18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Walka na ulicy

mateusos • 2011-06-15, 23:49
I pomocna mamuśka

~Velture

2011-06-16, 00:15
This is fucked up.

DaaanielSan

2011-06-16, 00:21
Matka z niego zdjęła tego typa, a ten się jeszcze k***a buja ramionami jakby samego bin-laden'a gołą dupą zabił. Co za pitol.

ul...........rt

2011-06-16, 00:41
Jak bym wypie**olił tej mamuśce w ryj,to by tylko kości wesoło zachrzęściły!

progosu

2011-06-16, 09:44
zesralbys sie internetowy napinaczu

dashadow

2011-06-16, 10:12
wk***iają mnie głupie p*zdy, które wykorzystują to że kobiet się nie bije i pozwalają sobie. należy jej się p*zda w ryj.

kizug666

2011-06-16, 10:27
dashadow napisał/a:

wk***iają mnie głupie p*zdy, które wykorzystują to że kobiet się nie bije i pozwalają sobie. należy jej się p*zda w ryj.



a mnie wk***iają gówniarze co się napie**alają bez sensu, jakbym miał dzieciaka i ktoś by go bił to bym mu naj***ł i nie patrzył kogo leje a później wezwał bym policje bo jak dorośniecie (mentalnie) to będziecie wiedzieć, że od napie**alania się to są k***a treningi, ring, mata a nie k***a ulica i że się k***a nie ma co bić bo z tego są same kłopoty...

gressive

2011-06-16, 10:29
Ja bym już nigdy się nie pokazał na ulicy. A mamę błagałbym, żebyśmy się gdzieś przeprowadzili . . .
Już to sobie wyobrażam :

- E Ty mamusiowy napinaczu !


Ale no i tak wielki chojrak a k***a lekcje odrobił ?

feniks777

2011-06-16, 10:42
Przerażające, niedługo wakacje i będzie zalew dzieci na sadolu ...
Kilka próbek wakacyjnych komentarzy powyżej :(

Prokurator

2011-06-16, 10:46
@kizug666 Ty dalej sikasz na stojąco czy?

Wilku94

2011-06-16, 11:02
kizug666 napisał/a:



a mnie wk***iają gówniarze co się napie**alają bez sensu, jakbym miał dzieciaka i ktoś by go bił to bym mu naj***ł i nie patrzył kogo leje a później wezwał bym policje bo jak dorośniecie (mentalnie) to będziecie wiedzieć, że od napie**alania się to są k***a treningi, ring, mata a nie k***a ulica i że się k***a nie ma co bić bo z tego są same kłopoty...


Ja właśnie jak byłem młodszy bałem się bić,teraz wiem że morda nie szklanka a czysta walka to dobry sposób pokazywania wrogom gdzie ich miejsce.Tylko że teraz młodzi ludzie nie mają jaj,ostatnio naj***ny skejcik do mnie burał na przystanku i chwilę później do mnie "sory za akcje" a potem się dowiedziałem od znajomego że szukał ludzi na mnie.A kłopoty,to są w momencie gdy jakiś popie**ol jak ty wezwie policje.Wtedy są największe kłopoty.Bo inaczej to by się pobili,rozeszli i koniec tematu.

A co do filmiku,to zauważyłem zbieżność,że wszystkie takie filmiki z tego typu patologicznych akcji to brudasy z USA.Tarzają się po ziemi obsrańce.

.:...........:.

2011-06-16, 11:04
Wilku94 napisał/a:


Ja właśnie jak byłem młodszy



Czyli jak miałeś z... 10 lat?

94 w nicku nie świadczy zbytnio o starości Twojej. ;-)

gorax94

2011-06-16, 11:05
zaiste , na po miniaturce myślałem że kolesia leżącego jakiś duży ptak dziobie a tu taka niespodzianka ;)
Bardzo też lubię oglądać takie walki była to parodia walki mma i ulicznej. Fajnie też wyglądało jak próbował mu balache założyć ale się chyba zorientował że nie jest to takie łatwe jak wygląda w TV . Fajne też były próby zapięcia mu gardy jedną nogą pod koniec . Czekałem jeszcze na moment jak ta druga kobieta wyskoczy z tym kijem i zacznie się rozróba,ale i tak było fajnie .

~Beniu_Beniu

2011-06-16, 11:12
j***ne latynoskie ścierwo, oni są gorsi od czarnych!!!!

ul...........rt

2011-06-16, 11:30
progosu napisał/a:

zesralbys sie internetowy napinaczu



Na Twój pedalski,ochrościały ryj na pewno:/