18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

'Uratuj polske - zabierz babci dowod w dniu wyborow'

ei_yhtaan • 2007-10-05, 00:23
Cytat:

Marszałek Sejmu Ludwik Dorn nazwał "chamstwem" akcję wysyłania SMS-ów o treści "Idą wybory. Uratuj kraj. Zabierz babci dowód". W środę tę akcję ostro potępił premier Jarosław Kaczyński.

Marszałek Sejmu powiedział w "Sygnałach Dnia" w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że taka - jak się wyraził - "ekspansja luzackiego chamstwa w stylu młodzieżowym" jest czymś niepokojącym, zwłaszcza jeżeli staje się tematem debaty publicznej. Dodał, że nie dotyczy to tylko młodzieży, gdyż tego typu styl przejmują wszystkie grupy wiekowe.

Ludwik Dorn uważa, że za żartem stoi pogarda dla ludzi starszych. Marszałek wyraził przy tym zaniepokojenie, że inni politycy nie potępili tego "żartu"



Zrodlo: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9264238&rfbawp=1191488041.723&ticaid=14950&_ticrsn=3

Centurion

2007-10-05, 00:26
no co, 90% elektoratu by stracili :P

Centurion

2007-10-05, 11:33
Przychodzi czerwony kapturek do babci i pyta :
- Babciu dlaczego masz takie wielkie oczy?
- Bo ***** od tygodnia szukam dowodu

;)

ei_yhtaan

2007-10-05, 14:46
Centek, szukaj dowodu babci, zeby czasem glosowac na PiS nie poszla :P no chyba ze glosuje cociazby na PO :P

Centurion

2007-10-05, 14:47
niestety, nie mam juz zadnej zyjacej babci :(

ei_yhtaan

2007-10-06, 02:20
same here... ale mozna poszukac jakiejs na ulicy i ja obrabowac :D :D :D

ka...........cc

2007-10-06, 11:45
Heh, dobre .... ale ja nie wiem gdzie babcia ma dokumenty :shock: :-D :lol:

Centurion

2007-10-06, 12:05
Hoho .. chyba chłopaka dorwało CBŚ

Cytat:

Autor akcji "Zabierz babci dowód" się wycofuje

Przestraszony wypowiedziami polityków, autor żartu "Zabierz babci dowód na wybory" wycofuje się ze swego pomysłu i deklaruje, że 21 października zawiezie swoją babcię na głosowanie - informuje "Życie Warszawy".

Słynne, rozsyłane po całym kraju SMS-ami, hasło "Uratuj Polskę. Zabierz babci dowód na wybory" - wymyślił podpisujący się inicjałami "jk", 27-letni informatyk. Po skrytykowaniu jego pomysłu przez premiera, jako "podnoszenie ręki na naród polski", dziś autor żartobliwej akcji nie jest już tak bojowy - zauważa stołeczna gazeta.

Hasło zostało źle zrozumiane. Chodziło mi tylko o to, żeby przed wyborami... porozmawiać z seniorami - mówi "Życiu Warszawy" internauta. W dniu wyborów zamierzam wsadzić swoją babcię i dziadka do samochodu i zawieźć ich do lokalu wyborczego - deklaruje wyraźnie przestraszony.

Więcej pisze w internecie: Akcja została zmanipulowana i przekształcona na "akcję przeciw PiS" i ich elektoratowi. Nie było to moim zamysłem w chwili publikowania. Również nie chciałem, aby akcja została wymierzona w słuchaczy Radia Maryja. Osobiście mam do o. Tadeusza wielki szacunek - odnotowuje "Życie Warszawy" wyznanie internauty. (PAP)



Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,9912,wid,9271213,wiadomosc.html?ticaid=14974

Evildoer

2007-10-06, 15:25
HOHO, wycykał się. Co ciekawe ostatnie notowania OBOP wskazują, że wśród wykształconej części społeczeństwa (tej po studiach) PiS ma niecałe 5% poparcia. To chyba o czymś świadczy. :->

LadyBergamoth

2007-10-06, 20:32
Centurion napisał/a:

Hoho .. chyba chłopaka dorwało CBŚ

Cytat:

Autor akcji "Zabierz babci dowód" się wycofuje

Przestraszony wypowiedziami polityków, autor żartu "Zabierz babci dowód na wybory" wycofuje się ze swego pomysłu i deklaruje, że 21 października zawiezie swoją babcię na głosowanie - informuje "Życie Warszawy".

Słynne, rozsyłane po całym kraju SMS-ami, hasło "Uratuj Polskę. Zabierz babci dowód na wybory" - wymyślił podpisujący się inicjałami "jk", 27-letni informatyk. Po skrytykowaniu jego pomysłu przez premiera, jako "podnoszenie ręki na naród polski", dziś autor żartobliwej akcji nie jest już tak bojowy - zauważa stołeczna gazeta.

Hasło zostało źle zrozumiane. Chodziło mi tylko o to, żeby przed wyborami... porozmawiać z seniorami - mówi "Życiu Warszawy" internauta. W dniu wyborów zamierzam wsadzić swoją babcię i dziadka do samochodu i zawieźć ich do lokalu wyborczego - deklaruje wyraźnie przestraszony.

Więcej pisze w internecie: Akcja została zmanipulowana i przekształcona na "akcję przeciw PiS" i ich elektoratowi. Nie było to moim zamysłem w chwili publikowania. Również nie chciałem, aby akcja została wymierzona w słuchaczy Radia Maryja. Osobiście mam do o. Tadeusza wielki szacunek - odnotowuje "Życie Warszawy" wyznanie internauty. (PAP)



Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,9912,wid,9271213,wiadomosc.html?ticaid=14974




i to sie k***a nazywa swoboda wypowiedzi.... :evil:

kroplowa

2012-06-19, 18:08
@up, co nie zmienia faktu, że jeśli istnieje coś takiego jak "wolność słowa" to tylko w internecie..

Starczy tego sarkazmu.. Jesteśmy w dupie..

Dz...........su

2012-06-19, 20:30
Gratuluję uzyskania Złotej Łopaty za wykopanie tematu sprzed 4,5 roku!

Michalexis

2012-08-20, 21:59
Dziadzie jak mogłeś odebrać mi przyjemność wręczenia nagrody dla górnika roku ? :D

.3lite

2012-08-26, 12:41
Ford'owska łopata, ładna.

arekwasko5

2012-09-11, 23:14
Nie po to są daty w komentarzach, żeby mieć je w dupie.