18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński kawał o smoku

BongMan • 2011-08-17, 13:59
Znajomy z Ukrainy mi opowiedział. Może być dla nas, Polaków, nieśmieszny, ale mi się podoba:

Pewną spokojną wioskę zaatakował zły dwugłowy smok. Od czasu do czasu kogoś zjadł lub coś spalił. Pewnego dnia zażądał dziewicy. Okazało się, że w wiosce mieszka tylko jedna dziewica, toteż smok szybko udał się do jej domu i zagroził, że jak mu się nie odda to spali jej dom i zje całą rodzinę. Ojciec poprosił smoka o czas do namysłu, smok się zgodził i odleciał, uprzednio oznajmiwszy, że wróci za tydzień. Tak się złożyło, że przez wioskę przejeżdżało trzech dzielnych bohaterów (takich z Ukraińskich bajek). Gdy usłyszeli o kłopotach ze smokiem, zaoferowali swoją pomoc. Minął tydzień, smok przyleciał.
- Gdzie moja dziewica? - spytał.
- Idź tam do stodoły, czeka już na ciebie. - odpadł jej ojciec.
Smok udał się do stodoły. Po chwili ze środka zaczęły dochodzić przeraźliwe jęki i nieludzkie wycie a ściany zaczęły się trząść. Ojciec dziewicy, zaciekawiony tymi odgłosami, postanowił zajrzeć do środka. Patrzy a tam jeden bohater trzyma smoka za jedną głowę, drugi za drugą a trzeci ładuje smoka w dupsko. Popatrzył facet z politowaniem i mówi:
- Oj smoku, gdybyś ty miał jedną głowę a dwie dupy, wtedy dopiero miałbyś przej***ne...

deniZ

2011-08-18, 08:25
Niesmieszne, bo u nas jedna 'glowa' poleciala pod Smolenskiem ;)

Macias17

2011-08-18, 13:37
jak dla mnie to coś pomiędzy żartem a sucharem

Francysl

2011-08-18, 14:03
to już nie suchar tylko wiocha xd

toiman

2011-08-18, 15:50
@up, wiochą to się robią posty o wiosce i o sucharach, pustyniach itp.
A co do kawału, to tych 3 dzielnych bohaterów to pan K., O. Dyrektor i D. Tłusk ?
Kaczyński z O. dyrektorem trzymają, a Tusk korzysta :)

Francysl

2011-08-18, 15:51
toiman napisał/a:

@up, wiochą to się robią posty o wiosce i o sucharach, pustyniach itp.
A co do kawału, to tych 3 dzielnych bohaterów to pan K., O. Dyrektor i D. Tłusk ?
Kaczyński z O. dyrektorem trzymają, a Tusk korzysta :)




[...]I podnosi vat.

borisklinga

2011-08-18, 16:26
fajna sciema z tym "ukrainskim kolegom" to jakas nowa ymuwka na suchary?

toiman

2011-08-18, 16:28
@up "kolegom", "ymuwka" chodziło Ci o wymówka ? weź się kurna za naukę a nie sadola zanieczyszczasz :)

WaW

2011-08-18, 16:39
U nas nie śmieszny bo u nas już smoki wyginęły, a tam mają dalej...

kfas

2011-08-18, 17:27
głupki,kiedy smok wytoczył roszczenia,mógł ktoś dokonać defloracji i po zawodach

malibu2

2011-08-18, 22:43
deniZ napisał/a:

Niesmieszne, bo u nas jedna 'glowa' poleciala pod Smolenskiem ;)



I u nas rolę smoczej dupy gra cały naród...

ziuny

2011-08-20, 11:10
znajomy może fajki załatwić?