18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawa 1947 r. Rekonstrukcja powojenna.

Zembowy Wruzek • 2011-10-28, 21:39
Latem 1947 r. grupa amerykańskich projektantów odwiedziła Anglię, Czechosłowację i Polskę, żeby ocenić progres rekonstrukcji powojennej. Zdjęcia są z kilkudniowego pobytu w sierpniu w Warszawie. Grupa przedłużyła swoją wizytę w Warszawie o kilka dni, żeby się spotkać z architektami Biura Odbudowy Stolicy i opisali, że ich praca budzi respekt.



Reszta w komentarzach.

marna

2011-10-28, 21:51
a o innych miastach w Polsce ni masz czegoś takiego?

Zembowy Wruzek

2011-10-28, 22:00





















Wszystkie zdjecia wrzucone.

Milego o/

marnotrawna napisał/a:

a o innych miastach w Polsce ni masz czegoś takiego?



Co cie interesuje?

solteck

2011-10-28, 22:06
Wszystko przez powstańców

Dem

2011-10-28, 22:09
Przynajmniej mieli honor i odwagę, żeby walczyć, a ty byś się zesrał i najeżdżał po cichutku na Niemców w swojej klitce internetowy rycerzyku..

wasek

2011-10-28, 23:22
Wszyscy z przed komputera pewnie ch*ja byśmy zrobili. Dlatego chwała wszystkim tym ludziom za to że możemy dzisiaj w spokoju siedzieć sobie na sadisticu i pie**olić kocopały.

D4ron

2011-10-28, 23:23
Panowie zostawcie ten temat bo to grząska sprawa (kwestia decyzji o rozpoczęciu powstania).

To nie powstańcy zrównali z ziemią stolicę państwa za które walczyli i umierali.

Zembowy Wruzek

2011-10-28, 23:38
D4ron napisał/a:

Panowie zostawcie ten temat bo to grząska sprawa (kwestia decyzji o rozpoczęciu powstania).

To nie powstańcy zrównali z ziemią stolicę państwa za które walczyli i umierali.



True. Teraz to jedynie mozemy gdybac co by bylo gdyby. Nie zylismy w tamtych czasach ale gdybysmy zyli? Pewnie poszlibysmy razem z innymi. Ja zakladam ze Powstancy za bardzo wierzyli w pomoc z zewnatrz, Stalin dobrze wiedzial co robi opozniajac wkroczenie Armii Czerwonej, dlatego pozniej nie bylo kwiatu mlodziezy walczacej z komunizmem.

waho.

2011-10-29, 00:16
ch*jowe odczucia mam oglądając foto z 47r w kolorze.
Browar za kawał historii w obrazkach.

HighEnd

2011-10-29, 00:22
No bracie, wrzutka piękna... chętnie oglądnąłbym więcej zdjęć, nie wiem czy dobrze to zabrzmi, ale miło się je ogląda.

Co do napinacza, to powinieneś zamknąć japę bo obsrałbyś się, na sam dźwięk spadającej bomby... pewnie powiesz, że ch*ja wiem, ale gdy mi babcia opowiadała, co przeżyła w tamtych czasach, to z rykiem szedłem do łóżka, bo bałem się że wojna będzie...

Ja będę zawsze dumny z powstańców, bo przynajmniej Oni pokazali, że nie damy się tak łatwo kopać w dupska...


bartula

2011-10-29, 01:22
@up w szoku jestem, że do pisze osoba z Krakowa
szacunek dla Powstańców

Asmodea22

2011-10-29, 01:50
Zawsze myślałam, że w tamtych czasach świat jeszcze był czarno-biały
A tak serio to bardzo dziwnie ogląda się takie zdjęcia w kolorze i w takiej dobrej jakości. Gdyby nie auta wątpiłabym w ich autentyczność

Su...........cz

2011-10-29, 02:12
Zdjęcia pierwsza klasa ;) Wiele się zmieniło od tamtych czasów, ale drogi to chyba zostawiliśmy sobie na pamiątkę.