18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w Wisconsin

Stefan213 • 2013-04-07, 15:35
Terrorysto i kryminalisto,uważaj na obywateli.

Angielski poziom dziecko.

SadystycznyRoman

2013-04-07, 15:48
W Polsce też powinien być łatwiejszy dostęp do broni. I tak każdy kto chce kogoś zabić tą broń załatwi, a tak to to przynajmniej broń byłaby zarejestrowana i można by łatwiej namierzyć zabójcę po łuskach czy też pociskach jeżeli zakupiłby ją legalnie.

Miisiek89

2013-04-07, 16:38
Przestępca zawsze zdobędzie broń..

Stefan213

2013-04-07, 16:42
@up tylko teraz wie,ze Obywatele tez maja i gdyby zaatakowal,to jakis Gosciu by go odstrzelil.

T-Will

2013-04-07, 17:03
Rozpie**alają mnie te podpisy pod zdjęciami filmikami typu "angielski na poziomie gimbazy", "angielski poziom dziecko" itp...
Tylko kretyni to piszą.

Miisiek89

2013-04-07, 17:12
Stefan213 napisał/a:

@up tylko teraz wie,ze Obywatele tez maja i gdyby zaatakowal,to jakis Gosciu by go odstrzelil.



I to się chwali! Nasz władzuchna i ta w eurokołchozie boi się uzbrojonego obywatela..

Fedor

2013-04-07, 17:12
Ja bym był za posiadaniem broni w Polsce ale od jakiegoś konkretnego wieku - 25 lat np. Bo jak takie smarki 18 letnie się schleją i by jeszcze posiadali broń to by się tylko same postrzały obrywało ;-)

Is...........rr

2013-04-07, 17:18
T-Will napisał/a:

Rozpie**alają mnie te podpisy pod zdjęciami filmikami typu "angielski na poziomie gimbazy", "angielski poziom dziecko" itp...
Tylko kretyni to piszą.



Czyżbyś ty zaliczał się do jednej z tych kategorii? :lol:

St...........el

2013-04-07, 17:21
Fedor, 21 wystarczy w zupełności, ale po odpowiednich badaniach i sprawdzeniu przeszłości (niekarany), powinien wtedy mieć prawo nawet full-auto kupić, bo w normalnym państwie nie traktuje się obywatela jako potencjalnego terrorystę, a co!

Dla tych, co chcą się dołączyć do walki o większe prawa - piszcie na PW, musimy się zebrać i wywrzeć nacisk na rząd, może się uda, ale tylko jeśli obywatelom się zechce ruszyć dupy ;)

zeto88

2013-04-07, 17:22
Tablica na Polskiej granicy:
"Uwaga drodzy cudzoziemcy. Polacy mają teraz legalny dostęp do broni palnej. Dodatkowo wyróżniają się oni wysoką nietolerancją, rasizmem, antysemityzmem i homofobią. Wjazd na teren kraju na własną odpowiedzialność."
Myślę, że część cyganów i ciapatych mielibyśmy z głowy.. marzenia ;)

Meretrix

2013-04-07, 17:22
W Polsce to by się wszyscy pozabijali tą bronią, w USA to ma sens bo tam od zawsze można było ją mieć i jest inne nastawienie.

Miisiek89

2013-04-07, 17:23
Fedor napisał/a:

Ja bym był za posiadaniem broni w Polsce ale od jakiegoś konkretnego wieku - 25 lat np. Bo jak takie smarki 18 letnie się schleją i by jeszcze posiadali broń to by się tylko same postrzały obrywało ;-)



Ja osobiście byłbym zwolennikiem cezusu np: posiadanego majątku, albo rodziny i wieku.

Bo po co bezrobotnemu broń.. Albo 20-latkowi, który mieszka z rodzicami?

Kuriki

2013-04-07, 17:25
Wprowadzenie powszechnego, legalnego dostępu do broni palnej dużo nie zmieni nawet z ograniczeniem wiekowym i testami psychologicznymi.

W Polsce trzeba najpierw zmienić przepisy dotyczące obrony koniecznej bo obecnie jest tak beznadziejnie skonstruowane prawo, że np ja to jestem załamany.


Tutaj nie ma tak, że bandyta się boi kogoś zaatakować bo obywatel może mieć broń palną i strzelić czy inaczej uszkodzić. Tutaj bandyta to jest ważna osobistość, a obywatel to szary ch*j, który jak się napastnikowi odwdzięczy np wbiciem noża w udo to jest oskarżany o przekroczenie obrony koniecznej choćby bandyta był dwa razy większy i agresywniejszy od broniącego się i miał pie**oloną maczetę w zestawie z miotaczem ognia, dwuręcznym mieczem na plecach i laserami w oczach.

Tutaj już niedługo będzie tak, że działanie inne niż ratowanie się ucieczką będzie traktowane jako przekroczenie obrony koniecznej :amused:

I ludzie powinni się burzyć oraz próbować rozpie**olić rząd właśnie z powodu np takich beznadziejnych przepisów prawnych czy złodziejskich podatków, a nie się podniecać jak w przypadku niedawnej acty ( coś takiego jak ACTA to powinna być sprawa mocno drugorzędna bo jest ważna ale bez przesady), smoleńska, "mauej maći" czy innego shitu :nietoperz:

T-Will

2013-04-07, 17:25
devbound napisał/a:

Czyżbyś ty zaliczał się do jednej z tych kategorii? :lol:


Nie.

Kuriki

2013-04-07, 17:36
Sllipp napisał/a:

Dla tych, co chcą się dołączyć do walki o większe prawa - piszcie na PW, musimy się zebrać i wywrzeć nacisk na rząd, może się uda, ale tylko jeśli obywatelom się zechce ruszyć dupy ;)



A jaki ty chcesz ten nacisk wywrzeć? Ja bym się pisał na mega wielki ogólnopolski protest w którym będzie uczestniczył każdy na tyle sprawny psychofizycznie by się zjawić. Albo na misję w stylu "robimy zamach stanu i wsadzamy normalnych, swoich ludzi na tron". Inne akcje typu petycje czy małe, niemrawe protesty można o kant rzyci rozbić.