18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Urzędnicy

javorsky • 2015-01-31, 14:21
Urzędnicy: ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.

:amused:

Ha...........ng

2015-01-31, 17:59
Cytat:

Urzędnicy: ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.




Politycy, to ścierwa, które za mielenie ozorem dostają pieniądze ukradzione przez urzędników :amused:

pkarmos

2015-01-31, 19:58
Zamknij morde i idź poskarżyć się swojemu krulowi Korwinowi xD mi dobrze się żyje przy obecnej władzy i nie chcę żadnych zmian.

Brindisi

2015-01-31, 20:01
javorsky napisał/a:

(...) za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
:amused:


Hacerking napisał/a:



(...) dostają pieniądze ukradzione przez urzędników :amused:



Nie rozumiem, tak Was to bawi, że jakieś głupie "minki" wrzucacie? To samo k***a jest w kabaretach - śmieszne skecze o tym, jak ZUS, politycy nas w dupę r*chają. No k***a brawo

qw...........34

2015-01-31, 20:11
lepiej bym tego nie ujął.

@up - :amused:

Ch...........KI

2015-01-31, 20:16
Może większość to skrytopedały...mówią tylko dla niepoznaki jaka władza, jest zła, że złodzieje itp, ale dupe nadstawiają nadwyraz ochoczo... PRZYPADEK? Niesądze!

Ha...........ng

2015-01-31, 20:17
Brindisi napisał/a:

Nie rozumiem, tak Was to bawi, że jakieś głupie "minki" wrzucacie? To samo k***a jest w kabaretach - śmieszne skecze o tym, jak ZUS, politycy nas w dupę r*chają. No k***a brawo



Po to są emotki by je wstawiać, a że Ty masz kij w dupie i przez to jesteś taki sztywny, to ich nie używasz :amused: :amused: :amused: :amused: :amused: :amused:

!Timon

2015-01-31, 20:23
Hacerking napisał/a:



Po to są emotki by je wstawiać, a że Ty masz kij w dupie i przez to jesteś taki sztywny, to ich nie używasz :amused: :amused: :amused: :amused: :amused: :amused:



Źle brzmi ta konstrukcja. Trochę nie po polsku. Masz wersję poprawioną:

Po to są emotki by je wstawiać, a że Ty masz kij w dupie i przez to jesteś taki sztywny, to ich nie używasz ch*ju :amused: :amused: :amused: :amused: :amused: :amused:

Ha...........ng

2015-01-31, 20:26
@Up ale to jest sadistic, a tutaj nie wolno nikogo obrażać ani przeklinać

qw...........34

2015-01-31, 20:31
Hacerking, jak nie wolno przeklinać to dlaczego możesz sobie zaznaczyć cenzurowanie brzydkich wyrazów?

:amused:

Penc

2015-01-31, 20:46
@pkarmos w którym urzędzie pracujesz złodziejaszku?

_Azazel

2015-01-31, 20:58
Masło maślane :P

pkarmos

2015-01-31, 21:21
@penc mój ojciec jest starostą a mama pracuje w urzędzie pracy, ja narazie parze kawe w urzedzie miasta ale sie odbije za kilka lat jak skończe studia

Ha...........ng

2015-01-31, 21:39
pkarmos napisał/a:

@penc mój ojciec jest starostą a mama pracuje w urzędzie pracy, ja narazie parze kawe w urzedzie miasta ale sie odbije za kilka lat jak skończe studia



ch*j nas obchodzi twoje życie i twa rodzina :homer: