18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Ukradł" wirtualną zbroję. Grozi poprawczak Metin2

AndreVeld • 2013-03-05, 08:45


haa nire ujebie

Wariat69

2013-03-05, 20:29
Złodziej to k***a złodziej niema prawa tknąć czegoś co jest nie jego choćby miało to zgnić, zardzewieć, zginąć w wirtualnym świecie czy ulec autodestrukcji. Obojętnie co Ci zapie**olą to k***a powinno być karane i ch*j... Szkoda, że obywatele nie traktują swoich pieniędzy jak te j***ne zbroje w tych pie**olonych grach.

p33r

2013-03-05, 21:07
Nie wiem, może coś pomieszałem ale czy przypadkiem w regulaminach wielu gier nie ma punktu na temat tego, że konto należy do twórców gry czy coś w ten deseń? Czyli konto > postać > zbroja > własność twórców?

Edit.

A. Własność intelektualna. Wszelkie prawa i tytuły w stosunku do Własności i całej jej zawartości (w tym, lecz nie wyłącznie Kont Użytkowników, kod komputerowy, tytuły, obiekty, artefakty, postacie(...)należą do Riot Games lub jego licencjodawców.

/\ Regulamin lol'a

Więc jak jeden drugiego mógł okraść z czegos co nie należy do niego?

Roszp

2013-03-05, 21:18
Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale takie gry są dobrym źródłem utrzymania. Sam ostatnio sprzedałem głupi przedmiot w Diablo 3 i zainkasowałem za niego 46 euro.

mayday1707

2013-03-05, 21:20
sauerps napisał/a:

jak zawsze ambitne newsy w tvn



Taki żeś mądry jest a jak zapie**olą Tobie konto na sadolu to będziesz płakał jak małe dziecko bo Twoja reputacja (czytaj ilość piw) przepadła.
Powiedzmy sobie szczerze. Nadszedł już czas na karanie takich występków a news uważam za jak najbardziej zasadny i wole słuchać takich wiadomości niż tego co dzieje się w kurniku na Wiejskiej.

Kasuczi

2013-03-05, 21:38
k***a, gdyby w DayZ czepiali sie o takie rzeczy juz bym siedział

n1troo

2013-03-05, 22:57
pieniądze też są wirtualne nie mają pokrycia w złocie:)

pomaranczowy4

2013-03-05, 23:25
powinni obu dla pełnego wyjaśnienia zbadać dyski twarde, pewnie i jeden i drugi by tego pożałował.

ch...........07

2013-03-05, 23:52
Dla miłośników TVNu taka sprawa jest bardzo ważna...
No już lepszej parodii telewizji i dziennikarstwa dawno nie widziałem.
Dla mnie to jest szok!

McMenel

2013-03-06, 07:09
p33r napisał/a:

Nie wiem, może coś pomieszałem ale czy przypadkiem w regulaminach wielu gier nie ma punktu na temat tego, że konto należy do twórców gry czy coś w ten deseń? Czyli konto > postać > zbroja > własność twórców?

Edit.

A. Własność intelektualna. Wszelkie prawa i tytuły w stosunku do Własności i całej jej zawartości (w tym, lecz nie wyłącznie Kont Użytkowników, kod komputerowy, tytuły, obiekty, artefakty, postacie(...)należą do Riot Games lub jego licencjodawców.

/\ Regulamin lol'a

Więc jak jeden drugiego mógł okraść z czegos co nie należy do niego?



Zależy od gry i od systemu przyznawania przedmiotów.W lol nie masz takiego lootu jak w takim wow czy diablo. Gdzie naprawdę cenne rzeczy dropią a nie są w sklepie.

Psilocke

2013-03-06, 12:20
@ p33r
Niestety jak zwykle prawo nie nadąża za rozwojem technicznym. Tak na dobrą sprawę to firmy komputerowe mają tu praktycznie pełną samowolkę i nic im nie można zrobić. Grasz X czasu, firma z powodu widzimisię kogoś zbanuje Ci konto (zakładam niewinność użytkownika) i nic z tym nie możesz zrobić bo to ich.
Załóżmy jednak hipotetyczną sytuację.
Pracuję przy kopaniu rowów. Łopata, ubranie etc należą do pracodawcy. Podczas kopania w pracy znajduję w ziemi coś cennego. Do kogo to należy? Do mnie czyli znalazcy czy do pracodawcy bo udostępnił mi środki?
W Polsce niestety nawet moja działka jest moja tylko do 30 cm wgłąb. Jak znajdę coś dalej to jest państwowe i mam oddać.
W (głupiej dla mnie) Ameryce jak coś wygrzebiesz z ziemi to jest to twoje. Trzeba co prawda uiścić podatek od czegoś tam ale jest to twoja własność.
Prawo tak na dobrą sprawę kładzie lachę na informatyzację. Wartości i przedmioty wirtualne traktuje się po macoszemu i niech jakoś to będzie. Nie wiem jak ma to współgrać z ciśnieniem na informatyzację kraju. Co będzie jak nasz kraj do tego dojdzie?