18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka z radiowozu

bombardiero • 2011-06-06, 18:17
Szybka akcja na olsztyńskiej starówce.

No i happy end tej akcji

Max3nium

2011-06-07, 13:54
Chyba nie zorientowaliby się tak prędko gdyby nie babka na pierwszym filmiku. Gdy kumpel otworzył drzwi, ta w białym zaraz krzyknęła "Proszę pana!" :-?

mi...........sz

2011-06-07, 14:58
polowa z Was tu ma ladnie naj***ne w glowach. Napinacze postury kulturystow z Dachau, ktorzy to leca na policje jak im postac w Tibii okradna albo rower buchna spod bloku, gdy tylko znajda sie na anonimowym forum albo ze swoimi jp-kumplami to od razu 'jebia psy na stopro'. Zycze Wam wszystkim miesiaca anarchii i totalnego bezprawia, to bedziecie obszczani ze strachu siedziec na dupach w domu. Jak koles byl niewinny to po cholere jasna sp***alal? Policja nie ma 100%-towej skutecznosci, ani nie jest nieomylna, ale pomylki nie stanowia 50, 20 ani tez 10% interwencji, a to ze dostal jeden z drugim po grzbiecie pala jak byl cwany, to tylko jego wina. Flames start here: \/

Marian Paździoch

2011-06-07, 15:13
A ty jesteś prze ch*j kozak który potrafi zrobić psychoanalizę przez neta. :kupa:

wiater

2011-06-07, 15:29
sp***alał, to mu się należała gleba. Proste. Jakby nic nie miał na sumieniu to pewnie by nie sp***alał.
Czy jesteście ograniczeni?
Żyjemy w kraju w jakim żyjemy, przepisy są jakie są i każdy ma chyba świadomość, że za ich złamanie grożą konsekwencje?
To jak mój ulubiony temat dotyczący j***nia na fotoradary.

Co do filmiku, to albo koleś się wyj***ł i go złapali, albo ktoś im pomógł, albo ten biegnący za nim policjant to superglina ;p

Marian Paździoch

2011-06-07, 15:32
Widac, że ten co biegł to jakiś młody policjant a oni są w miarę sprawni fizycznie. Tamten pewnie całe życie jarał szlugi więc po góra kilkuset metrach musiał się zmęczyć.
I przepisy przepisami, ale większość ludzi wie jak policjanci je naginają.

domieszka

2011-06-07, 15:34
Dajcie siana policji. Lepiej spójrzcie na siebie, tylko gadacie co byście jej zrobili, ale jakoś nie słyszałem, żeby ktoś napadł na policjanta.

Do tego koleś który powiedział, że dostał ten mandat.... olsztyn 30tys... 100 policjantow.... blagam tak popularnosci nie narobisz, gdybys chociaz łaskawie sprawdził w wikipedii... . Smutne

Tak sie przypadkiem składa, że znam paru policjantów i zawsze powtarzają to samo, jak jadą na interwencje to jest 15 chłopa którzy krzyczą zeby bic 2 policjantow... jak zostanie juz tylko 1 w radiowozie to nierzadko robi w majty. Blagam Ci co trafili do suki, zwykle bajki opowiadaja kumplom jak to twardzi byli, a tak uwierzcie, ze szybciutko wymiekaja. Z waszego JP na 100% po kilku chwilach zostaje juz tylko Jestem Przerazony na 100%

Tyle razy mnie policja łapała na piciu w miejscach publicznych i jakoś nigdy mandatu nie dostałem, proponuje troche godności i kultury, a wszystko da sie zalatwic. Za to mandatow za jazde mam od cholery, ale tez nie placze.

Niestety brak wyksztalcenia, marne perspektywy, frustracja, zyciowe nieudacznictwo i mamy gotowy materiał na ludzi ktorym wszystko wszedzie przeszkadza...

Mi zreszta tez cos przeszkadza, choc nie jestem frustratem tepe lyse lby ktore mnie straszyly nieraz jak wracalem z imprez, albo jak wyrywalem dziewczyny, a oni jarali sie kolejna wymyslona opowiastka kumpla. Nie kazdemu sie w zyciu udaje, nie kazdy jest bystry, czy ma troche kultury, nie kazdy ma dobra prace, czy samochod, nie kazdy kocha to co robi, ale moglibyscie sobie dac spokoj z tymi wojenkami.

Wiekszosc z nas mialaby inne z gola historie do opowiedzenia, watpie czy bardziej pozytywne, gdyby nie bylo policji. A prawo jest restrykcyjne głownie dla tych baranow, ktorzy nie maja zadnej fantazji jak robic by nie dac sie zlapac... albo przynajmniej zminimalizowac koszty. ...

halskiii

2011-06-07, 17:16
Cytat:

Do tego koleś który powiedział, że dostał ten mandat.... olsztyn 30tys... 100 policjantow.... blagam tak popularnosci nie narobisz, gdybys chociaz łaskawie sprawdził w wikipedii... . Smutne



fakt smutne... kłania sie czytanie ze zrozumieniem bo zdaje sie ,że kolega pisał o swoim rodzinnym mieście czyt.Polkowicach

SilesianHunter

2011-06-07, 18:21
Wszyscy się jebiecie po tym forum a żaden nazwiskiem się nie podpisze i nie zaprosi adwersarza, a wieczna dyskusja jaka jest policja w Polsce powoduje już srakę. Gówniany słowotok wam wyszedł i tyle. Policja w Polsce działa źle, jeżeli nie bardzo źle. Jest to powód do krytyki ale nie do bezmyślnego j***nia i rzucania się z nożem na kolesia który chce wykonywać swoją pracę.

Co do filmiku, jakby sp***olił i nie zostałby złapany ponownie miałby ode mnie piwo, a tak tylko powiem, że próbować zawsze można. Brawo dla kumpla za odwagę w pomocy (pomoc w ucieczce jest karana).

szymon014

2011-06-07, 18:36
Jak wam tak bardzo policja przeszkadza to możecie się wynieść do Somalii. Tam nie ma policji, rządu też więc teoretyczne wszyscy powinni być szczęśliwi i na nic nie narzekać. Polecam spróbować tym wszystkim, którzy tak narzekają na policje.

MurzynskiePento

2011-06-07, 19:15
A ja was pie**ole!! Owszem psy może są w niektórych przypadkach potrzebne choć w niewielu. Przykład - zaj***li mi rower - stwierdzili że za mała szkodliwość i "spróbują" znaleźć dalej sami se odpowiedzcie czy spróbowali... następny przykład zaj***li mi telefon - i co?? ch*j i to samo!! Dziadostwo pie**olone i tyle od tamtej pory jak mi coś zginęło albo mi skradziono to po prostu tak się stało i ch*j i tak nie było sensu iść na psiarnie.
W wieku 13 lat wypiłem może ze 3/4 browara wieczorem jak szedłem z kumplami k***y zajechały nam drogę i wj***li nas do suki pokroili wszystko z kieszeni itd. jadąc na komendę gadaliśmy z kumplami, jeden z psów coś pie**olił żeby nie gadać (wyj***ne w niego) w ten wyj***ł mi 2 płaskie (miałem 13 lat) i poczułem czarującą woń alkoholu od niego. było tak - z najmłodszego zrobili frajera i kierowce a 2 starszych było naj***nych i szczęśliwych, co o tym powiecie przyzwoitki policjantów?? :ok:
Kilka miesięcy temu zajechali na osiedle, piliśmy browar zajechali, kazali posprzątać butle i wypie**alać. Dwóch ziomków zapytało się czy mogą się z nimi przejechać. powiedzieli że tak i co?? - wywieźli ich na dołek rozebrali do naga wylali na nich wiadro wody dali szmatę i powiedzieli że jak będzie sucho to odzyskają gacie... i przy okazji jeszcze wpie**ol dostali ostro, to jest k***a PATO a nie policja!!!
j***ć Psy :wytrysk:
ps. słucham firmy i dziarę też mam, a jak komuś nie pasuje to niech w makaron obrośnie ELO

mafjozo

2011-06-07, 20:20
pptomek napisał/a:

Te wszystkie barany od JP czy innego gowna. Nie tolerujecie policji? Ok. Jak ktos pobije, okradnie czy zabije wam matke albo ojca to do kogo pojdziecie? Do kolegow z osiedla?


a dlaczego by nie do ziomkow z osiedla? chyba chcesz miec jakies materialy na harda jak sie zemsci ktos za smierc matki =)

spirito

2011-06-07, 20:27
DanielMarley napisał/a:

bo to prowadzi tylko do ciemnoty




skoncz najpierw szkole i naucz sie stawiac przecinki, ok?

pozdrowienia od ciemnej strony

NieWeszles

2011-06-07, 21:08
Przecież i tak już zapewne mieli dane, to po ch*j się podniecacie...

AdiX

2011-06-07, 21:11
wexors napisał/a:



było nie rżnąć kozaka i nie sp***alać, to by Ci tylko kazali schować butelki, poszli by i byś sobie mogł dalej spokojnie pić. I przepraszam bardzo ale czy ty jesteś naprawdę tak naiwny i wierzysz że ktoś w budżetówce solidnie się przykłada do wykonywanej pracy ?

ja mam nowe hasło JL- j***ć Lekarzy bo jak 4 godziny czekałem ze złamaną ręka w przychodni to mnie już ch*j strzelał
albo JPP- j***ć Pocztę Polską sk***ysyny nigdy paczki do domu nie przyniosą tylko awizo wrzucą
albo jeszcze inne JPZZ - j***ć Panią Z ZUSu ze k***a ganiają 30 razy z jednym pieprzonym pitem

sory, ale jak widać wszędzie nic nie robią



Nie rżnąć kozaka? Ty chyba nie wiesz jakie ja mam k***y w mieście.(jeden jedyny raz trafiłem na 2 porządnych, starzy wyjadacze, to wyj***ne mieli)... Ci kolesie potrafiąw środku nocy wpie**olić stówę, za spożywanie w największych zakamarkach parku, gdzie nikt nie jest naj***ny, cicho, syfu nie ma, bo wszystko w śmietnikach, nawet naplute k***a na chodniku nie jest.
I przyjdzie Ci taka k***a małą, ledwo po szkółce policyjnej- szczur, 160cm wzrostu, 70 kg w pełnym umundurowaniu i zaczyna ci paragrafami napie**alać jak z karabinu. Jeszcze Ci beszczelnie na "ty" mówi. Jak mam 2m wzrostu i prawie 120 kg wagi , to bym mu 1 pie**olnięciem łeb z kręgosłupem wyrwał, a koleś jest tego świadom i stoi i pie**oli. Kiedyś zajebię jakiś patrol.

HavoK

2011-06-07, 23:33
@up

Jeśli masz faktycznie takich funkcjonariuszy w mieście, o nie zazdroszczę. U mnie się sporo zmieniło, kiedy przyszli nowi. Owszem, jak się o 3 nad ranem ciula przez miasto np. na CPN po fajki to zatrzymają się, ale z reguły spytają czy wszystko ok i tyle. No, czasami spiszą, jeśli jakieś barany wcześniej na mieście syf zrobiły, śmietniki powypie**alali i tyle. Zresztą ci młodzi są w porządku, nieraz przymknęli oko na picie piwka w parku.