18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ucieczka z radiowozu

bombardiero • 2011-06-06, 18:17
Szybka akcja na olsztyńskiej starówce.

No i happy end tej akcji

zielinskigr

2011-06-08, 00:52
AdiX, usiądź sobie, wyluzuj się i powiedz wszystkim, skąd w tobie tyle agresji i takich negatywnych emocji. Nie wiń policjantów, że chcą sobie do pensji dorobić, bo pieniądz w naszym systemie ekonomicznym jest ważny czesto na równi z zyciem. Wiń prawo, że zakazało ci pić piwko w miejscu publicznym. Dura lux, sed lux. Więc póki żyjesz w kraju, w którym picie piwka pod chmurką jest sankcjonowane, to wiesz i rozumiesz, i zdajesz sobie sprawę i jesteś świadom, że jak pracownik organów ścigania i egzekwowania prawa złapie cie na jego łamaniu, to tylko jego dobra wola może cie uchronić przed zapisaną w prawie karą pieniężną, wynoszącą nawet tego stówaka. A wierz mi, a może i sam to wiesz, że gdy jestes pracownikiem, i za swoją pracę dostajesz pieniądze, a te pieniądze pozwolą realizować marzenia twoje, i twoim najbliższym, a czasem nawet nie chodzi o realizacje marzeń, a o zwykłe przeżycie, to pokusa, by nie wykonać pracy i nie pobrać wynagrodzenia za nią zwyczajnie spada do 0, odwrotnie proporcjonalnie do pokusy wzięcia nie 50 zł mandatu, a 100, a gdy koleś cię zwyzywa to dołożenie mu drugiej za znieważenie. Mieć 200 zł (wiem że tylko jakiś procent idzie, albo że muszą mieć wyrobione statystyki, że iluś tam dziennie/tyg/miesięcznie spisali i wystawili mandat) a nie mieć, gdy chodzi o wyżywienie bliskich to pokusa, której niewielu jest w stanie się oprzec. Sam oceń, czy to idioci, oportuniści, czy może zwykli ludzie tacy jak ty czy ja, którzy chcą po prostu wiązać koniec z końcem

niemamocnych

2011-06-08, 02:06
Ale to są bar*ny:) Ze w ogóle pozwolili mu dojść do auta:) Ale fakt przypie***ją się do tych co spokojnie stoją. Jak widzą grupy 15 osobowe to znikają szybciej niż bakterie polane domestosem:) Żal i śmiech to tylko potwierdza jakich inteligentów przyjmują do policji. Ale powiem wam, że widok jak biegnie w tych kamaszach:) bezcenne:P pozdrawiam

Dodam tylko jedno, Zielińskigr miło poczytać jak tłumaczysz kolegów :) I powiem Ci szczerze: Jak chcą dorobić to niech znajdą sobie dodatkowa robotę a nie żerują na nas! Nasze podatki idą na nich, tak delikatnie Ci przypomnę :)

A jak chcą realizować marzenia to niech idą do x-factor:)

Twoja wypowiedź to same stwierdzenia, tylko gdybasz nic nie wnosząc do wątku. Używasz stwierdzeń: pokusa, statystyka. Napisałeś tyle zdań, a są w nich tylko przypuszczenia. A na końcu zadajesz pytanie?! Twój wątek nic nie wnosi. Sorki ale budowa zdań bardzo słaba i nie daje do myślenia. A z tego co widzę, chciałeś aby takie było przesłanie. Miało być głębokie a wyszło płytkie- jak woda w brodziku [...]

wexors

2011-06-08, 03:01
HavoK napisał/a:

@up

Jeśli masz faktycznie takich funkcjonariuszy w mieście, o nie zazdroszczę. U mnie się sporo zmieniło, kiedy przyszli nowi. Owszem, jak się o 3 nad ranem ciula przez miasto np. na CPN po fajki to zatrzymają się, ale z reguły spytają czy wszystko ok i tyle. No, czasami spiszą, jeśli jakieś barany wcześniej na mieście syf zrobiły, śmietniki powypie**alali i tyle. Zresztą ci młodzi są w porządku, nieraz przymknęli oko na picie piwka w parku.



moi też są w porządku :D za picie się nie przyczepiają, w nocy wylegitymują , a raz nawet podrzucili jak wracałem do domu o 3 nad ranem. Widac są fajni ale są i sk***ysyny ale żeby tak zaraz wszsytkich szufladkować to tak nie po Bożemu :P

