18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

USB Killer 2.0

Halman • 2015-10-16, 06:24
Ruscy stworzyli prawdziwie chamskie urządzenie: USB Killer 2.0

Wygląda jak przeciętny pendrive ale jego małe wnętrze jest naszpikowane
kondensatorami podnoszące wymagane napięcie do zabójczych 220 volt dla komputera.
Komputer zostaje wyeliminowany z użycia w ciągu dosłownie 2-3 sekund... defintywnie.


Krótki filmik jak to działa a działa przerażająco i skutecznie...

Znajdziesz pendrive na ławce parku? niech cię nie kusi :evil:

C.Z.E.S.I.E.K

2015-10-16, 07:36
@Up

Pierwsza opcja jaka przychodzi do głowy to, trzymać takie cudo przy portfelu tylko na wypadek jakby ktoś chciał podpie**olić.
Cwaniak sprawdzi u siebie, a tu psikus. Później do fąfla, a tam znów psikus.
Osobiście zawsze noszę przy sobie 2 pendrive'y, jeszcze nikt nie zaj***ł, ale jakby co....

~tedwaha

2015-10-16, 07:41
ciekawie czy przepięcie jest na tyle silne żeby rozmagnetyzować dysk twardy, jeżeli tak to kontrola legalności oprogramowania mogła by sobie pogwizdać co najwyżej :)

zresztą sam bym się przyznał że wszystkie piraty trzymam na pendrivie i dał go do sprawdzenia, he he he...

Breakdrowser

2015-10-16, 08:16
dolaczyc w kopercie z dopiskiem 'program wyborczy P.Kukiza' i podrzucic do GW, TVN itp.

Popson

2015-10-16, 08:39
slyszalem ze KGB mialo tabletke dzieki ktorej sie pilo wode, a jak sie ja lykalo to caly alkohol zostal usuwany z organizmu
k***a niech sie dzielą swoimi wynalazkami

nowynick

2015-10-16, 08:46
Breakdrowser napisał/a:

dolaczyc w kopercie z dopiskiem 'program wyborczy P.Kukiza' i podrzucic do GW, TVN itp.



te dwie-trzy sekundy mogłyby starczyć na przeczytanie całości :D

kikutnik666

2015-10-16, 09:08
kladziecie takiego w widocznym, publicznym miejscum, ale tak by bylo wiadomo ze wlasciciel pamieta i jest w poblizu (np. w barze na ladzie i sie odwracacie na pare chwil do kumpla, na basenie kladziecie na reczniku i odchodzicie na telefon etc).

zlodziej bedzie miec nauczke :> grunt to edukacja

rudyrudyrudy

2015-10-16, 09:19
a w amerykańskich filmach jeszcze tego nie ma

street_swc

2015-10-16, 09:20
gdyby ktoś miał schemat jak to zrobić, byłbym wdzięczny :)

Kappone

2015-10-16, 09:22
Faktycznie spektakularne, mordercze i mrożące krew w żyłach. A ten film to niepodważalny dowód.

Halman

2015-10-16, 09:29
Kappone napisał/a:

Faktycznie spektakularne, mordercze i mrożące krew w żyłach. A ten film to niepodważalny dowód.


no to życzę ci takiego gadżetu na żywo... zapewne sielanka na twojej twarz jak przy malinowych lodach

The_Generat

2015-10-16, 09:45
słyszałem, że mosad miał taką tabletkę, że naplet sam odpadał...

jinrey

2015-10-16, 09:59
raz znalazłem pendriva, uruchomiłem go w domu okazało się że było CV wraz z adresem. Odesłałem właścicielowi, a teraz jak sobie pomyślę, że mi uczciwemu sadolowi ktoś mógł zrobić taki iście sadolowy psikus to k***a ja pie**ole.

Sonal

2015-10-16, 10:09
A mnie interesuje - co pada w takim laptopie? Podejrzewam, że tylko zasilacz, może też płyta główna - zasilanie tego USP.
Ale na pewno NIE WSZYSTKO - nie zdąży.