18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trolling z pożyczonymi telefonami

NealCaffrey • 2013-07-10, 15:51
Oooooops :trollencjusz:

Fousey w akcji :>

Sichimpresich

2013-07-10, 18:50
Haha jakie cioty się rzucali na niego , haha gdyby koleś nie był taki sympatyczny to by im wpie**olił tym karłowatym cwaniaczkom :D

MudPie

2013-07-10, 18:50
abdul napisał/a:

stawiam wyplate, ze predzej, czy pozniej, polscy jutuberzy zerzna pomysl


I uważasz że to źle ?
Ja z chęcią bym taki film w Polsce obejrzał, żeby zobaczyć rekacje rodaków.. Cieszę się że są kanały robiące pranki które miały miejsce w innej kulturze, zawsze ciekawi mnie jak zachowaliby się Polacy.

Co do samego filmiku Fake.. jak ludzie nie potrafią rozpoznać swojego własnego telefonu ? zwłaszcza gość z białym telefonem, kiedy upuszczony był czarny..

kroplowa

2013-07-10, 19:06
Czy ten grubas na końcu ma osrane gacie??

Venmar

2013-07-10, 19:12
2:29 wyżej tych skarpet nie mógł podciągnąć?

tigerqaz

2013-07-10, 19:38
Jakim trzeba być k***a debilem żeby się załamywać z powodu głupiego aparatu telefonicznego.
Toż k***a jakby mi kartę rozj***ł, to bym się troszkę zmartwił ale z powodu urządzenia absolutnie.
Liczy się kontakt a nie bajer :D

pejpo

2013-07-10, 19:56

Dżoker

2013-07-10, 20:36
tigerqaz i inni, smartphony nie są k***a tanie, też bym sie podk***ił gdyby ktoś upuścił coś, co kosztowało trochę pieniędzy ale wy pewnie sracie dolarami i gadacie jak bogate sk***ysyny "to przecież telefon za parę stów, tysiaka, dwa, dlaczego oni tak srają!!"

di...........os

2013-07-10, 20:45
@ up


Ale żeby się tak awanturować o to, że komuś przypadkiem wypadł telefon? Jak można mieć takie pretensje do kogoś, że mógł rozj***ć coś nie z zamierzeniem? Przecież dwóch typów z filmiku rzucali się na bohatera już z pięściami... Osobiście nie znam takich ludzi.

FreeM

2013-07-10, 21:08
Cytat:


Venmar,
2:29 wyżej tych skarpet nie mógł podciągnąć?


po skarpetkach w klapkach wnioskuje ze ten 2 to chyba polak

tigerqaz

2013-07-10, 22:02
Dżoker napisał/a:

tigerqaz i inni, smartphony nie są k***a tanie, też bym sie podk***ił gdyby ktoś upuścił coś, co kosztowało trochę pieniędzy ale wy pewnie sracie dolarami i gadacie jak bogate sk***ysyny "to przecież telefon za parę stów, tysiaka, dwa, dlaczego oni tak srają!!"



Nie, nie jestem bogatym sk***ysynem i nie sram dolarami.
Jestem przeciętnym polakiem (strażakiem) zarabiam trochę ponad średnia krajową.
Sram zwykłym pospolitym gównem, śmierdzącym, czasem zbitym a czasem rzadkim.

Stać mnie na smartphona ale po k***ę mi takie gówno w kieszeni?
Ni to przyjemne, ni pożyteczne a na każdym kroku trzeba uważać żeby nie uszkodzić bo delikatniejsze niż jajko.
Telefon jest do kontaktu,
Aparat do zdjęć,
Kamera do filmów,
A smartphon do wszystkiego, a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Za tego sk***ysyna mam coś dla Ciebie....



kubenB

2013-07-10, 22:20
A jakby mu sie tak przez przypadek upuściło ten prawdziwy telefon ? :D

Dżoker

2013-07-10, 22:47
tigerqaz, mówię tylko, że gadacie jak bogaci sk***ysyny, a ty sie rozpisujesz o czymś zupełnie dziwnym, co mnie absolutnie nie obchodzi i robisz problem jakbym posuwał jakąś bliską twojemu sercu kobietę. I bardzo przejąłem się tymi gifami, na prawde, cholernie ;(

htr83

2013-07-10, 23:04
Nie warto oglądać, nie dostanie po ryju

Zimny_browar

2013-07-10, 23:14
To jest tak ustawione że aż na rzyga mnie zbiera.

tigerqaz

2013-07-11, 00:16
Dżoker napisał/a:

robisz problem jakbym posuwał jakąś bliską twojemu sercu kobietę



1910 rocznik ?
Ty możesz jeszcze kogoś posuwać ???
Nawet nie stać cię na to żeby napisać prawdziwy wiek i się pucujesz...
ch*j mnie interesuje czy się przejąłeś gifami czy nie. Ważne że były szczere i od serca. :D