18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twój kandydat na radnego

Defetysta • 2014-10-25, 00:16
Sporo się mówi o wyborach, więc warto przypomnieć jednego z kandydatów







Film ma ze 3 lata. Szukałem, nie znalazłem

Dragoon44

2014-10-25, 03:43
Ma wyj***ne, bo chce ciągnąć hajs z budżetówki :homer:

Takich to powinno się wieszać za jaja!! - Może przesadziłem ?? to k***a sprawdźcie jak ten ciągnik Tusk zaczynał kariere "jak tu w szybki sposób naj***ć się hajsem"... k***a w Szansie na sukces i śpiewanie do domowego kotleta - tak właśnie wygląda Cebulandia... Nie chcesz j***ć na produkcji, nie masz znajomych, aby Ci załatwili prace w biurze, to zapie**alasz do polityki lub do rady miasta, właśnie nie po to, aby coś zmienić (na lepsze), tylko, żeby teraz naj***ć się niezłym hajsem, siedząc na śmierdzącym z bąków stołkiem i mieć w przyszłości niezłą emeryturę. Taki ch*ja warty ten kraj, jak i system.

el...........wy

2014-10-25, 03:55
Dragoon44 napisał/a:

Ma wyj***ne, bo chce ciągnąć hajs z budżetówki



przecież to jest żart

TB303

2014-10-25, 04:18
@Dragoon44
Ty serio wziąłeś to na poważnie? :shock:

wdprzemek

2014-10-25, 05:28
plan zajebisty wyj***ny nie ma co

Sejons

2014-10-25, 08:16
Miej wyj***ne a będzie ci dane :D

OHMP

2014-10-25, 13:28
@Dragoon44

Czyli cały świat jest jedną wielką "cebulandią", k***A! Każdy człowiek mający mózg wykorzystuje natrafiającą się mu okazję i NIE ma w tym nic złego bo k***a każdy człowiek tak robi bo k***a j***na mać mamy to wkodowane w DNA, jesteśmy ssakami, pies który zobaczy na polu zdechłą sarnę też ukąsi rąbek jej ciała bo k***A MA TO WKODOWANE W DNA, (*no chyba że ową sarnę zabił właściciel psa) WIĘC czemu do k***y nędzy mam nie korzystać z okazji? Tym swoim "cebulactwem" udowadniacie jedynie swoją nieudolność umysłową.

PS. nie wyjeżdżać mi z tym, że człowiek to nie zwierze, k***A CZŁOWIEK TO SSAK, więc jest zwierzęciem i ch*j mnie obchodzi każda teoria pseudonaukowo religijna, która stwierdza że człowiek nie jest zwierzęciem.

Sist

2014-10-25, 14:15
OHMP napisał/a:

bo k***a j***na mać mamy to wkodowane w DNA

OHMP napisał/a:

k***A MA TO WKODOWANE W DNA

OHMP napisał/a:

udowadniacie jedynie swoją nieudolność umysłową.


Oj dobrze, że nasi przodkowie, wynalazcy, myśliciele, odkrywcy, itp. tak nie myśleli i udowadniali swoją nieudolność umysłową, bo inaczej swoje wypociny mógłbyś gównem na ścianie swojej jaskini nabazgrać... w formie patyko-ludzika r*chającego tą nieszczęsną sarnę.
OHMP napisał/a:

teoria pseudonaukowo religijna, która stwierdza że człowiek nie jest zwierzęciem.


Wiesz co jeszcze ma atomy? Ziemniak... czyli wszyscy jesteśmy ziemniakami!

PS. Twoje k***A MA TO WKODOWANE W DNA (caps CI się zaciął?) jest bardzo podobne do tekstów typu: "W tej bardzo starej książce jest tak napisane, więc tak musi być"

PS2. Jesteś żałosną istotą, jeśli Twoim celem życiowym jest żreć, srać, r*chać i umrzeć.

OHMP

2014-10-25, 15:03
@Sist

Tak, jestem istotą która żre sra r*cha a na końcu umiera, a w międzyczasie korzysta z życia, i jest mi z tym dobrze.

Z tym ziemniakiem trochę popłynąłeś, człowiek jest ssakiem ponieważ posiada organy typowe dla ssaków (cycki i mleko z nich płynące ssak - stworzenie ssące mleko z cyca matki) ziemniak jest rośliną więc nie można utożsamiać się z ziemniakiem.

HOMO SAPIENS - człowiek myślący. Lecz małpa to też jest ssak myślący posiadający mózg i potrafiący go wykorzystywać do różnych zadań. Pooglądaj sobie dokumenty BBC z głosem Krystyny Czubówny, są tam pokazane małpy które opanowały dany język i potrafią się za pomocą tego języka komunikować z innym gatunkiem z grupy ssaków, z człowiekiem.

Człowiek to taka małpa, która zaczęła się uczyć, studiować. Niczym, oprócz ciała i lepszego umysłu, się od ssaków nie różnimy, się rodzimy po to by jeść srać dojrzewać r*chać wychować syna/córkę a na końcu umrzeć.

KuroNoTenshi92

2014-10-25, 16:19
Czy startuje on może z list KNP? Zagłosował bym na niego.

Nerd

2014-10-25, 19:43
@Sist wierzysz, że odkrywcy, naukowcy czy inne inżyniery robili coś dla ludzkości? Oni zaspokajali swoje potrzeby, zwykle materialne, ale również chęć bycia sławnym, a w dużej mierze zwykłą(w sumie niezwykłą) ciekawość.

Dragoon44

2014-10-25, 22:24
TB303 napisał/a:

@Dragoon44
Ty serio wziąłeś to na poważnie? :shock:



Zgadnij Sherlock'u :homer:

Serio, jesteś tak jebnięty, czy Ty tylko tak piszesz, żeby dostać te piwa od gimbazy z Kwejka ??

cwejter

2014-10-25, 22:27
^ Haha, zamiast się przyznać, że się niepotrzebnie nastrugał jak ksiądz na małolaty, to jeszcze próbuje kozaczyć hahahaha żałosne :D

TB303

2014-10-26, 01:50
Dragoon44 napisał/a:



Zgadnij Sherlock'u :homer:

Serio, jesteś tak jebnięty, czy Ty tylko tak piszesz, żeby dostać te piwa od gimbazy z Kwejka ??


Na cholere sie plujesz do mnie?! Kulturalnie zadałem pytanie retoryczne, i sie jeszcze rzucasz jakbym ci matkę zgwałcił zjebie pie**olony(nie lubie, jak sie mnie bez powodu obraża). Następnym razem traktuj pewne wypowiedzi/komentarze z przymróżeniem oka, a nie łapiesz spinę bez powodu(ot - z dupy!)... Do ch*ja!
PS. W sumie twój podpis idealnie podsumowywuje twój poziom intelektualny(o ile owy posiadasz) :idzwch*j: