topic

Wódka/Vodka

0
piwo
Polnischefuhrer  @ 2013-12-15, 11:31
podawajcie tu 3 najlepsze i 3 najgorsze według was

Najlepsze;

1.Smirnoff

2. Finlandia

3. Chrobry

Najgorsze

1. Krupnik

2. Starogradzka

3. 1906

~Szejsiont_Groszy 

2013-12-15, 12:21 [link]
Jakby nie patrzeć, to Krupnik przez wielu uważany jest za bardzo dobrą wódkę, no ale to ma być naj/naj przez każdego z nas, więc ja podam ten zestaw:

Trzy najlepsze wg mnie wódki:
1. Smirnoff Black
2. Krupnik
3. Pan Tadeusz

Trzy najgorsze wg mnie wódki:
1. Absolwent
2. Luksusowa
3. Żołądkowa Gorzka

Ostatnio spróbowałem "Kłosówki" z rozlewni wódki "Bartex" i powiem Wam, że bardzo dobrze smakuje (zajebiście przeszła zapachem kłosa żytniego) :D
I idealnie nadaje się do ciasta oraz kremu ;-)

To jest moja opinia, z którą nikt nie musi się zgadzać

~Bambi~ 

5
2013-12-15, 12:59 [link]
Smakosze gorzały psia mać :hitler: Gorzała ma poniewierać a nie smakować. Zresztą o jakim smaku rozmawiamy. Gorzała jest ohydna. Może co najwyżej wchodzić lepiej lub gorzej. Amen.

~golip 

2013-12-15, 17:22 [link]
Bambi~, Bo to koneserzy są a nie zwykłe ochleje! Z tym, że problem jest wtedy jak ci wódka zaczyna smakować :-P

~Sadistic 

1
2013-12-15, 17:59 [link]
Ja pie**olę (*Twoją matkę) :-/ Dzielić wódkę na najlepszą i najgorszą. :homer:

~Dick 

1
2013-12-15, 19:11 [link]
Wódka to nie kobieta! Tego do r*chania się nie wybiera! To się pije i ma w czachę walić, żeby potem wybrzydzanie w wyborze kobiety do r*chania było mniejsze, a wybór dużo łatwiejszy :hitler: Potem tylko kac boli - moralny ( jak się zobaczy co się wybrało) :krejzi:

I wódka w przeciwieństwie do kobiety ma być ZIMNA!
Ciepła = ch*jowa
Zimna= dobra

~Mizantrop 

2
2013-12-15, 19:28 [link]
Najlepsze:
Brak

Najgorsze:
Wszystkie, bo jak ma k***a smakować coś co nie ma smaku :facepalm:

Z Whisky i Whiskey możesz takie rankingi robić, bo tam jest co porównywać

xsw2 

2013-12-15, 19:51 [link]
Jak smaku zadnej czystej wodki nie lubie, to powiem, ze jesli jest zimna, to najlepiej wchodzi:
1. Finlandia
2. Wyborowa
3. Żubrówka Biała

a najgorsza meta to:
1. Żołądkowa De Luxe straszne ścierwo :-|
2. Bols
3. Luksusowa

Blindead 

2013-12-15, 19:52 [link]
Wódka nie ma smakować, tylko wykrzywiać mordę... ale zarazem dobrze wchodzić. Bo jednak są takie specyfiki, których pić się nie da. Niech Ci będzie że podzielę sobie:

Najlepsze:
1.Lubelska Ananasowa
2.Lubelska Antomówka
2.Żubrówka Bison Grass

Najch*jowsze:
1.Żołądkowa Gorzka DeLuxe
2.Krupnik
3.Bols

Ale to tylko, kiedy ja kupuje... jak ktoś stawia to nie wybrzydzam... no oprócz tej DeLuxe, którą chyba pędzą na strychu jakieś menele, bo tego wódką nie idzie nazwać.

_._._

2013-12-15, 20:09 [link]
Zróbcie sobie kiedyś eksperyment. Kupcie trzy flaszki z różnych półek cenowych, schłodźcie je i poproście kogoś żeby je rozlał do trzech kieliszków, tak żebyście tego nie widzieli. Potem spróbujcie na podstawie smaku przypisać, która jest która. Większość osób się na tym wyłoży.

