18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzech gości na jednego, soczyste buty na twarz

krakowiak69 • 2014-09-05, 10:46
Krótki filmik na którym butują gościa, wygląda że stało się coś niedobrego z jego głową, sądząc po reakcji jego kolegi w ostatniej sekundzie filmu.


mazurpl

2014-09-05, 17:15
@Prze-moc

Za darmo nie dostałeś.

:trollencjusz:

stanek1235

2014-09-05, 17:27
To ci mowie co sie stalo, po mecz ligi belgijskiej tych dwuch panow bylo kibicami innego klubu a ten drugi pan byl kibicem innego klubu. Facetowi nic sie nie stalo :)

Seboolek

2014-09-05, 17:31
@Prze-moc

Nie oczekuj honoru na ulicy. To nie jest ring gdzie masz zasady. Adrenalina robi swoje i dlatego debile działajac pod wpływem impulsu, robią coś co potem zmienia ich zycie i spedzaja reszte swoich dni za kratami. Problem z walkami na ulicy jest taki ze jest wieksze prawdopodobieństwo na zgon. Jeśli walczysz z kilkoma osobnikami to staraj się bic tak by ich obezwładnić i gdy lezą na ziemi nie szczędź buta, eliminuj ich tak by po upadku sie nie podnosili.
Dostales wpie**ol bo widocznie nawet nie pomyślałeś o tym by sie bronić a gdy stoisz jak p*zda i dajesz sie oklepywać to napastników podjudzasz jeszcze bardziej. Następnym razem nie bój sie bronić i napie**alaj chociażby po krtani (choć bardziej polecał bym nos lub szczękę). Proste

Jestem ciekaw czy osoba z filmu przeżyła, na pewno bedzie wstrząśnieje i pęknięta czaszka a tamten który to zrobił juz pewno siedzi.

Analkonda

2014-09-05, 18:07
Gdyby jeszcze te sk***ysyny rzeczywiście gniły w pierdlach, najlepiej do końca swoich żałosnych żywotów (nawet za głupią napaść - bydło powinno być trzymane w klatkach i rażone prądem jak zaczyna wariować), to wszystko byłoby inaczej. Tak jak piszą poprzednicy, dzisiaj wychodząc na ulicę z dziewczyną trzeba się liczyć z tym, że zawsze może się trafić banda jakichś kretynów, która postanowi się ynteligentnie rozerwać albo rozładować emocje na głowie Twojej lub Twojej dziewczyny. Do takich należy do razu strzelać i może to by zadziałało, jeśli chociaż jeden pajac by się zastanowił nad tym co robi to już byłby sukces.

takija

2014-09-05, 18:24
Tak wygląda upadek człowieczeństwa....i wcale nie pisze o tym który leży.

hitdar

2014-09-05, 18:43
FAkt nie na ulicy szukac honorowej potyczki - ale napie**alac w 3 i wiecej jednego do tego z narzedziami? (Paly teleskopowe, kastet i cegla). Ot zwykla wymiana zdan - w dodatku rozpoczeta przez nacpanego kolesia z kolegami wlasnie. Witamy w Polsce, sam tak mialem 5 lat temu.

I do tego do kolegi ktory poleca dirty street figting (lub krav mage) - zgadzam sie - ale sam pozniej sp***zielaj bo paly wsadza i wpierdziela kazdemu po rowno.

oozyxak0o

2014-09-05, 18:48
Proszę państwo. Oto typowe cebulaczki. Nie dość, że tylko w grupie mocni, to jeszcze głosują na pis.

1q2wwww

2014-09-05, 19:16
Seboolek napisał/a:

@Prze-moc

Dostales wpie**ol bo widocznie nawet nie pomyślałeś o tym by sie bronić a gdy stoisz jak p*zda i dajesz sie oklepywać to napastników podjudzasz jeszcze bardziej. Następnym razem nie bój sie bronić i napie**alaj chociażby po krtani (choć bardziej polecał bym nos lub szczękę). Proste



Oczywiście znaleźli się i absolwenci Harvardu ulicznego...
Czy ty nie zrozumiałeś że gość stal z kobietami na przeciw 3 nieznanym typkom? Czy nie potrafisz zrozumieć że chłopak próbował załagodzić spor kobiet z k***ami? Czy dziwnym dla Ciebie jest ze chłopak nie wpie**olił się sam w 3 chłopa z butelkami w dłoniach jako pierwszy szarżując jak j***ny Zbyszko z Bogdańca? Lećmy dalej...
O jakim staniu jak p*zda mówisz? Wspomnianym ataku 1v3? Czy może tym, ze chłopaka zamroczyło (miał biało przed oczami) po jak przypuszczam, ataku butelką z zaskoczenia od boku przez jednego z 3 przychlastów.

Tak wiec, zejdź na ziemie. Wyłącz filmy z Segalem i Van Damem i przestań pie**olić.

Presquevu

2014-09-05, 20:17
Prze-moc napisał/a:

co do debilnego stwierdzenia " za darmo nie dostał "
dostałem ostatnio butelką i butami na łeb od 3 frajerów tylko dlatego że ich szmaty zaczepiły jedną z dwóch kobiet z ktorymi przechodzilem i od słowa do słowa i nie pamietam kiedy lezałem półprzytomny kopany po głowie . do dzis nei wiemy o co chodziło
PS: kiedyś tylko najgorszy frajer i ścierwo bez honoru przekopał by leżacego w 3ech w obecności kobiet.

