18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Udana impreza

CrazyEdek • 2013-07-27, 09:36
pewnej dziewczyny


tranzystor

2013-07-29, 17:39
mattt666 napisał/a:

Kuźwa jem śniadanie aż tu nagle laska rzyga na filmiku... uff na szczęście nie ruszyło mnie to nic



Prawdziwy twardziel z Ciebie! Tymbardziej, że jesz śniadanie o godz. 10.

Dzyzys

2013-07-29, 18:14
sylwia2404 napisał/a:

Udana impreza?Co za patologia :ks_homer: Do tego niezłych ma znajomych, nagrywają jak wymiotuje i wrzucają do sieci.Takich ze świecą szukać :roll:


Na końcu ją przelecą :P Zresztą na końcu filmiku gościu ją pewnie do łóżka niesie :D

PTX

2013-07-29, 18:17
Nie ogarniam tej mody, wrzucania filmików naj***nych znajomych do neta. Na szczęście obracam się w towarzystwie sprawdzonych znajomych i ostatnio jak zdarzyło mi się przedobrzyć na imprezie, zezgonowowac i zarzygac samochod kolezanki( czesto mi sie to nie zdarza). To nie dość że moi kumple posprzątali jej samochód to jeden mnie przenocował u siebie i kryl mnie przed moją dziewczyną, a na drugi dzień po za śmianiem się z tego i docinaniem mi nie pojawił się żaden filmik, ani zdjęcia na necie.

wiadomo, że każdemu zdarzy się naj***ć raz na jakiś czas, a ludzie którzy to wrzucają to ch*je, a nie znajomi

wojtek95do

2013-07-29, 18:37
Jakim cudem można się do takiego stanu doprowadzic?

Panich

2013-07-29, 19:02
i dobrze, przynajmniej sie oduczy robić z siebie szmate przez ten wstyd który jej zrobili.

mn...........ul

2013-07-29, 20:06
Hrodgar napisał/a:



sylwia2404 napisał/a:

Udana impreza?Co za patologia :ks_homer: Do tego niezłych ma znajomych, nagrywają jak wymiotuje i wrzucają do sieci.Takich ze świecą szukać :roll:



Zgadzam się, od siebie dodam tylko ze mówcie sobie co chcecie, ale obecnie następuje gwałtowny upadek moralny ludzi, zero wartości, żadnych hamulców czy wyobraźni. Pogoń za sławą w grupie, upodlanie się dla poklasków osób które i tak mają nas w dupie, strach pomyśleć jak będą żyły nasze dzieci.



Przepraszam, ale na ch*j prowadzić jakieś dziwne dywagacje, nie podobają się rzygi, to zapraszam na kwejka, lub wycieczka przechodzi do kolejnego filmiku...
Mnie akurat to bawi, bo 'pić to trzeba umić'. :D

Jak to kiedyś powiedział znajomy : "Rzygi... najlepsza antykoncepcja !" :D

tranzystor napisał/a:



Prawdziwy twardziel z Ciebie! Tymbardziej, że jesz śniadanie o godz. 10.



Dziś zjadłem o 14, to jestem megatwardy ? :O

alanbdf

2013-07-29, 22:08
ale bigos :amused:

zypon

2013-07-29, 23:05
Co za zwierzęta. Nie wiem jak u was, ale w moich stronach jeśli pacjent podczas degustacji grupowej odczuwa mdłości to wstaje, zlany zimnymi potami i blady jak ściana poprawia fryzurę i grzecznie oznajmia: przepraszam państwa, muszę udać się do toalety - skąd nie wychodzi dopóki się nie zerzyga i nie dojdzie do siebie. Ewentualnie pijąc z najlepszymi kumplami może być bardziej dosłowny i powiedzieć: panowie! Będę rzygał! torujcie drogę do klopa !

szaklowski

2013-07-29, 23:41
Księżniczka k***a jego mać !

chujciwcycki

2013-07-30, 15:24
sylwia2404 napisał/a:

Udana impreza?Co za patologia :ks_homer: Do tego niezłych ma znajomych, nagrywają jak wymiotuje i wrzucają do sieci.Takich ze świecą szukać :roll:


pie**olisz farmazony sam byś jej ku*asa do ryja pchał patrz jak fajnie pluje.