18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jachu94

2014-07-29, 20:00
Reżyserka jak na moje oko.

damian11500

2014-07-29, 20:04
k***a aż mnie ciarki przeszły :shock:

maksymilian45

2014-07-29, 20:06
Jachu94 napisał/a:

Reżyserka jak na moje oko.


Zamknij ryj i nie psuj atmosfery.


Nie mam nic do tych pranksterów tak długo jak dzieki ich pomysłom jakiś bezdomny otrzyma jakąkolwiek pomoc.

Gdybym był miliarderem pomagałbym bezdomnym. Zawsze marzyło mi się chodzenie z walizkami wypchanymi po milionie dolarów i odmienianie życia bezdomnych. Nie wnikam dlaczego są bezdomni. Niestety taki widok nie jest przyjemny. Tyle na świecie jest bogatych ludzi, którzy kiszą kase na kontach bankowych, kupili sobie wszystko co tylko można było i nie mają już co robić z kasą, ale nie podzielą się... co to dla miliardera milion w tą czy tamtą, dziwny ten świat. Smutny widok osób żebrzących po śmietnikach, zbierających puszki, błagających o jedzenie. Szczerze mówię wam, że gdybym miał kilku cyfrowe sumy na koncie, odmieniałbym życie tych ludzi.

Leet

2014-07-29, 20:20
rozj***ło mnie jak koleś powiedział do nich, że przegrany "wróci do domu z pustymi rękoma" (1:38)

Jachu94

2014-07-29, 20:30
@maksymilian45 "Bezdomny" w NYC zarabia więcej od Ciebie z tego żebrania... Poczytaj sobie o tym i nie pie**ol.

KrisCFC

2014-07-29, 20:31
maksymilian45 napisał/a:


Zamknij ryj i nie psuj atmosfery.


Nie mam nic do tych pranksterów tak długo jak dzieki ich pomysłom jakiś bezdomny otrzyma jakąkolwiek pomoc.

Gdybym był miliarderem pomagałbym bezdomnym. Zawsze marzyło mi się chodzenie z walizkami wypchanymi po milionie dolarów i odmienianie życia bezdomnych. Nie wnikam dlaczego są bezdomni. Niestety taki widok nie jest przyjemny. Tyle na świecie jest bogatych ludzi, którzy kiszą kase na kontach bankowych, kupili sobie wszystko co tylko można było i nie mają już co robić z kasą, ale nie podzielą się... co to dla miliardera milion w tą czy tamtą, dziwny ten świat. Smutny widok osób żebrzących po śmietnikach, zbierających puszki, błagających o jedzenie. Szczerze mówię wam, że gdybym miał kilku cyfrowe sumy na koncie, odmieniałbym życie tych ludzi.



Niektórzy bezdomni świadomie wybierają taką droge, były kiedyś wywiady z takimi, i jeden całkiem kumaty mówił, że tak mu lepiej bo nie musi zapieprzać do roboty i rządzi swoim czasem czy coś... a ze zbierania puszek i innego złomu średnio wyciąga 800 - 1000zł..

Ja będąc miliarderem na pewno nie rozdawałbym kasy biednym, prędzej załatwiłbym im pracę, żeby mogli zarobić na godne życie, ofertę przyjęliby tylko Ci którzy chcą naprawdę walczyć o lepsze życie, a j***ne pijaki i nieroby niech mają to na co zasługują...

Borcejn

2014-07-29, 20:34
Takie to prawdziwe, spontaniczne i niewyreżyserowane jak komentarze Szymona Majewskiego (szoł), ale dam piwko, żeby nie psuć atmosfery.

Ptoon

2014-07-29, 20:39
maksymilian45, bezdomni nie są bezdomni bez powodu. Jakbyś rozdawał takim ludziom po kilkaset tysięcy, 90% z nich trafiłaby znowu na ulicę w przeciągu roku albo dwóch. Taki gość musi się nauczyć na nowo jak żyć, jak zarabiać pieniądze. O wiele lepszym sposobem niż każdy socjal (zasiłki, noclegi i inne) i rozdawanie pieniędzy jest dać takiemu człowiekowi pracę. Przy okazji można też oddzielić tych co nie chcą się zmienić (ci co nie zaczną pracować) od tych którzy rokują na przyszłość. Wtedy można takich ludzi szkolić i umiejętnie sterując ich karierą wyprowadzić na prostą.

Re...........ms

2014-07-29, 21:04
inicjatywa niby dobra, ale on to 100 $ i tak przepije i przećpa, więc w sumie ch*j nie pomoc.

ulifont

2014-07-29, 21:14
Nim odpaliłem filmik myślałem, że to Cejrowski.