18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na S3...

krzyks • 2017-03-22, 11:21
...takie się dzieją rzeczy :kawa:



Ty.. a może to BOR jechał :krejzi:

spoiler

1.Michal

2017-03-22, 11:26
W takiej sytuacji bezpieczniej chyba jechać pasem awaryjnym

nowynick

2017-03-22, 11:32
Ja rozumiem, że jeden radiowóz go gonił, ale wysyłać tam całą kolumnę pod prąd zapie**alającą zamiast zadzwonić do sąsiedniego komisariatu żeby zablokowali drogę 10 km dalej oraz ew. przy najbliższym zjeździe?

Już nie pomnę, że mogli wywołać ciężarówki przez CB z prośbą o zablokowanie drogi... Inteligencją to się nasze służby tym razem nie wykazały...

mygyry

2017-03-22, 11:46
Rozumiem, że celowali w głowę a oponę trafili przypadkowo...

andrzejrobert75

2017-03-22, 12:10
może na ostatnie narty w tym roku Pierwszy DługoPIS jechał

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-22, 12:33
nowynick napisał/a:

Ja rozumiem, że jeden radiowóz go gonił, ale wysyłać tam całą kolumnę pod prąd zapie**alającą


Aż dziwne, że za tą kolumną nie jechała k***a na dziku.

nowynick

2017-03-22, 13:11
wraca sobie... powiedzmy Lisiewicz ;) z inspekcji garnizonu w Pcimiu Dolnym, znudzony jest jak cholera (niby fajna ta baza, rakiety nawet jakieś mieli, ale jako, że nasz bohater jest specjalistą od Paracetamolu to wolał nic nie dotykać... no może nie licząc pani sierżant). Postanowił się poczuć niczym Kubica i rzucił do funkcjonariusza BOR - spadaj ja prowadzę! No ok BORowiec i tak był lekko nietrzeźwy to nie protestował. Ruszyli...

Wloką się niemiłosiernie 180 km/h. Lisiewicz wk***iony wyprzedza w końcu kolumnę i... myli się - wjechał na S3 pod prąd! On nie przejmując się tym specjalnie wreszcie sprawdza ile ma koni pod maską, a kolumna za nim...

No i jako, że jakiś ćwok nagrał i opublikował trzeba było wymyślić jakąś bajkę dla tłumu o groźnym przestępcy, strzelaninie etc. :kawa:

Curvatura

2017-03-22, 13:19
nowynick napisał/a:

Ja rozumiem, że jeden radiowóz go gonił, ale wysyłać tam całą kolumnę pod prąd zapie**alającą zamiast zadzwonić do sąsiedniego komisariatu żeby zablokowali drogę 10 km dalej oraz ew. przy najbliższym zjeździe?

Już nie pomnę, że mogli wywołać ciężarówki przez CB z prośbą o zablokowanie drogi... Inteligencją to się nasze służby tym razem nie wykazały...



1 Nie wiadomo kto sp***ala tym samochodem i czy ma broń. Dobrze, że pojechała kolumna, poza tym jak w kogoś jebnie, to cęść zostanie z rannymi.
2 Policjanci nie mają zdolności do teleportacji, komisariatów nie ma w szczerym polu.
3 Totalnie nikt nie przypie**oli w ciężarówkę stojącą w poprzek S3, No i nikt nie zlinczuje kierowcy takiej ciężarówki.

Nie wiem, czy karmie trolla, czy nam tak IQ spada w narodzie...

~Velture

2017-03-22, 13:53
Cytat:

Nie wiem, czy karmie trolla, czy nam tak IQ spada w narodzie...



aligator-zbyszek

2017-03-22, 14:10
typowe janusze i grażyny w aucie.. uszy aż k***a odpadają od słuchania j***nej inteligencji

waloos

2017-03-22, 14:10
Przebili oponę? Oni mu powinni tym ołowiem płuca poprzebijać. Wątrobę. A i pęcherz, żeby się do środka wylało a nie na jezdnię!

k***a takich śmieciów to powinni utylizować! Pewnie jakiś dilerek jechał, miał przy sobie towar i chciał sp***olić, ryzykując życiem innych, j***ny samolub.

czubekonubek

2017-03-22, 14:50
Tym tirem powinien pozamiatac sytuacje!!!!!!!!!! nie zjezdzac tylko doprowadzic do kolizji!!!

madufo

2017-03-22, 16:02
~~nowy nick

Biorąc pod uwagę, że ty jechałbyś z rodziną i złodziej by ci jechał na czołówke przez to wszyscy by zgineli to innaczej byś gadał. Zgodnie z informacją z mediów na zjeździ go zatrzymali, natomiast takie zagrożenia trzeba od razu likwidować, stąd też zachowanie policji i pogoń za nim. Pamiętaj, że jadąc tak również ryzyują swoje życie. Zachowali się w pełni odpowiedzialnie i zamiast wieszać ch*je na j***nym złodzieju wy robicie to na bogu winnej policji. Jebnij sobie w logo Jp idioto...

Alonso

2017-03-22, 16:06
Policja mogła powiedzieć o tym przez CB Radio i poprosić tirówców o zatarasowanie drogi.
Byloby bezpiecznie i szybko.

BrainOsw

2017-03-22, 16:35
I tylko to wideo pokazuje jakimi debilami i idiotami jest policja. Zamiast wysłać jeden radiowóz pod prąd i kontaktować się przez radio to k***a muszą odrazu 10 radiowozów wysłać, stworzyli takie zagrożenie w ruchu lądowym, że ci wszyscy za insignią powinni stracić pracę, prawo jazdy i wolność na kilka lat. Stworzono przepisy by chronić ludzi ale ch*j z tym jak policjant może stwarzać zagrożenie i pociągnie za sobą wiele istnień i nic mu nie zrobią bo przecież jest bohaterem - jest policjantem ! Banda debili z iq <20 w mundurach