03-12, 12:32
kupie sobie klamke,
i nie istotne kogo pierwszego odstrzelę ???? Bitego czy bijącego !!!! 4 strzały = dwa trupy i ze 30k pln oszczędności dla POLSKI. Rozumiecie , dochodzenie, W11, prokurator , sędzia, hemoglobina, asekuracja, powietrze, i k***a Sadistic.pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedyś polecałem, a teraz 3x czytam czy dobrze napisałem ??? bo GOOOOOOOOOgle nie widzi.

NieWiemZeWiem

2013-03-12, 12:40
ja nie rozumiem czemu nikt nigdy nie raguje! ja pie**ole ja tam zawsze reaguje jak widze kogos kto jest slabysz w h*j i lezy a ten wiekszy go napie**ala. Jesli jest łysy to probuje dowiedziec sie dlaczego go napie**alac zeby sam nie dostac wpierdlu :D Pamietam jak raz stałem troche podpity na deptaku w poznaniu i idzie sobie parka a za nimi grupa tak ok 6 dresów. No i zaczeli kapac kolesia ale on osłanial laske i ją popędzał zeby usciekac i jak przechodzili obok mnie to najmniejszemu dalem w ryj :D ale tak jak poleciał na ziemie tak ja dostałem w ryj z buta, taka rekacje jakis sk***iel miał :P no i zaczeło się butowanie mnie, wkoncu wstalem 2 odepchnałem, jeden strzał a 2 złapałem za giry i chciałem na glebe no ale nie wyszlo...wkoncu odpuscili sobie. wstaje patrze a ludzie wokoł mnie stoja i sie pytam czemu mi nikt nie pomogl...rozeszli sie -.- a ta parka co dostaławała po mordzie spieprzyła i ani dziekuje ani nic...no ale to nie znaczy ze nie powinnismy pomaac a tak w ogole jesli widzimy osobe bitą i idziemy jej pomóc to chorni nas ten sam immunitet co policjanta wiec mozecie kolesia bijącego od tyłu z partyzanta zaskoczyc i nic wam za to nie grozi SERIO!!! takie mamy prawo dzieki Tuskowi i to jest jedyna rzecz jaka dobrze zrobil

qhash

2013-03-12, 12:45
koleś musiał mieć naprawdę duuuuży powód, żeby tak pobić kobietę, aczkolwiek kopanie po głowie to przejaw skurywysństwa najwyżej próby. w przeciwnym razie powinni zayebać kolesia

greggy_

2013-03-12, 13:45
nasi ochroniarze z galerii zrobili by z nim jazde...