18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usa i Polska w 1970 roku

Co...........aa • 2012-08-18, 22:58
Nie wiem czemu, ale mimo że powinienem być dumny jestem też smutny.

Devill11

2012-08-18, 23:21
No, a mi się wydaje, że są i tak bardziej opóźnieni intelektualnie.

zoltantej@o2.pl

2012-08-18, 23:23
I tak lepsze to niż żyć w kraju tych debili


qbryk

2012-08-18, 23:25
widzisz, u nas od tamtej pory duże zmiany. A u nich wszystko po staremu.

Breakdrowser

2012-08-19, 00:53
Ja pie**ole, wrzuć może porównanie XV wieku to wtedy porozmawiamy

adiemus36

2012-08-19, 10:06
Jakby im rozj***li cały w latach 1939-1945, a później byli "okupowani" przez dzikusów, to też by mieli taki sam poziom rozwoju. Pamiętajcie, że PRL-em rządzili jeszcze więksi debile niż dzisiejszą Polską, cała inteligencja została wyj***na na Syberię lub zgładzona - u władzy byli zwykli chłopi, rolnicy, którzy mieli jedynie wykonywać rozkazy naczelnika partii, czyli pośrednio Stalina. Wujek Jozef nie chciał, żeby Rosja była gorzej rozwinięta niż Polska, dlatego podkładano nam kłody pod nogi.
Z resztą, czego można wymagać od Bolszewików, tumanów zajmujących się macaniem kur.

zonk

2012-08-19, 12:46
adiemus36 napisał/a:

Pamiętajcie, że PRL-em rządzili jeszcze więksi debile niż dzisiejszą Polską,


Odezwał się inteligent który ma 20 lat i gówno wie o tamtych czasach (tak samo jak ja). Z opowieści wiem że wcale tak źle nie było a przynajmniej nie kombinowali tak jak tuski i reszta ekipy.

Dymekx

2012-08-19, 12:57
@SQT
Nie kombinowali bo nie musieli, a to, że nie urodziliśmy się w PRL-u nie znaczy, że gówno wiemy, to było raptem kilka chwil temu od naszych narodzin. To nie mówienie o takich odległych czasach jak potop Szwecki, jak Polacy wtedy żyli. Raczej nasze późniejsze pokolenia nie będą wiedzieć tyle co my.

zajetynick

2012-08-19, 13:09
SQT wyciągnij z szafy legitymacje partyjne i powspominaj dobre czasy z rodzicami.

rockface123

2012-08-19, 13:53
Ameryka - kraj debilów

Polska- Kraj rządzących debilów

Wynik= Wole żyć w kraju debili jak w kraju debili którzy mną rządzą.

Dziękuje miłej niedzieli.

Te...........ed

2012-08-19, 13:54
Cytat:

SQT wyciągnij z szafy legitymacje partyjne i powspominaj dobre czasy z rodzicami.



No ty to na pewno nie wiesz nic o PRL'u i masz zapewne 13 lat i o "partii" oraz jej wielu członkach usłyszałeś na historii... Do partii wstępowało się, aby życie było łatwiejsze. Mój dziadek należał do partii, bo był marynarzem. Możesz sobie pomyśleć, że był komunistą, ale razem z babcią zbierał baty od Zomowców tak jak inni, partyjnie czy nie.

zmyslaw

2012-08-19, 13:55
to i tak nie nasza wina ze czolgi byly na naszych ulicach . . .

Zl...........ny

2012-08-19, 14:00
Devill11 napisał/a:

No, a mi się wydaje, że są i tak bardziej opóźnieni intelektualnie.



Tak sobie biedy tłumaczcie ;) Znajoma była w jednym programie wymiany i rok uczyła się w Stanach i to nie w LA'ach czy New Yorkach a w jakiejś dziurze w Texasie. Poziom naprawdę wysoki, szkoła profesjonalna, boiska, bieżnie, labolatoria, w pełni wyposażone. U nas? Dwa zardzewiałe termometry i ping pong do przeprowadzania doświadczeń ze sfobodnym spadkiem które ostały się po komunie. Wyniki matur później mówią same za siebie.

Szczepan

2012-08-19, 14:07
Co wy ludzie porównujecie.... ech....

mi...........ji

2012-08-19, 14:12
Devill11 napisał/a:

No, a mi się wydaje, że są i tak bardziej opóźnieni intelektualnie.



Szybko to nadrabiacie