18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ukraina

Siniter • 2014-02-19, 20:30
Ilu ukraińców z Majdanu straciło już życie ?
-
-
-
-
-
-
-
-
A kogo to k***a obchodzi :roll:

Ronin026

2014-02-19, 20:40
U nas potrzeba takiego Majdanu.
Zrozumiesz to jak mamusia przestanie ci obiadki gotować i będziesz zapie**alał za 800 zł na miesiąc.

L2b

2014-02-19, 20:44
-Ilu pojebów dało zj***nego suchara o "Ukraińcach z Majdanu" na Sadistica??

- o jednego za dużo !!



...mam nadzieje że się podoba, w końcu na twoim poziomie !

Magsurf

2014-02-19, 21:08
@wszyscy up
To siedźcie dalej z popkornem oglądając transmisje na żywo z majdanu. Gówno kogo obchodzi majdan i ukraińcy. Jestem w Polsce i Polską się przejmować będę a nie k***a ukraińcami. niech się ch*je zabijają. Zasłużyli sobie.

kickyourheadoff

2014-02-19, 21:43
@up

gdy przypomnę sobie o wspomnieniach tych co przeżyli pogromy na Wołyniu myślę dokładnie to samo

staffior

2014-02-19, 22:00
Ronin026 napisał/a:

U nas potrzeba takiego Majdanu.
Zrozumiesz to jak mamusia przestanie ci obiadki gotować i będziesz zapie**alał za 800 zł na miesiąc.




hahaha Ronin026 zapie**ala za 800 pln na miesiąc hahahaha

go...........et

2014-02-19, 22:47
Ronin026 napisał/a:

U nas potrzeba takiego Majdanu.
Zrozumiesz to jak mamusia przestanie ci obiadki gotować i będziesz zapie**alał za 800 zł na miesiąc.



Jak za mało synku zarabiasz to naucz się czegoś k***a przydatnego i zmień pracę. Wykorzystaj ten czas - zamiast pisania postów jaki to biedny nie jesteś i że zarabiasz miesięcznie tyle co pierwszy lepszy specjalista w kilka dni, WEŹ SIĘ k***A DO ROBOTY!

irish

2014-02-19, 22:50
ale musisz mieć ch*jowe życie :(

rolerek

2014-02-19, 22:52
Euroukraińcy z Majdanu po dojściu do władzy pierwszą rzeczą jaką zrobią to postawią sobie na cmentarzu Orląt Lwowskich McDolana...

Będzie to samo co z naszą mniejszością na Litwie.

lajtek12

2014-02-19, 22:53
jebac scierwo z ukrainy dziadek mi mówił ze tam sa k***y i nie lubia polaków xD

btw zbieramy armie i odbijamy nasz j***ny lwów ?!

Parzo

2014-02-19, 22:55
Dokładnie to 26 ofiar śmiertelnych było koło godziny 16 czasu Polskiego :)
Ps nie potrzeba nam majdanu, potrzeba nam strajków jak w niemczech :) Już tłumacze! pie**olić robote nie przychodzić nie robić nic i srać na wszystko i czekać aż zwiększą pensje, chociaż Polska to nie niemcy i u nas to pewnie nic by nie zmieniło...

petru23

2014-02-19, 22:56
Magsurf napisał/a:

@wszyscy up
To siedźcie dalej z popkornem oglądając transmisje na żywo z majdanu. Gówno kogo obchodzi majdan i ukraińcy. Jestem w Polsce i Polską się przejmować będę a nie k***a ukraińcami. niech się ch*je zabijają. Zasłużyli sobie.



kickyourheadoff napisał/a:

@up

gdy przypomnę sobie o wspomnieniach tych co przeżyli pogromy na Wołyniu myślę dokładnie to samo



To jak już dorośniecie intelektualnie, to uświadomicie sobie, że Polska nie jest odosobnioną wyspą na środku oceanu i sytuacja polityczna krajów sąsiadujących, w szczególności tych które mają znaczący wpływ na nasza gospodarkę (eksport) ma znaczenie. I to ogromne. Także moi milu patrioci, kwestia Ukrainy jest dla Polski bardzo ważna, no ale Wam przeciez nie trzeba tłumaczyć...

btw, Polski eksport do Ukrainy wyniósł w 2013r. 2166,9 mln USD. Jakieś wnioski?

Prze-moc

2014-02-19, 23:01
My Polacy mielismy solidarnosc i powstania , gineliśmy za wolność , ginęliśmy w słusznej sprawie .
Oni giną za swoją wolność walczą o swoje racje i prawa .
A ty powinieneś pomyśleć lub zamknąc dupe jak to pierwsze nie wychodzi.
Przełącz na carton network jak wiadomości o ludziach walczacych o wolność cie przytłaczają .

zippo

2014-02-19, 23:20
a wy cebulaki dalej spinacie dupe o wolyn, hahaha po prostu nie moge uwierzyc w wasz debilizm checie sie mscic na pokoleniu, ktore nie widzialo wojny na oczy.. zapewniam was ze polacy rowniez gwalcili i mordowali, ale ta czesc historii zostala pominieta po naszej stronie barykady. zrobili wam z mozgu papke, a wy wierzycie, ze polacy to jedyny sprawiedliwy narod na swiecie, dorosnijcie