18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co...........an

2015-06-04, 16:00
Moim zdaniem tym razem wina Policji. Jak zawsze w podobnych sytuacjach popieram takie interwencje, tak w tym przypadku bez sensownie police officer postąpił zbyt pochopnie.

garfil

2015-06-04, 16:30
Panie... Wybacz Im

xjan

2015-06-04, 16:45
Wbrew opinii ślepych użytkowników sadola poszkodowane szedł tyłem do policjanta a odwrócił się na sekundy przed śmiercią. Strzela się kolano, no chyba że się ma przeszkolenie wojskowe to od razu w tors albo czerep kule pakujesz. Jak widać w usa powinna być Milicja bo ci frajerzy mają wojskowe przeszkolenie, ale nie inteligencje i sprawność fizyczną.

mati68

2015-06-04, 16:54
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale tuż przed strzałami facet podnosi koszulkę i sięga do paska tak jakby chciał sięgnąć po broń. Jak widać broni ostatecznie nie miał ale mimo wszystko to bardzo jednoznaczny ruch i sprowokował otwarcie ognia.

DickSet

2015-06-04, 17:00
@xjan w kolano? Żeby potem państwo takiego pajaca na wózku utrzymywało? Strzela się w tors, zawsze :)
Po za tym jak trafisz w kolano idącego człowieka to
jesteś pro, pamiętaj że to nie gra :P

Kardio_Error

2015-06-04, 17:58
3/4 tych komentarzy można wyj***ć do kosza.... policja w USA jest szkolona w określony sposób, nie walą w kolano czy w stopę bo to prawdopodobnie nie zatrzyma niebezpiecznego człowieka z bronią, ranny dalej może zabijać więc strzela się w klatkę albo brzuch bo taką ranę zalicza się jako śmiertelna (tak jak w głowę)
potem zakuwa się podejrzanego by nie zagrażał policjantowi i przeszukuje czy nie ma niebezpiecznych narzędzi, dopiero jak już wiadomo ze nie stanowi zagrożenia i sytuacja jest"opanowana" udziela się rannemu pomocy...
przy takich obrażeniach policjant może co najwyżej przytrzymać miejsce po postrzale i tyle, nie może prowadzić masażu serca czy sztucznego oddychania kiedy postrzelony rzyga krwią, poza tym jak on pomoże przy pomocy podręcznej apteczki kiedy uraz jest tak duży?, bezpieczna pozycja, przytrzymanie miejsca gdzie dostał i tyle

a co do samego strzelania czy powinien czy nie?? postąpił zgodnie z procedurami, tak jak go przeszkolono... w stanach każdy obywatel potencjalnie może nosić broń dlatego nie mogą sie pie**olić, a co jakby pod koszulką miał gnata? szkoda chłopaka bo na pierwszy rzut oka można powiedzieć że szedł zamyślony, miał słuchawki i nie wiedział co się dzieje, wykonał niepotrzebny ruch i teraz nie żyje, nie ma w tym winy policjanta, co najwyżej można obwiniać system...

ten przypadek tylko potwierdza fakt że głośne słuchanie muzyki szkodzi zdrowiu

Attero132

2015-06-04, 18:00
k***a ogarnijcie to, jaki normlany człowiek zabija gościa a poźniej go zakuwa w kajdanki? no ja pie**ole

Du...........77

2015-06-04, 18:05
Dobrze, że jest nagranie, chyba nawet sąd w Jułesej nie poważyłby się zostawić tego od tak, bez żadnej kary dla policjanta.
DickSet napisał/a:

@xjan w kolano? Żeby potem państwo takiego pajaca na wózku utrzymywało? Strzela się w tors, zawsze :)
Po za tym jak trafisz w kolano idącego człowieka to
jesteś pro, pamiętaj że to nie gra :P


Oby kogoś z Twojej rodziny coś takiego spotkało, mam nadzieję, że również wtedy skwitujesz to tym, że zawsze strzela się w tors.
Swoją drogą, no ja pie**olę, rozwalić kogoś, założyć mu kajdanki i czekać, aż się wykrwawi.
No ale sadolowi amatorzy niewolnictwa, którzy tylko czekają aż im jakiś polcjant bez powodu pałą przyjebie...nie śpią. Nie rozumiem tej pogoni do bycia traktowanym jak gówno. Policja ma się nie bać otworzyć ognia i działać skutecznie, ale tak ewidentnego przekroczenia wszelkich granic już dawno nie widziałem.

