18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

We trzech zgwałcili studentke w Puławach

Zona_Putina • 2013-10-11, 17:01
Cytat:

Ofiara gwałcicieli to studentka z Warszawy. Czasem dorabiała, jako hostessa. Znalazła w internecie ofertę pracy, zamieszczoną przez jednego z gwałcicieli. Chodziło o sesję fotograficzną w jednym ze znanych hoteli w Kazimierzu Dolnym.

Dziewczyna spotkała się w Warszawie z jednym ze swoich przyszłych oprawców. Później zaproponowali jej oni dodatkowe "zlecenie". Miała pracować, jako hostessa podczas kolacji biznesowej w Puławach.

Dziewczyna się zgodziła. Po paru dniach mężczyźni odebrali ją z miejscowego dworca PKP i zawieźli do mieszkania przy ul. Kusocińskiego.
Tam zmusili studentkę do wypicia dwóch kieliszków wódki. Możliwe, że oprawcy dodali czegoś do alkoholu, bo kobieta bardzo źle się poczuła.
Tomasz C. wraz z kolegą przeniósł ją do sypialni. Mężczyźni siłą rozebrali swoją ofiarę. Ta się broniła, ale była zbyt słaba. Z aktu oskarżenia wynika, że 36-latek i jego kompan wspólnie gwałcili dziewczynę. Później zrobił to jeszcze Piotr S., także razem z kolegą. Rano cała trójka odwiozła otumanioną dziewczynę na dworzec kolejowy w Puławach. Wręczyli jej bilet do Warszawy. Marcin P. i Piotr S. zostali już skazani. Ich kompan, Tomasz C. ukrywał się. Wystawiono więc za nim europejski nakaz aresztowania. Mężczyznę zatrzymano w Danii.
Tomasz C. nie przyznał się do winy. Stwierdził, że dziewczyna na wszystko się zgadzała. Proces mężczyzny ruszy na początku listopada.


Dawna historia,jednak nie było tego tutaj.A to kolejny gwałt w Puławach :banany:

alveanerleo2

2013-10-11, 17:04
Kolejny argument za przywróceniem kary śmierci.

maderfakermen

2013-10-11, 17:07
ch*j z karą śmierci. niech zapie**ala w kopalni do końca życia i z niej nie wychodzi.

Vangee

2013-10-11, 17:09
Wysłać pie**olców na Syberię w samych skarpetach i po problemie. Albo do Afryki nakarmić lwy.

PA...........SM

2013-10-11, 17:10
Widać, że chłopaki lubią rżnięcie na dwa baty :) Sama suka się o to prosiła, a teraz udaje niewiniątko!!! Marnuje tym samym życie porządnych facetów :( Do gazu z taką suką!!!

zwirz13

2013-10-11, 17:22
sylwia2404 :) widzę że bardzo lubisz artykuły o gwałtach :P

Zona_Putina

2013-10-11, 17:40
up

Mam tam kumpla i mi podsyła nowości :D

Policeman

2013-10-11, 17:56
Ale k***a zabawne, boki zrywać. Życzę tych samych wraże matce użytkownika panxxxbdsm, siostrze, żonie [co ja gadam, takie ścierwo i żona]. Wiem, że to sadistic, lubię jak na ciapatych spadają bomby, lubię jak krew i flaki latają, lubię jak murzyni się zabijają bambusami, ale nie znoszę jak niewinni biali ludzie doznają piekła, to jest nieludzkie.

sprawa

2013-10-11, 18:03
Cos dziwnego dzieje się z moim miastem, drugi temat o gwałcie w Puławach w przeciągu doby 0_O

sard

2013-10-11, 19:19
Zajebiście szarmanccy dżentelmeni - po akcji odwieźli na pociąg i bilet nawet dali...

misiorysio

2013-10-12, 01:33
PANxxxBDSM napisał/a:

Widać, że chłopaki lubią rżnięcie na dwa baty :) Sama suka się o to prosiła, a teraz udaje niewiniątko!!! Marnuje tym samym życie porządnych facetów :( Do gazu z taką suką!!!



Mam nadzieje że ktoś kiedyś zgwałci twoja matkę, ew ciebie.

kamil9829

2013-10-12, 08:41
Nie zgarneli przypadkowej dziewczyny z ulicy, tylko hostesse chyba wiedziała o "ryzyku zawodowym" . No cóż za naiwność się płaci, jakby dorabiała w jakimś sklepie a nie jako dziewczyna do towarzystwa nie spotkało by ją to.

adamov

2013-10-12, 08:48
Wykastrować takie ścierwo i już.

jasiekn

2013-10-12, 08:54
W jaki sposób da się teraz sprawdzić jak było naprawdę? Powiedziała, że nie stawiała oporu, bo dodali jej coś do wódki, wykryli tę substancję? Jak my możemy być pewni, że ona sama dobrowolnie się nie zgadzała na wszystko, ale np jej za mało zapłacili?
Gardzę gwałcicielami, ale trzeba mieć pewność, żeby pisać "do gazu".