18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walkiewicz kontra Białowąs

Tuiq • 2012-03-11, 11:22
Oglądałem dyskusję Raczka ze scenarzystą "Kac Wawa" i przypomniała mi się ta "konfrontacja". "Big love" nie widziałem, ale po zachowaniu reżyserki, to raczej nie zobaczę jej żadnego filmu.

Długie, ale warto.
Cz.1 (od 7 minuty na wierzch wychodzi całkowita głupota reżyserki)


Cz.2 (całkowite pogrążenie ; D)

mikel1994

2012-03-11, 11:46
O, krytyk też pedał, jak Raczek.

McMenel

2012-03-11, 11:48
A j***ć to że pedał. Jakby ta pani "reżyser" nagle zmarła to IQ polskiej ludności podskoczyło by o jakieś 100 punktów...

scetmen6

2012-03-11, 12:22
ostre bzykanko pogodzi strony

~Velture

2012-03-11, 12:25
20min oglądania...... obejrzałem....
daje piwo za to ,że komuś udało się mnie na tak długo zatrzymać na sadolu.

pierwsze skojarzenie:
"moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza"

makabrax

2012-03-11, 12:34
@Velture
to teraz streść proszę bo ten filmik jest tak cicho że nawet przy głośnikach na max muszę się domyślać połowy słów...

kaiel

2012-03-11, 12:38
P.S.Raczek to może i pedryl ale na kinie sie zna ,pamiętam te programy w TVP z tym jego starszym kolegą (przypomnijcie) były genialne . A teraz to niech pedryle abonament płacą , za nadmiar anten.

Tuiq

2012-03-11, 12:45
makabrax napisał/a:

@Velture
to teraz streść proszę bo ten filmik jest tak cicho że nawet przy głośnikach na max muszę się domyślać połowy słów...



Pani "reżyser" nie może pogodzić się z konstruktywną krytyką i organizuje dyskusję z krytykiem, który napisał niepochlebnie o jej filmie "Big love", który powiela schematy i nie jest żadnym arcydziełem. Ta baba uważa inaczej i jest tak głupia, że nie rozumie o czym tak na prawdę pisze w swojej recenzji Walkiewicz i przy każdej próbie dowiedzenia, że ten koleś się myli jeszcze bardziej się pogrąża.
Ten babsztyl to jeden z najgorszych typów człowieka. Nie słucha, nie rozumie co ktoś do niej mówi i swoją rację uważa za jedyną słuszną i niepodważalną.

Pa...........an

2012-03-11, 13:09
Wyj***ła z tym Schopenhauerem, żeby było widać jej wielkie przygotowanie i wyk***istą elokwencję...


BTW.
Oglądam wywiad na raty, bo tak żenującego mamrotania nie da się znieść..... :-P

hailtotheparanoia

2012-03-11, 16:00
"Muzykę po prostu totalnie alternatywną, bardzo znanych zespołów w muzyce niszowej polskiej" - przepraszam bardzo - że co k***a?

necrosodomizer

2012-03-11, 16:33
Whe here?
Dlaczego wrzucacie wszystko na ten portal? Przecie... w sumie już nic.

konto_dla_ciebie

2012-03-11, 16:47
Krytycy to zjeby. Gdybym oglądał filmy które oni proponują i nie oglądał filmów które negują żygałbym tęczą. ch*j mnie interesuje że jakiś gej źle odebrał film - nie zrozumiał o czym w ogóle jest i co miał zmienić w życiu widza. A ten ciula musiał coś napisać. Nie zrozumiał filmu i pisze jakieś gówna poświęcając pół godziny na ocenę 2 lat pracy sporej grupy ludzi... i zwierząt...

kokofon

2012-03-11, 18:04
co oni pie**ola ?

wowka01

2012-03-11, 18:05
Przepraszam bardzo, a co te panie robią poza kuchnią?

ma...........pa

2012-03-11, 18:13
pan krytyk (górnolotne określenie dla tego pana) nie tyle co jest gejem (czy jak tam wolicie pedałem) co gostkiem mocno zniewieściałym, mającym problem w kontaktach z kobietami. nawet nie ma co myśleć o porównywaniu go z p. Raczkiem. zero opanowania, za dużo gestów a za mało sensownego do powiedzenia. pani reżyser jest marna ale gasi tego typa ...