BadMan666

2015-06-04, 18:10
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale koleś odwrócił się w stronę policjanta i nadal szedł tyłem zamiast normalnie podnieść ręce do góry i do tego ignoruje polecenia funkcjonariusza, ze słuchu:
"Get your hands down" potem znowu "Get your hands down", a chłopak odpowiada: "No, fool" i wykonuje jakiś dziwny ruch rękoma, jakby sięgał po coś - można pomyśleć, że broń. Moim zdaniem w pełni uzasadnione użycie broni. Winny, niewinny jak policja celuje w Ciebie z broni palnej to podnosisz graby do góry. Na pewno nie strzeli wtedy, choćbyś nie słuchał poleceń, prędzej Cię do parteru sprowadzi, ale przeżyjesz.

c3746348

2015-06-04, 18:13
Ach ta hipokryzja, najpierw strzela do niego, potem mówi mu "Spokojnie, zaraz będzie pomoc". Parodia XD.

My...........er

2015-06-04, 18:13
Wyobraź sobie, że np chłopakowi urodziło się dziecko, dostał nową dobrze płatną prace i na dniach chciał się oświadczyć swojej kobiecie i szedł zamyślony. Aa i nie mówimy tu o strzale z 30 metrów tylko 2 może 3 co ewidentnie widać na nagraniu więc nie pie**olcie, że przeszkolony policjant co jest conajmniej 2 razy w tygodniu na strzelnicy, nie umiałby strzelić w nogę :-/ z tego co widać sięgał po mp3 czy telefon aby wyłączyć muzykę. Świetnie tam jest skoro do byle jakiego pieszego strzelają jak do sarny...

ir...........ld

2015-06-04, 18:38
psia wina

Anake

2015-06-04, 18:48
6Venom9 napisał/a:

Wyobraź sobie, że np chłopakowi urodziło się dziecko, dostał nową dobrze płatną prace i na dniach chciał się oświadczyć swojej kobiecie i szedł zamyślony. Aa i nie mówimy tu o strzale z 30 metrów tylko 2 może 3 co ewidentnie widać na nagraniu więc nie pie**olcie, że przeszkolony policjant co jest conajmniej 2 razy w tygodniu na strzelnicy, nie umiałby strzelić w nogę :-/ z tego co widać sięgał po mp3 czy telefon aby wyłączyć muzykę. Świetnie tam jest skoro do byle jakiego pieszego strzelają jak do sarny...

Jak k***a strzelic w noge? Typ sie odwrocil do policjanta i grzebal w gaciach to chyba normalne ze go odj***l, bo mogl wyciagnac bron, a strzal w noge ch*ja by dal.

ellsworth

2015-06-04, 19:14
ujebutor napisał/a:

Nie wiem czy zauważyliście, bando idiotów, ale gość miał na sobie słuchawki dokanałowe (tłumiące dźwięki), a policjant bez zastanowienia, po raptem kilku sekundach zaczął bezpodstawnie strzelać.
Skoro waszym zdaniem za byle przewinienie należy zabijać, to mam nadzieję, że wkrótce jakiś pies was przyłapie na przechodzeniu na czerwonym świetle i w ramach sprawiedliwości połamie wam obie nogi - domyślam się, że wtedy będziecie usatysfakcjonowani i przez najbliższe miesiące rehabilitacji będziecie opowiadać jaka to policja jest dzielna...

Macie podobną "logikę" co ciapatego ścierwa, które bezkarnie gwałcą białe kobiety, gdyż te "zbyt skromnie się ubierają i same są sobie winne".

Gardzę takimi debilami, ch*j wam w dupę.

Policja mogła zastosować paralizator lub celować w nogi, a nie k***a w tułów, gdzie ryzyko poważnych powikłań i śmierci jest bardzo wysokie.


Co ty k***a pie**olisz?? Chłop patrzy się policjantowi, który celuje do niego z broni prosto w twarz i co robi? Cofa się i sięga ręką pod koszulę.

Policjant widząc, ze nie reaguje na polecenia i zaczyna coś majstrować pod ubraniem (a jest to kraj, gdzie każdy ma dostęp do broni) wykonuje jedyną słuszną rzecz - strzela.

I powiedz mi co do ch*ja ma za znaczenie, że miał słuchawki? Jak widzisz przed sobą policjanta celującego do ciebie z broni to potrzebujesz go słyszeć, żeby wiedzieć jak się zachować???

I tak jak ktoś już napisał poprzednio, nie żadna noga czy inne takie, bo strzałem w nogę to można powstrzymać kogoś z nożem, a nie z bronią palną! Policjant mu w nogę, a on mu w głowę. No k***a, brawo za pomysł!

W............R.

2015-06-04, 19:32
@up A czy Ty nigdy nie byłeś zaskoczony, przerażony, zdezorientowany? Nigdy w życiu nie miałeś tak, że na widok czegoś zawieszał Ci się mózg i nie wiedziałeś, co zrobić, po czym robiłeś odruchowo coś dziwnego?

Po pierwsze ten policjant był sam, więc powinien był zachować bezpieczną odległość. To jest kolejny filmik, na którym widzę, że w szkoleniu amerykańskich służb mundurowych brakuje właśnie tego środka ostrożności. Funkcjonariusz zachował się jak gówniarz podjarany kontrolą nad drugim człowiekiem, a nie zawodowy policjant.