18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trolling poziom ekspert

zygmuntor • 2013-07-10, 17:30
Od 3:45
Gościu osobówką robi psikusa kierowcy ciężarówki

źródło: youtube /watch?v=_h1fq5jL9jI

Black Pitt

2013-07-11, 23:42
Kickarse napisał/a:

k***a, facet uniknął groźnej kolizji, a Ty próbujesz wciskać, że zrobił coś źle



k***a ślepy jesteś, czy oglądamy 2 różne filmiki?
Nawet bez tej osobówki wyj***łby do rowu albo w tę przyczepę, koła miał zblokowane jeszcze po jej minięciu .

Kickarse napisał/a:

Ja w takiej sytuacji nigdy nie zwalniam, ponieważ wyprzedzenie pojazdu o prędkości mniejszej o 50-60 km/h trwa chwilę i nawet z autem na horyzoncie można to spokojnie i bezpiecznie zrobić.



http://www.sadistic.pl/sploneli-zywcem-vt212253.htm#2298652

Ten też sądził że to trwa chwilę, mam nadzieję że masz "lejce" tylko do 3,5 dmc :ok:

Kickarse napisał/a:

Zresztą kierowcy dużych aut to najlepsi kierowcy. W miesiąc robią przebiegi, które kierowcy osobówek robią w rok.



No brawo k***a, brawo, mam świeżutki przykład, wracałem po 22 z pracy, przede mną mijało się dwóch "najlepszych kierowców", rozpie**olili sobie lusterka i chyba coś jeszcze bo się posypało pełno gówna, ten z mojego kierunku zatrzymał się po jakiś 600-800 metrach, ten z przeciwnego kierunku pojechał w piździec. :facepalm:

Kickarse

2013-07-12, 09:32
Black Pitt napisał/a:

k***a ślepy jesteś, czy oglądamy 2 różne filmiki?
Nawet bez tej osobówki wyj***łby do rowu albo w tę przyczepę, koła miał zblokowane jeszcze po jej minięciu .



Gdyby nie było tego bałwana z osobówki, kierowca tira zjechałby normalnie na lewy pas i wyminął pojazd. Żadnego blokowania kół by tam nie było, facet zwyczajnie szykował się do płynnego wyprzedzania. Jestem pewny, że gdyby była też jeszcze kamera za osobówką to zobaczylibyśmy tira, które zjeżdża na lewo i szykuje się do mijania. Tylko, że po lewej był ten pajac, który zablokował pas.

Black Pitt napisał/a:

Ten też sądził że to trwa chwilę, mam nadzieję że masz "lejce" tylko do 3,5 dmc



Lejce mam 5 lat, 15 tys. rocznie i częściej niż raz w roku robię trasę przez Polskę.

Cytat:

No brawo k***a, brawo, mam świeżutki przykład, wracałem po 22 z pracy, przede mną mijało się dwóch "najlepszych kierowców", rozpie**olili sobie lusterka i chyba coś jeszcze bo się posypało pełno gówna, ten z mojego kierunku zatrzymał się po jakiś 600-800 metrach, ten z przeciwnego kierunku pojechał w piździec.



I czego to ma dowodzić? To teraz poszukaj statystyk ile osobówek tego samego dnia o tej samej porze jebnęło się lusterkami. Przypominam, że ciężarówka ma ok. 2,5m szerokości + lusterka. Wszystko na wąskich drogach.

Rzuć okiem na to: dlakierowcow.policja.pl/download/15/107797/Segregator1.pdf‎

Dane za 2012 rok, które dowodzą tego o czym napisałem wcześniej.
Rower: 1714 wypadków, 153 zabitych
Ciężarówka bez przyczepy: 1385(123)
Ciężarówka z przyczepą (straszne TIRY!): 711(112)

A Ty hejtuj dalej, zawalidrogo.