Yellowhammer

2011-06-08, 11:36
To że jak mnie opie**olą albo pobiją to zadzwonie na policję, powoduje że nie mam prawa wypowiadać się o nich krytycznie?
Prawda jest taka że do policji idą ludzie z nadszarpniętym ego żeby sobie za pomocą munduru te ego podreperować.
Straż Miejska to jeszcze gorzej bo to niespełnieni policjanci a na filmiku widać zestawienie Policja + SM bo w takim zestawieniu patrolują olsztyńską starówkę.
Nie jestem kibolem, punkiem, skinem a skutecznie policjanci zapracowali sobie u mnie na moją negatywną opinię. Prywatnie też poznałem paru policjantów. To nie jest tak że jeden na 10 w policji to pojeb i psuje renomę. 1 na 10 jak nie więcej to w tej policji jest normalny.
Dla mnie to niedowartościowani goście któzy chcą poczuć się pewnie i myślą że mundur już im to zapewni, prywatnie lubiący robić szum wokół siebie i na kazdym kroku udowadniać jaki to on nie jest zajebisty.
Jak komuś naprawdę zależy na pomaganiu to idzie do straży, zostaje lekarzem lub ratownikiem. Jak ktoś lubi broń i chce sobie postrzelać to idzie do armi.
a jak ktoś chce być zajebisty pan władza to idzie do psiarni.
Rozmawiałem kiedyś z psychologiem który zajmuje się psychologią pracy i służbami mundurowymi, powiedział wprost, tam nie ma normalnych ludzi, po 5 latach służby mało kto przeszadłby testy psychologiczne które zdają przy przyjęciu.

zielinskigr

2011-06-08, 18:19
niemamocnych, zarzucasz mi gdybanie, a tak naprawdę sam nie znasz ani jednej z tych osób, które wzięły udział w filmiku. Jak 99/100% tu komentujących. I skoro mogą się wypowiadać osoby, które sądzą że to spoko, jak robisz ludzi wykonujących swoją pracę w konia, to mogą się też wypowiedzieć osoby, które uważają, że to system jest zły, a nie ludzie, którzy z takich czy innych względów muszą się dostosować i w nim funkcjonować. A system jest taki, że ty płacisz podatki na utrzymanie ludzi, z których wielu jest chciwcami i kretynami, a z drugiej strony część z tych policjantów, którzy są i nie są chciwi i pazerni, ma czasem okazję zrobić coś dobrego, pomóc komuś, obronić słabszego, narazić własne życie, często za marne grosze z tych podatków, które płacisz bo większość i tak sobie wezmą przełożeni, w tym ludzie na ktorych głosujesz. Demokracja. Kij ma dwa końce, pozdro

Darksaider

2011-06-08, 23:01
Naprawdę większych bajek to ja w życiu nie słyszałem, prawda jest taka, że są ludzie i parapety i takowych masz wszędzie, w mniejszej, większej proporcji. Jakiekolwiek próby racjonalizowania jaka policja jest okropna, to nic innego jak infantylna gimnazjada... Za darmo nic nie ma, a historie z osiedla od kolegów, funta kłaków nie są warte. Każdemu siada psycha nawet od pracy na frezarce i na starość tak czy siak staje się piernikiem. Wielcy filozofowie wiejscy się k***a znaleźli...

rrrime

2011-06-09, 17:35
Michalluss napisał/a:

jacy wy wszyscy zaciekli przeciwnicy policji jestescie załosni i beznadziejni. jak nic debile nie zrobicie policja nic nie zrobi wam.A policjantom wspólczuje ze muszą miec do czynienia z takim g****m na codzien, i jeszcze rece sobie badziac w takim szambie.



To mnie rozśmieszyłeś teraz :mrgreen: :lol:

niemamocnych

2011-06-09, 19:29
zielińskigr, powiem Ci że twoja odpowiedz którą nazywasz kijem nie umywa się do mojej wypowiedzi. Jeszcze przytaczasz moje słowa:P żałosny jesteś :) Chciałeś się odegrać głaszcząc psy po głowie! Nie wyszło :) pie**ol*sz o systemie a sam go nie znasz:) to jest w Tobie najlepsze, że każda Twoja odpowiedz to kolejny chlam. Jak piszesz jeszcze gdzieś komentarze to pochwal się mamy z kumplami niezłą polewkę z Ciebie:)

zielinskigr to kolejna rasa psów 2011:) broń kolegów, broń, grzeczna psinka grzeczna:))
pozdro

policja

2011-06-11, 15:12
Uważajcie oni są wśród nas
zielinskigr..pie**olISZ

Congrim

2011-06-12, 13:45
Olsztyn oczywiście...

zielinskigr

2011-06-15, 09:21
niemamocnych, zgadzam się, nic się nie umywa do głupoty jaką sobą reprezentujesz :) a polewka i jakieś biedne docinki o psach to już naprawdę riposty najwyższych lotów podłapane na korytarzu w podstawówce. Pochwal się gdzie jeszcze walisz takie komentarze, mamy z kolegami niezłą polewkę z ciebie :)