18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Imieniu Dam - pikieta antyfeministyczna

Klawisz77 • 2013-03-10, 21:40
Kobiety z drugiej strony barykady, trochę gadania o kościele, ale reszta jest nawet ok. No i najważniejsze to to, że mamy pewność, że są to prawdziwe kobiety, a nie udawanie takie jak z manify.


Ji^HaD

2013-03-10, 21:47
wrog mojego wroga jest moim przyjacielem , sram na feministki a z kolezankami bym sie chetnie zaprzyjaznil

wiesiors4

2013-03-10, 22:03
Tym dwóm dałbym potrzymać mój megafon :oops:
A feministki do kopalni :hitler:

Blade ziele

2013-03-10, 23:04
ktoś gdzieś tu już napisał przy tym filmime o feministkach co się wdarły do katedry Notre Dame i darły mordę i chyba się rozebrały ch*j wie ale sens komentarza był taki "takie z nich feministki a do meczetu to się nie wpie**olą drzeć mordy" a jak wiadomo islam ma wiele na koncie :)

spiepszaj_dzbanie

2013-03-10, 23:04
Właśnie piję pianę, i wypiję za ich zdrowie.
Chłopak i dziewczyna - normalna rodzina!!!

sidsky

2013-03-10, 23:12
Głupie c**y, a nie kobiety. I jednym i drugim się w dupach przewraca. Feminazi chcą się rozmnażać przez pączkowanie, a te tutaj wolą zlizywanie bitej śmietany z kolan katabasom.

Co nie zmienia faktu, że wolę ch*jem kręcić ciasto niż z konserwą iść na miasto.

FrasQs

2013-03-11, 12:01
Z tego filmu podobały mi sie tylko ty dwie z megafonem :krejzi:

Apox

2013-03-11, 13:37
Czy ja dobrze widze?
Na megafonie mają nalepkę z celtyckim krzyżem?
Nacjonalistyczne ścierwo śmie feministki porównywać do Hitlera?

dth

2013-03-11, 13:43
@up
Może na ulicy ktoś rozdawał, a Ty od razu, że nacjonalistki. Swoją drogą, to nawet gdyby nimi były, to czemu miałyby nie móc użyć takiego porównania?

De...........12

2013-03-11, 14:23
Czekam z niecierpliwością na filmik pyty.pl z niedzielnej manify:D

mare30ks

2013-03-11, 15:50
ciapaci dorwa sie do wladzy to im pokaza co to znaczy decydowac o wlasnym ciele. jedne i drugie glupie pindy

Kuriki

2013-03-11, 15:58
Jak wcześniej słusznie napisał sidsky, feministkom oraz tym tępym c**om z filmiku się po równo w dupach poprzewracało.
Zajęły by się sobą i byłby spokój.

Osobiście uważam, że:
1. Feministki - tępe idiotki, które sądzą, że kobiety bez ich przewodnictwa gówno mogą i gówno zrobią oraz, że bez pomocy feministek są i będą niewolnikami mężczyzn.

2. Antyfeministki - banda kretynek twierdzących, że otwierają oczy innym, pragnących by ciemnota, ogłupianie i moher rządziły wszechświatem. Naskakują na feministki choć same lepsze nie są.


Ogólnie jest tak, że normalne, ogarnięte kobiety same najlepiej wiedzą co dla nich dobre, a feminazistki i te anty tylko wk***iają.

Jak mają misję wyzwolenia kobiet to niech do polityki idą i zrobią porządek w rządowym burdelu bo właśnie tam jest źródło o wiele większych niepokojów i i sk***ysyństwa niż to o czym bredzą nasze drogie panie w bojowych nastrojach. :emo: :nietoperz:

takisobiepolak

2013-03-11, 16:15
Dobrze dziewczyny mówią. Miejsce kobiet nie jest w wojsku, kopalniach czy na budowie tylko w domu, w kuchni, w salonie, w kwiaciarni, jednym słowem w sypialni (i nie mam na myśli szeroko pojętego służebnictwa, chodzi mi o to żeby spełniały swoje zadanie wyznaczone przez naturę) Kiedyś na hardzie był pewien komentarz jakiejś laski o tym jak to wygląda z jej perspektywy.

ziemniak1311

2013-03-11, 16:25
kolejne które się zgubiły w "drodze do kuchni"

Lord_Rzeźnik

2013-03-11, 16:31
Czyta tak brzydko i nieudolnie, że nie byłem w stanie przewinąć do końca.