18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Weganka

Ra...........hi • 2017-01-30, 15:32
Właśnie rozmawiałem z weganką która nie je jaj bo to zabijanie niedorozwiniętych kur, ale popiera aborcję.

:ja_pie**ole:

janlew

2017-01-30, 16:18
Tak wiele słów... ale po prostu ich szkoda.

nowynick

2017-01-30, 16:20
Niedorozwinietych... A te w których badania prenatalne jajka wyszły ok to już może jeść? :mrgreen:

~Velture

2017-01-30, 16:31
No przyznam, że kierunek dowcipu dobry ale logika słaba bo jajka które są w sklepach nie są zapłodnione.

mygyry

2017-01-30, 20:43
Sam jesteś niedorozwinięty...

żmij

2017-01-30, 21:14
Aborcję popiera, ale czy zjada niedonoszone płody?

Black-Sheep

2017-01-30, 21:19
Z jaj niezapłodnionych nie powstaną żadne kurczaki, zresztą ludzie nie jedzą jajek żeby ograniczać przemysłowy chów zwierząt, bo tak naprawdę trzymanie ich całego życia w ciasnych klatkach i eksploatowanie to jest dużo większe sk***ysyństwo niż szybka śmierć.

białykiel

2017-01-30, 21:25
Tak bardzo prawdziwe!
Jak moja dziewczyna. :->

MadDave

2017-01-30, 21:58
Za odkrycie że weganie mają uszkodzone mózgi raczej nobla nie dostaniesz ani nawet dyplomu, jest to fakt powszechnie znany i wszelkie próby wchodzenia w jakąś logiczną dyskusję z tymi odmieńcami powinny być natychmiastowo zaprzestane i zaraz po słowach- "jestę wegę" należy opuścić rejon w którym przebywa taka osoba i szybko się oddalić.
Jeśli jest to przypadek który z powodów zdrowotnych nie może jeść mięsiwa to nie ma problemu, należy pocieszyć.

C17H21NO4

2017-01-30, 22:31
To taka logicznie spójna głupota:)
Aborcja o którą walczą feministki jest przerwaniem życia płodu za zgodą i na wniosek matki. Zjedzenie jaja jest przerwaniem życia drobiu bez zgody kury. Pierwsza jest dobrowolna a druga przymusowa zatem można doszukiwać się oparów logiki w tym szaleństwie:D

Polnischefuhrer

2017-01-30, 22:38
Jaja niezapłodnione to po prostu komórki jajowe! A nie żadne niedorozwinięte płody, chyba, że mówimy o osobach powielających te bzdury ;)

nano50

2017-01-30, 23:48
Tyle się śmiejecie z innych, a tak naprawdę to każdy ma prawo do własnego zdania.
Dla nas to niedorzeczne. No ok. Ale dla niej zapewne jest nie do zrozumienia, że pieska bronimy, a w przypadku murzyna piszemy "Haha! Dobrze mu tak!".
Jedni drugich nie zrozumieją i nimi gardzą. Każdy ma swoje zdanie i tyle.

Hvsarz

2017-01-31, 01:30
Gdyby ktoś powiedział, że nie je jajek, ze względu na to jak są hodowane kury albo nawet i z samego faktu, że w ogóle są zmuszane etc to jeszcze bym zrozumiał ale taki sposób argumentacji pokazuje jedynie czysty debilizm. Może najwyższa pora uświadomić ją, że jajka, które się kupuje nie zawierają i nigdy nie zawierały zapłodnionych komórek?

Pan_Diabeł

2017-01-31, 05:04
Ratoshi napisał/a:

Właśnie rozmawiałem z weganką która nie je jaj bo to zabijanie niedorozwiniętych kur, ale popiera aborcję.

:ja_pie**ole:



Niech se je co chce i wyskrobuje co chce. Ale jeżeli właśnie tak powiedziała tzn że sama jest niedorozwiniętą kurą i weganizm nie ma tu nic do rzeczy.

Macias17

2017-01-31, 10:18
Taka logika lewackich sp***olin, co zrobisz.