Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawianie Meczów w Ekstraklasie? Czy to Manipulacja ludźmi?

Daris • 2013-10-19, 02:06
Jak dobrze wiecie, nasz selekcjoner Reprezentacji Polski Waldemar Fornalik został zwolniony ze stanowiska, po meczu z Anglią.

Z tego co powiedział aktualny prezes PZPN, Zbigniew Boniek można wywnioskować, że kolejnym selekcjonerem zostanie Polak.
Nie trzeba przeglądać kolejnych artykułów o piłce nożnej, aby wiedzieć, że większość Polaków chce trenera z poza Polski. Jest to spowodowane tym, że na ten moment nie ma w Polsce, odpowiedniej osoby, która mogłaby ten cały bajzel (czyt. Reprezentacje Polski) pozamiatać i poukładać.

No i w tym momencie przechodzimy do sedna sprawy.
Kolejnym selekcjonerem, który najprawdopodobniej zostanie wybrany przez nasz ukochany PZPN ma być Adam Nawałka, aktualnie prowadzący Górnik Zabrze.

Jednak jak to zrobić, aby kibice znowu nie rzucali błotem, tak jak za czasów Laty i przepchnąć rodzimego trenera, którego nikt nie chce?
Odpowiedź jest prostsza niż myślicie.
Wystarczy, zmanipulować Polaków, tak, aby myśleli, że ten trener jest genialnym trenerem.

Pewnie część Was, która doszła do tego momentu w moim monologu, stwierdziła co on pierdzieli?
Pah, czas rozjaśnić trochę do czego właściwie zmierzam i dlaczego taki post powstał w tym momencie.

Spójrzcie na wczorajszy mecz (Jest już po 24, więc dzień następny :) ), Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze:

Zauważyliście coś dziwnego? Przypominam, że trenerem Górnika Zabrze jest nie kto inny jak Adam Nawałka, tak, tak nasz przyszły selekcjoner.
Powiecie co w tym dziwnego?
Przebieg meczu. Śląsk na przerwę schodzi z dwubramkową zaliczką, a ta zaliczka mogła by być wyższa, ale sytuacje, które zmarnował Śląsk wołają o pomstę do Nieba.
Po przerwie Śląsk wchodzi na boisko, zaczyna grać padake i pam mamy bramkę dla Górnika. Minuta 90' nic nie zapowiada (oprócz jednego Pana, którego zdjęcie zaraz zobaczycie), że mecz ma zakończyć się innym wynikiem a tu jeb, jeb i pozamiatane.
Mecz kończy się 3-2, dla Górnika.

Świetny Nawałka zostanie teraz genialnym strategiem, który wie co i jak zrobić, aby drużyna wyszła nawet z najgorszej opresji. Zostanie po prostu idealną osobą na stanowisko selekcjonera. Media już się o to postarają.

Puściłbym ogólnie ten cały mecz w niepamięć, jednak znalazłem coś, co tylko utwierdziło mnie w moich przekonaniach:

Spójrzcie na godzinę, mecz zaczął się o 20:25. Coś tu śmierdzi, skąd ten Pan, w 50 którejś minute wiedział jak zakończy się ten mecz? Dlaczego wiedział, że Górnik, akurat w końcówce dobije Śląsk? Dlaczego Śląsk wyszedł na drugą połowę jakby czekał na coś co po prostu musi się wydarzyć?

Teraz, odpowiedzcie sobie na te pytania i zastanówcie się sami, czy faktycznie nie wydarzyło się tutaj nic dziwnego.

Vangee

2013-10-19, 02:14
Piłka nożna dzieli się na dwie pod-dyscypliny: piłka nożna i polska piłka nożna.

soadrocks

2013-10-19, 02:15
Ciekawa sprawa, mam nadzieje ze zrobi sie o tym głośniej. Tak poza tym uważam że polska piłka to straszny burdel i żeby coś zmienic to trzeba przebudowac cały system, powypie**alac wszystkich starych komuchów a nie zmieniać trenera. Jak to mówią "nawet najlepszy rzeźbiarz z gówna nic nie ulepi" :-|

ArtiBiRD

2013-10-19, 02:29
Jak dla mnie to szerzycie teorie spiskowe prawie jak zespół macierewicza...

WhiteAngel

2013-10-19, 03:11
jeden mecz o niczym nie świadczy

Zarentha

2013-10-19, 04:35
Jak dobrze, że mam wyj***ne na całą tą piłkę i nie muszę się przejmować takim gównem.
Ale jak kogoś interesuje to nie mam nic przeciwko temu. A korupcja w polskich urzędach i zresztą wszystkim była, jest i będzie, czego się spodziewaliście?

bloodwar

2013-10-19, 08:17
Korupcja w sporcie była zawsze, poziom nie ma nic do rzeczy, róznica jest taka że w okręgowych sprzedaje się mecze za skrzynkę wódki, a w Lidzze Mistrzów za tira wódki :-)

walusss

2013-10-19, 09:35
smiesza mnie te wasze komentarze, po prostu gra sie do konca i tyle.

sulik

2013-10-19, 10:16
@up chba za duzo sie nogladales do przerwy 0:1

postil

2013-10-19, 10:40
Moim zdaniem trochę pierd... z górki, nie mam nic do Nawałki i w dupie mam kto zostanie selekcjonerem ale Nawałka już w tym sezonie np. w meczu z Zawiszą potrafił w 90 minucie wygrać mecz, więc takie teorie spiskowe są śmieszne. Osobiście uważam, że selekcjonerem powinien zostać trener, który potrafi odpowiednio zmotywować zespół i dokonać trafnych wyborów personalnych, a w przypadku Fornalika i Nawałki ich sukces klubowy opierał się na ciężkich treningach i codzienną pracą z piłkarzami. Kadra to zupełnie inny świat, tutaj nasze kochane dupochlasty przyjeżdżają na zgrupowanie na tydzien-dwa, w tym czasie muszą obowiązkowo zaliczyć fryzjera, solarium, dwa bary i trzy burdele, na trening i szlifowanie taktyki zostaje im kilka dni. Dobry trener klubowy nie jest gwarancją sukcesu reprezentacji.

Acnee

2013-10-19, 11:11
Jesteście wszyscy gamoniami ... Byłem na meczu i widziałem wszystkie gole... Zanim cos takiego napiszesz to może zobacz jak bylo naprawde .. Byle pajac mógł dla zabawy cos napisac i nagle wielka teoria spiskowa .. Od samego poczatku sędzia był nie przychylny Górnikowi ... W smoleńsku tez był trotyl ?????

Roszp

2013-10-19, 11:18
Prosta matematyka: Post napisany 21:46, mecz zaczyna się o 20:15. Połowa trwa 45 minut, 15 minut przerwy i mamy 21:15. 51 minuta meczu nastąpi więc za 6 minut - o 21:21. Ten pan napisał post 20 minut później. Jakoś śmiem mu nie wierzyć.