Z kacem też nie ma reguły. Czasem po starogardzkiej mam lżejszego kaca niż po czymś tam teoretycznie lepszym (choć może mam taki atrybut klasowy, jako rodowity starogardzianin).

ale jakbym miał coś sobie wybrać:
wyborowa>all

xsw2 

2013-12-15, 20:25 [link]
de Sade napisał/a:
Zróbcie sobie kiedyś eksperyment. Kupcie trzy flaszki z różnych półek cenowych, schłodźcie je i poproście kogoś żeby je rozlał do trzech kieliszków, tak żebyście tego nie widzieli. Potem spróbujcie na podstawie smaku przypisać, która jest która. Większość osób się na tym wyłoży.

Co jak co, ale De Luxa rozpoznam nawet po zapachu :mrgreen: I nie wiem jak grabowski i Karolak mogą reklamowac ten napoj :lol:

Blindead 

2013-12-15, 20:42 [link]
De Luxe jest lewacką wódką... po Karolak ją promuje. :krejzi:

~Szejsiont_Groszy 

2013-12-15, 20:59 [link]
Darkstep napisał/a:

Najlepsze:
1.Lubelska Ananasowa
2.Lubelska Antomówka
2.Żubrówka Bison Grass

Przyznam Ci rację, Lubelskie dobrze mi zasmakowały i trzy miesiące temu zakupiłem wszystkie (niedawno weszły dwie nowe i też nimi zapełniłem barek), także polecam Lubelskie owocowe ("trzy zboża" jeszcze stoi zamknięta, jak będzie okazja, to otworzę). :D
Na zdjęciu poniżej brakuje jeszcze "Orzechówki".

pheterh001 

2013-12-30, 18:24 [link]
Dobrze wchodzą:
1. Absolwent Cytrynówka
2. Wyborowa
3. Finlandia Redberry

ch*jowo wchodzi:
1. Arktica - sam bimber
2. Bols
3. Krupnik

A tak po za tym - czysta wódka teoretycznie nie powinna mieć smaku, bo proces filtrowania jest właśnie po to, aby ten cały szajs wyeliminować. Dlatego nie kupuje się tanich szczochów, w którym zostaje syf po niedokładnej filtracji. :-D

squ87 

1
2013-12-30, 21:25 [link]
E, tam jako zawodowy alkoholik śmiało mogę wam powiedzieć, że lubelskie smakowe to nie wódki a drinki (Jak coś co ma 30%-32% można nazywać wódką?? Ludzie opanujcie się!), a co do smakowania tych zacnych specyfików na bazie koncentratu chemiczno-cukrowego, to IMO są delikatnie rzecz ujmując słabe, drzewiej były lepsze, ale jak wszytko się sp***oliły.

Wódki nie są smaczne ale są dobre i ch*jowe, jedne śmierdzą inne nie, jedne są palące (np. ze spirytusów jęczmiennych) inne są lekko słodkie (np. ze spirytusów żytnich)... Ogólnie to nie wiem czym ludzie się tak zachwycają pijąc Finlandię czy Absoluta (chyba ceną), duże lepsze od tych zagranicznych czystych są nasze polskie wódeczki takie jak Wyborowa czy Extra Żytnia. Ale wiadomo jak to w życiu bywa, pije się to co jest :D , ważne żeby pić w dobrym towarzystwie zmrożoną wódkę pod jakąś dobrą zakąskę.

A teraz mój ranking:
Dobre:
1)Wyborowa
2)Extra Żytnia
3)Żubrówka Biała

Złe:
1)Żytniówka (śmierdzi tak że się nie daje wypić)
2)De Luxe (nie wiadomo nawet czy ma te deklarowane 40%, podobno najczęściej podrabiana wódka w Polsce)
3)Krakowska (ostra w smaku jak krakowskie maczety)

Z kieliszkiem w ręku pozdrawiam wszystkich dla których picie (nie upijanie się i robienie z siebie świni) to styl życia.
   Popularne tagi
przebita  fogg  dos santos  wypadki z pilką  robert berdella  masza  jednostki  strychu  miałaś  hsb  haracz  gwałcicel
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]