JEBAĆ FRAJERSTWO BEZ HONORU !



Pewnie jesteś p*zdą w rurkach i dostałeś za twarz. A teraz się tutaj żalisz. Zniknij.

Misiek1035

2014-09-05, 21:18
@up A ty jesteś twardziel ponieważ z domu nie wychodzisz, cwaniaczku

mis_kudlacz

2014-09-05, 22:44
@Presquevu
Łatwo jest oceniać przez neta.

kalo_gero

2014-09-05, 23:54
Zaatakowiali Cię, k***a takie czasy zdarza się. Wyjąłeś w obronie kosę i wj***łeś gościowi w łeb sorry k***a podjął ryzyko i trafił na sprytniejszego. Powinienieś dostać medal i wywiad w TVN jako przestroga dla cwaniaczków a tak dostaniesz piętnastaka za niebezpieczne narzędzię...a i k***a żadnej pomocy medycznej dla napastnika niech się k***a leczy liściem z babki.

Prze-moc

2014-09-06, 04:37
Presquevu napisał/a:



Pewnie jesteś p*zdą w rurkach i dostałeś za twarz. A teraz się tutaj żalisz. Zniknij.



Nie mierz wszystkich swoja miarą i nie kozacz na sadolu wpie**alając utarte slogany o rurkowcach.
A za mój ryj nie raz była awantura bo do najpiękniejszych nie należy wiec moze masz i racje :rofl:

Co do innych napinaczy i internetowych wojowników rodem z filmów walk http://www.sadistic.pl/internetowy-fajter-vt314511.htm
powiem tylko tyle że mimo iż nie życze tego doswiadczenia nikomu to chciałbym was zobaczyć w sytuacji w której macie dwie kobiety przy sobie o ktore sie martwisz a po drugiej stronie 3 przeciwników z butelką i h*j wie czym jeszcze w kieszeni . Jeżeli czujecie sie na siłach oprawic 3 na raz tym samym osłaniać kobiety od nawiedzonych szmat to SZCZERZE pozazdrościć umiejętności ;-) Ja może i bym pojedyńczo ewentualnie dwóch pozamiatał ale nie byli oni chętni podchodzić po kolei bez butelek :mrgreen:
Tak jak któryś @UP powiedział na ulicy nie ma zasad , zgadza sie , generalnie nie ma ich nigdzie na świecie u ludzi którzy ich nie mają we własnym życiu.
I z biegiem czasu ciesze sie że skonczyło sie to tylko tak i dziewczyny sa całe niż gdyby wywiązała sie h*j wie jaka napie**alanka w której moglibysmy być soczyście pocięci .

Z mojej strony tyle w tym temacie a reszte mądrości pozostawiam w rękach mądrzejszych odemnie hejterów których serdecznie pozdrawiam :fuck-off:


peace :metalhead:

surgeon

2014-09-06, 15:04
Frajerzy zawsze w grupie mocni są.
Tydzień temu szedłem z 2 kumplami, żoną i koleżanką w nocy po pifko do 24h. Byliśmy już trochę ładni. Kolegę zaczepił jeden cwaniak (wyzywał i był agresywny), ale szybko odeszliśmy aby się nie konfrontować byliśmy z kobitkami. Idziemy, a tu nagle zza rogu biegną we trzech i chcą lać jednego kumpla. To ja mówię EEE cwe*uchy jak coś to jeden na jeden zasad nie znacie. No i się zaczęło kumpel wziął na warsztat agresora i zrobił mu z mordy jesień średniowiecza. Ja obstawiałem drugiego ale p*zdeczka nie chciała się lać. Drugi kumpel zmłócił tego trzeciego frajera. W trakcie mój cwe*uch uciekł i zawołał spod 24h resztę frajerni mówiąc że we 3 kopaliśmy jednego heh. Po akcji odeszliśmy i idziemy na kwadrat. Nagle za nami pojawia się mój cwe*uch i jeszcze 3. Dodatkowo przed nami zajeżdża nam drogę jakiś grat i wyskakuje kolejnych 3 pseudo fajterów. Wtedy przyśpieszyliśmy, ale nas dogonili. Kumpla dopadło 3, zawróciłem zdjąłem z niego dwóch ale za moment już kolejnych dwóch mnie kopało. Jak się poderwaliśmy przez moment zwątpili bo jeden z nich stracił przytomność. To była chwila i daliśmy nogę do chaty. W sumie nie było u nas większych strat. Ktoś zadał na Psy frajerzy się przypucowali. A po tamtego cwe*ucha (agresora) z obitą mordą przyjechałą karetka. Następnego dnia podobno rodzina go nie poznała jak go ze szpitala odbierali. Na szczęście nic im nie połamaliśmy bo by był prokurator.
Sentencja z tego taka nakur...ać ile wlezie takich cwe*I co w pięciu na jednego. Swoją drogą reszta jest już namierzona hehehe

Aneta18

2014-09-06, 15:52
Moj kolega poszedl z dupami na maisto, podbiegla do niego taka banda i chcieli mu napie**olic. Tylko, ze on sobie nie dal w kasze dmuchac, jednemu wybil wszystkie zeby z przodu, reszta sie posrala ze strachu. Potem przyjechala policja i go zamkneli a koledzy tego szczerbatego zeznali, ze sobie szli i on podbiegl z 2 2 laskami i im naj***l :D 2 lata dostal hehe