18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Czerwionce zdarzył się wypadek

fantastico • 2017-02-23, 21:39
W Kamionce kierowca postanowił wjechać ze zignorowaniem opuszczonego szlabanu na przejazd wprost pod pędzący pociąg przez co nastąpiło potrącenie samochodu nadjeżdżającym składem.


hendrix_radek

2017-02-24, 07:29
Szlabany się opuszczają, światełka migają, dzwonek napie**ala. Czego się czepiacie, że to tylko półrogatki. Jak jeszcze bardziej chcecie oznakować fakt że zaraz tędy przeleci kilka ton stali ze sporą prędkością? Postawić ciecia żeby zatrzymywał furmanki i mówił: "ej, kolego. ja nic nie wiem, mówię jak kazali. będzie jechał pociung."
Wg mnie jak ci smutno jak ci źle, weź sznureczek powieś się, zamiast psuć Heńkowi maszyniście dzień. A furę możesz oddać do BORU, tam tak szybko sie rozbijają, że zaraz im zabraknie.

zonk

2017-02-24, 07:49
fantastico napisał/a:

W Kamionce kierowca postanowił wjechać ze zignorowaniem opuszczonego szlabanu na przejazd wprost pod pędzący pociąg przez co nastąpiło potrącenie samochodu nadjeżdżającym składem.


Jakiej Kamionce ? Naucz się k***a debilu - Czerwionce - mieścina na Śląsku. Nosz musiał mnie wk***ić z rana.

Krak

2017-02-24, 07:52
MaszAyahuaskę napisał/a:

Od 0:40. Nie rozumiem tych "półrogatek". Przecież to k***a tylko kawałek plastiku jest, ile wzrósłby koszt normalnych? Druga długość szlabanu, plus nieco mocniejszy silnik do unoszenia. Strzelam, że nie więcej niż 500zł (już z marginesem)


Może po to, że jeśli jest "niestrzeżony" żeby jakiś niedojeb umysłowy mógł opuścić torowisko w przypadku zakleszczenia?
A druga sprawa to mentalność tych wieśniaków, dzięki czemu dziesiątki ludzi mają problem, bo ten ch*j chciał se przejechać.
Powinni go tam na miejscu dobić.

Radson

2017-02-24, 08:13
Debil z cyklu "101 sposobów na sp***olenie dnia sobie i innym".

drSin

2017-02-24, 08:16
Od kiedy dają prawko niewidomym?

Noside

2017-02-24, 08:31
MaszAyahuaskę napisał/a:

Nie rozumiem tych "półrogatek". Przecież to k***a tylko kawałek plastiku jest


Typowy idiota nie rozumie nic. Im się nie pomoże, ich należy zwalczać (albo sami się zabiją).

W normalnym świecie:
Przejazd ten spełnia swoją funkcję. Sygnał wizualny w postaci jebiącego w oczy światła, dźwiękowy w postaci kurewskiej brzdękawki, fizyczny w postaci j***nego badyla na pasie ruchu.
Normalny człowiek stoi, pojazd na sygnale (albo BOR) przejedzie, a idiota się zabija, po czym jego rodzina dostaje rachunek za złomowanie grata i naprawę pociągu, torów, rogatek i wakacje roztrzęsionego maszynisty.
Inni debile będą się oczywiście burzyć, ale to znaczy, że dotarło.
Im, niestety, obustronne szlabany, albo jeden długi różnicy nie robią. I tak przejadą. Świat ma służyć tym, którzy go pchają do przodu.

kfqcpk

2017-02-24, 08:53
W takich przypadkach tacy kierowcy powinni pokrywać koszty wszystkich szkód, może wtedy by się nauczyli.

thewhitestar

2017-02-24, 08:59
MaszAyahuaskę napisał/a:

Od 0:40. Nie rozumiem tych "półrogatek". Przecież to k***a tylko kawałek plastiku jest, ile wzrósłby koszt normalnych? Druga długość szlabanu, plus nieco mocniejszy silnik do unoszenia. Strzelam, że nie więcej niż 500zl (już z marginesem)


całe rogatki sa stosowane w miejscach gdzie są one obslugiwane recznie, bo dróżnik obserwuje przejazd i nie zamknie nikogo wewnątrz. Półrogatki są stosowane w miescach gdzie zamykaja sie one automatycznie, w takim przypadku automatyka nie wie czy ktos jest na przejezdzie, i jesli by kogos zamknieto to ma on umozliwiony wyjazd. Teraz juz rozumiesz?

waloos

2017-02-24, 10:13
Strzelałem, że to albo jakiś młodzik, albo idiotka której się śpieszyło a ona przecież czekać nie będzie (jakże popularne podejście wśród pewnych siebie samic) a to się okazuje 59-letni stary debil. Człowiek się powinien z wiekiem coraz mądrzejszym robić - widocznie jego mechanizm przyswajania wiedzy zatrzymał się gdzieś w okolicach 10lat kiedy zdawało się kartę rowerową...

feniks_01

2017-02-24, 13:41
Szlaban bezpieczny ale kierowca poj***ny...

barszczzuszkami

2017-02-24, 17:46
Ja nawet nie czytam jego opisów, bo po co? Ale wstawki fajne więc piwko się należy.

pr0_boszcz

2017-02-25, 01:07
to to ch*j, podobno kiedyś w Czerwionce mąż umarł na żonce