18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W razie wojny na półwyspie koreańskim...

Hu...........ia • 2013-04-01, 11:02
Najgorszy scenariusz nastąpi wówczas, kiedy w razie wybuchu wojny włączą się do niej Chiny. Chińczycy będą atakowali małymi grupami po 2-3 miliony ludzi...





Bo liczy się mobilność.

tr...........ke

2013-04-01, 11:13
Będą jaja że jak się zaczną ostro napie**alać to nato się tam włączy do walk :D Z Polski poleci kilka f-16 i ch*j nie mamy obrony powietrznej praktycznie. Mig-29 i Suki to już jednak nie ta klasa... Może w walce manewrowej by wygrały ale co po tym jak z 40 kilometrów je rakieta może rozj***ć? Ale lepiej budować nowe stadiony zamiast zainwestować w obronę kraju...

ElNino

2013-04-01, 11:37
Chinki dostaną rozkaz do produkcji zamienników i będzie ciągłość.

seattle

2013-04-01, 12:33
@@inwestować w obrone kraju...? nas rozjedzie drużyna niemieckich listonoszy na rowerach...

alveanerleo2

2013-04-01, 13:11
@seattle. Powiem tylko tak: w dupie byłeś i gówno widziałeś. Pluć na wszystko co Polskie, nie znając faktów, najlepiej. Bo to teraz modne.

ellsworth

2013-04-01, 13:14
@golden8426 Że niby północ chce dożywić biedne południe, ale wredni jankesi nie pozwalają? No chyba nie...

Fedor

2013-04-01, 13:21
Mam nadzieję że dojdzie do tej wojny - będzie ocean materiałów na harda ze skośnymi w roli głównej :amused:

Adamecki

2013-04-01, 13:25
@ellsworth Płatki miały chyba symbolizować atomówkę :)

Donor

2013-04-01, 16:06
Tak, tak. Najlepiej zaszczuć psa w ciasny kąt, zagłodzić, a potem dziwić sie, że gryzie :) Dziwi mnie to, jak bardzo ludzie dają sie mamić tą hamerykańską propagandą. Jak narazie to hameryka prowokuje Koree Płn. poprzez manewry i przeloty bombowców. Nikogo tu nie będę usprawiedliwiał, bo Korea to j***ne komuchy, ale to szerzenie demokracji przez juesej jest przezabawne. Żydzi to najbardziej agresywnie nastawiona nacja w tej chwili (patrz. wojna izraelsko-palestyńska), a Obama nie kryje swojej przyjaźni do Izraela. Czyli znając relacje Iran-Izrael, po Korei, Iran będzie następnym celem szerzenia demokracji :) Ludzie, nie wierzcie w nic ślepo i otwórzcie sie na wszelkie dyskusje, bo świat nie jest czarno-biały...

bastek11

2013-04-01, 18:22
W Korei nie ma ropy więc po tam ma się pchać USA. Prędzej Chiny zaatakują Koreę Płn.

Hu...........ia

2013-04-01, 18:49
@up
Może i nie ma ropy, ale są za to zasoby taniej siły roboczej. Koreańczycy mają tak wyprane mózgi tymi swoimi marszami, świętami itp. że pójdą nawet pracować za kulę w łeb, bo lepsze to, niż zdychać z głodu i lizać tłuste dupsko Kimowi.

mars0015

2013-04-02, 00:07
Myślałem, że Chińczyków mierzy się w hektarach, a nie milionach